Έχω απελπιστεί εντελώς με τις Πανελλαδικές

_Aggelos123

Νεοφερμένος

Ο _Aggelos123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Για στείλε .....
Άκουσε το το βράδυ πριν κοιμηθείς με ακουστικά , κλειστά μάτια και τις παλάμες να κοιτάνε προς τα πάνω . Και επίσης κάνε μόνο θετικές σκέψεις και θα δεις ποσό ωραία είναι . Να είσαι ευγνώμων για αυτά που ήδη έχεις
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μα δεν είναι ο ήχος που κάνει την δουλειά . Το μυαλό σου είναι . Δηλαδή όταν σκέφτεσαι αρνητικά σου πάνε όλα ρόδι στην ζωή ; Απλώς ο ήχος βοηθάει διότι σε ανεβάζει παρά πολύ ψυχολογικά αλλά και δονεί τα κύτταρα σου . Δεν είναι μαγεία αλλά καθαρα επιστήμη . Θα σου πω ορισμένες εμπειριες μου. Το καλοκαίρι είχα σπάσει τον ώμο και κατέφυγα σε κάτι θεραπευτικές συχνότητες που πραγματικά με έσωσαν από τον πόνο αλλά και την ταλαιπωρία κλπ ή χθες άκουγα μια συγκεκριμένη συχνότητα που βρήκα και ξαφνικά ένιωθα άλλος άνθρωπος λες και η ψυχή μου έφευγε από το σώμα , δεν έχω πως να το περιγράψω . Εάν δεν πιστεύεις άκουσε την να δεις . Επίσης έχω αριστεύσει σε παρά πολλές εξετάσεις αλλά και μαθαίνω πιο εύκολα πράγματα λόγω αυτωνών αλλά καο επειδή το πιστεύω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αυτό με το άτομο ναι γίνεται καο έκανα ένα πείραμα γιαυτο . Έχω μια σελίδα στο ινστα και είχα ανεβάσει στορυ να μ στείλει μήνυμα όποιος θελει να τα φτιάξει με αυτήν/αυτόν ππυ γουστάρει . Κάποιοι δεν μ απάντησαν ποτέ ενώ σε άλλους πέτυχε από την πρώτη ημέρα . Αυτό είναι πανεύκολο να το καταφέρεις
Με το που άκουσα αυτά τα περίεργα μου θύμισαν new age τεχνικές. Τώρα που έστειλες κ το βίντεο επιβεβαιώθηκα. Θα σου συνιστούσα να το σταματήσεις. Δες βίντεο στο κανάλι της nenamyway που λέει τις εμπειρίες σχετικά με αυτό το κίνημα .
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Καμία σχέση με σειρήνες πολέμου . Είναι χαλαρωτικές μουσικές απλώς έχουν συγκεκριμένη συχνότητα πχ 185hz που όμως μπορούν να σου αλλάξουν την ζωή αρκεί να πιστέψεις σε αυτές και στον εαυτό σου και να σκέφτεσαι μόνο θετικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εάν σου είναι εύκολο μπορείς να στείλεις λινκ από τις συχνότητες που άκουγες ; Απλώς για να δω εάν όντως αυτές σου έκαναν κακό
Ασχολούμουν κυρίως με subliminals. Ήταν της mind power, η οποία αποδείχτηκε πως έβαζε κάποια μηνύματα στα βίντεο της κάπως περίεργα, πχ σε έκανε να @υτοκτονήσ3ις, να είσαι ομοφυλόφιλη γυναίκα κτλ. Το κανάλι της διαγράφτηκε, αλλά υπάρχουν βίντεο που την κάνουν expose βασικά. Έχουν περάσει χρόνια από τότε, αλλά δυστυχώς αυτή η εμπειρία με έχει καταστρέψει, ακόμα και συχνότητες που άκουγα, πάθαινα κάτι περίεργα, ξύπναγα στις 3 το βράδυ(όποιος ξέρει, ξέρει), είχα εφιάλτες, απέκτησα ανορεξία και άλλα πολλά. Δεν θέλω να αποθαρύνω κανέναν από αυτό. Ά και μην ακούτε theta waves στον ύπνο σας. Προκαλούν εφιάλτες σε μερικούς από όσο έχω ακούσει( Δεν έχω ακούσει, δεν έχει τύχει).
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,569 μηνύματα.
Ασχολούμουν κυρίως με subliminals. Ήταν της mind power, η οποία αποδείχτηκε πως έβαζε κάποια μηνύματα στα βίντεο της κάπως περίεργα, πχ σε έκανε να @υτοκτονήσ3ις, να είσαι ομοφυλόφιλη γυναίκα κτλ. Το κανάλι της διαγράφτηκε, αλλά υπάρχουν βίντεο που την κάνουν expose βασικά. Έχουν περάσει χρόνια από τότε, αλλά δυστυχώς αυτή η εμπειρία με έχει καταστρέψει, ακόμα και συχνότητες που άκουγα, πάθαινα κάτι περίεργα, ξύπναγα στις 3 το βράδυ(όποιος ξέρει, ξέρει), είχα εφιάλτες, απέκτησα ανορεξία και άλλα πολλά. Δεν θέλω να αποθαρύνω κανέναν από αυτό. Ά και μην ακούτε theta waves στον ύπνο σας. Προκαλούν εφιάλτες σε μερικούς από όσο έχω ακούσει( Δεν έχω ακούσει, δεν έχει τύχει).
Αυτο που ξυπνας στις τρεις μπορει να κάνω λαθος 😥 αλλα ειναι το έρχεται ο χάρος να σε παρει ή τελος παντων εχει σχεση με τον θανατο;
Καποτε ειχα διαβάσει κατι αλλα δεν θυμαμαι
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Αυτο που ξυπνας στις τρεις μπορει να κάνω λαθος 😥 αλλα ειναι το έρχεται ο χάρος να σε παρει ή τελος παντων εχει σχεση με τον θανατο;
Καποτε ειχα διαβάσει κατι αλλα δεν θυμαμαι
Είναι η ώρα των φαντασμάτων ας το πούμε, τώρα δεν ξέρω πως να το αποδώσω στα ελληνικά καλύτερα αλλά ναι είναι η ώρα όπου υπάρχει μεγάλη υπερφυσική δραστηριότητα. Ούτε εγώ το ήξερα αλλά το έψαξα και απλά έπαθα σοκ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Με το που άκουσα αυτά τα περίεργα μου θύμισαν new age τεχνικές. Τώρα που έστειλες κ το βίντεο επιβεβαιώθηκα. Θα σου συνιστούσα να το σταματήσεις. Δες βίντεο στο κανάλι της nenamyway που λέει τις εμπειρίες σχετικά με αυτό το κίνημα .
Δεν είναι περίεργα, απλά είναι μια παγίδα για πολλούς. Πιστεύω αυτά μας οδηγούν σε μια ψύχωση, ένα είδος σχιζοφρένειας όπου πιστεύουμε είναι όλα μια προσομοίωση και τέτοιες ιδέες ^-^
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,569 μηνύματα.
Είναι η ώρα των φαντασμάτων ας το πούμε, τώρα δεν ξέρω πως να το αποδώσω στα ελληνικά καλύτερα αλλά ναι είναι η ώρα όπου υπάρχει μεγάλη υπερφυσική δραστηριότητα. Ούτε εγώ το ήξερα αλλά το έψαξα και απλά έπαθα σοκ
Ααα οκ θα θυμόμουν λαθος καπου το ειχα διαβασει/δει στα αδυτα του YouTube
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,569 μηνύματα.
Εύχομαι να μην σου ξαναχρειαστεί αυτή η πληροφορία ποτέ και να είναι απλά μια άσχετη γνώση 😁
Μακάρι.
Απλα οταν δεν ειμαι στα κεφια μου και ξενυχτάω ψαχνω περίεργα θεματα. Βεβαια αυτο δεν ειναι καλο γιατι μονο χειρότερα με κανει.
Τουλάχιστον δεν εχω μπει ακομα στο dark web
 

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Το ζεν και γενικα ο διαλογισμος εχει δυο οψεις.η μια ειναι οτι σε κοιμηζει η αλλη ειναι οτι σε βοηθαει να δουλεψεις τον εγκεφαλο σου μεσα σου τα Εγω και οχι Εγω με αποτελεσμα να γινεις αλλος ανθρωπος
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Το ζεν και γενικα ο διαλογισμος εχει δυο οψεις.η μια ειναι οτι σε κοιμηζει η αλλη ειναι οτι σε βοηθαει να δουλεψεις τον εγκεφαλο σου μεσα σου τα Εγω και οχι Εγω με αποτελεσμα να γινεις αλλος ανθρωπος
Δεν τα πιστεύω πλέον προσπαθώ να μην μπλέκομαι με spiritualism. Άποψη του καθενός βέβαια
 

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Δεν τα πιστεύω πλέον προσπαθώ να μην μπλέκομαι με spiritualism. Άποψη του καθενός βέβαια
Μα το ζεν ακριβως ειναι οτι δεν πιστευεις παρα στο κενο συνολο,δεν ειναι spiritualism τι ειναι αυτο?
Εγω βεβαια δεν εχω καμια σχεση με αυτα αλλα τα ξερω ολα.Αν ειμαι πνευματωδης ανθρωπος ναι ειμαι αλλα τι σχεση εχει το spiritualism αυτα ειναι νεολογισμοι του κωλου.ψευτοεσωτερισμο και τετοια αμερικανικα ειναι νεας εποχης βλακειες
 

_Aggelos123

Νεοφερμένος

Ο _Aggelos123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ασχολούμουν κυρίως με subliminals. Ήταν της mind power, η οποία αποδείχτηκε πως έβαζε κάποια μηνύματα στα βίντεο της κάπως περίεργα, πχ σε έκανε να @υτοκτονήσ3ις, να είσαι ομοφυλόφιλη γυναίκα κτλ. Το κανάλι της διαγράφτηκε, αλλά υπάρχουν βίντεο που την κάνουν expose βασικά. Έχουν περάσει χρόνια από τότε, αλλά δυστυχώς αυτή η εμπειρία με έχει καταστρέψει, ακόμα και συχνότητες που άκουγα, πάθαινα κάτι περίεργα, ξύπναγα στις 3 το βράδυ(όποιος ξέρει, ξέρει), είχα εφιάλτες, απέκτησα ανορεξία και άλλα πολλά. Δεν θέλω να αποθαρύνω κανέναν από αυτό. Ά και μην ακούτε theta waves στον ύπνο σας. Προκαλούν εφιάλτες σε μερικούς από όσο έχω ακούσει( Δεν έχω ακούσει, δεν έχει τύχει).
Κοιτά τα subliminals είναι πιο επικίνδυνα από την άποψη ότι δεν ξέρεις τι υποσυνείδητα μπορεί να έχει το καθένα καο γιαυτο πρέπει να συμβουλεύεσαι άτομα που ξέρουν και να βρίσκεις τα σωστά . Πχ τα τραγούδια όλων των διάσημων τραγουδιστών που ακούτε έχουν υποσυνείδητα μηνύματα τα οποία δεν επηρεάζουν θετικά τον εαυτό σου. Πολλά κανάλια υπάρχουν για να ξεγελάσουν τον κόσμο και να εμποδίσουν την αφύπνιση . Προσωπικά έχω βρει κάποια κυρίως συχνότητες οι οποίες επηρεάζουν μόνο θετικά πχ όπως εκεινην που έστειλα παραπάνω . Συνεχώς βλέπω στην ώρα τους αριθμούς 1111 222 333 κλπ τα οποία δεν είναι τυχαία διότι είναι αγγελικοί αριθμοί και επίσης γνωρίζω ότι όντως επηρεάζουν θετικά διότι πλέον δεν έχω αρνητικότητα . Όσο για τα theta waves υπάρχουν πολλά θετικά αλλά όπως σε όλα θέλει ΠΡΟΣΟΧΗ επειδή πολλές συχνότητες μπορεί να έχουν προστεθεί επίτηδες ώστε να μην γίνει αφυ
Με το που άκουσα αυτά τα περίεργα μου θύμισαν new age τεχνικές. Τώρα που έστειλες κ το βίντεο επιβεβαιώθηκα. Θα σου συνιστούσα να το σταματήσεις. Δες βίντεο στο κανάλι της nenamyway που λέει τις εμπειρίες σχετικά με αυτό το κίνημα .
η συχνότητα που έστειλα δεν είναι από new age τεχνικές και θα το επιβεβαιώσεις από τα πρώτα ακούσματα. Προσωπικά την ακούω κάθε μέρα και κάθε φορά νιώθω ότι είμαι ανάλαφρος και γίνομαι ένα με την ενέργεια γύρω μου
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,850 μηνύματα.
Διαβάστε γιατί οι γονείς μετά θα ακούνε καμπάνες της εκκλησίας.. :ropalo:
 

fractal

Νεοφερμένος

Ο fractal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φυσικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
γίνομαι ένα με την ενέργεια γύρω μου
Και εδώ είναι που ένα πτυχίο φυσικής, κάπου στον κόσμο παθαίνει αυτανάφλεξη. Αλλά, για να μην γίνομαι και άδικος, με ποια ενέργεια γίνεσαι ένα ακριβώς ; Την θερμική, την δυναμική, τη χημική ή καμιά άλλη ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Παιδιά αυτά είναι επικίνδυνα σας είπα δείτε βίντεο στο κανάλι της nenamyway.
 

_Aggelos123

Νεοφερμένος

Ο _Aggelos123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Και εδώ είναι που ένα πτυχίο φυσικής, κάπου στον κόσμο παθαίνει αυτανάφλεξη. Αλλά, για να μην γίνομαι και άδικος, με ποια ενέργεια γίνεσαι ένα ακριβώς ; Την θερμική, την δυναμική, τη χημική ή καμιά άλλη ;
Σε αυτά δεν παίρνει μέρος η φυσική εκτός από τις ηχητικές συχνότητες . Ούτε η κβαντική φυσική ούτε η σχετικότητα ούτε η κλασική μηχανική ούτε άλλος κλάδος της φυσικής δεν μπορεί να τα εξηγήσει και να τα ερμηνεύσει τουλάχιστον μέχρι τώρα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και εδώ είναι που ένα πτυχίο φυσικής, κάπου στον κόσμο παθαίνει αυτανάφλεξη. Αλλά, για να μην γίνομαι και άδικος, με ποια ενέργεια γίνεσαι ένα ακριβώς ; Την θερμική, την δυναμική, τη χημική ή καμιά άλλη ;
Αν και βασικά η φυσική μπορεί να τα εξηγήσει μέσω της κβαντικής φυσικής . Δεν το έθεσα σωστά . Ο νόμος αυτός χρησιμοποιεί συχνότητες και χρησιμοποιώντας φωτόνια φτάνει η «ενέργεια» στον προορισμό της άρα βασίζεται σε κβαντικές επιστήμες

Παιδιά αυτά είναι επικίνδυνα σας είπα δείτε βίντεο στο κανάλι της nenamyway.
Είδα ένα βίντεο της σχετικά με τον νόμο της έλξης και το συμπέρασμα που έβγαλα είναι ότι λέει μαλακιες και ασάφειες . Συγχέει τον νόμο της έλξης με δαίμονες το οποίο είναι λάθος εκτός και το μόνο που κάνεις είναι να σκέφτεσαι αρνητικά . Επίσης λέει ότι ο διαλογισμός και η αστρική προβολή είναι από μαύρη μαγεία και πως δεν σε ησυχάζουν κλπ . Μάλλον δεν τα έχει δοκιμάσει ποτέ . Κίνδυνοι φυσικά και υπάρχουν εάν είσαι αρχάριος και δεν καθοδηγείσαι . Οι πηγές της είναι από την Βικιπαίδεια που σημαίνει λογικό να λέει τέτοιες μαλακιες . Εάν συνεχιζεις να θεωρείς τα λεγόμενα της σωστά τότε συνέχισε μέσα στο άγχος , κατάθλιψη και αρνητική ενέργεια και θα δεις που θα σε οδηγήσουν . Και επίσης τις προσωπικές εμπειριες που λέει μάλλον τις έχει βγάλει από το μυαλό της εκτός και αν αντί για ρεικι κλπ ασχολιόταν με αλλα πράγματα που νόμιζε ότι ήταν αυτα . δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιως
 
Τελευταία επεξεργασία:

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Ειναι μια ψευδαισθηση οτι γινεσαι ενα με τη ενεργεια γυρω σου.Γενικα η μουσικη εχει πολλες δυναμεις.ΤΟ να εισαι ενας αλλα ολοι και ενεργεια θελει τρομερη ασκητικη δυναμη και να πεθανει το Εγω.Ασκητικα.Δηλαδη στη ζωη δεν γινεται πρςπει να παρεις τα βουνα.Αν γινεις πραγματικα αφυπνηση φως και ενεργεια τοτε θα τυφλωθεις τοσο απο τη λαμψη του καικα θα προερχεται απο το θανατο του Εγω και της υλης που πια δεν θα εισαι ο ιδιος θα εισαι illuminatos αλλα ποσο θα κρατησει νομιζεις?μια μερα.αξιζει να τυφλωθεις το φως ενεργεια τυφλωνει?οχι θα μπερδευτεις και θα κουτουλας απο τη τυφλα.

Για καλη ψυχολογια μια νεα θρησκεια θα σας σηκωσει στα ποδια σας
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Αυτό που κάποιοι δεν πιστεύουν στο Θεό κ πιστεύουν σε ενέργειες με ξεπερνά ...
 

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Για καλη ψυχολογια να ασχολειστε με τη γυναικα αυτη ειναι το ροδο
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top