Έχετε κάνει το εμβόλιο της νέας γρίπης H1N1;

Έχετε κάνει το εμβόλιο για την νέα γρίπη (H1N1)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

go2jimmys

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αν το εκανες θα ειχες ανοσια,αλλα οταν μεταλαχθει ο ιος δεν θα εχεις καθολου φυσικα αντισωματα,καλη ωρα οπως τωρα,και θα ειναι πολυ χειροτερα...
Βασικά αυτό που λες δεν ισχύει :confused: ο οργανισμός με το εμβόλιο δημιουργεί φυσικά αντισώματα, αλλα σου μένουν οι παρενέργειες(?)

δεν το έκανα το έκανα και ούτε πρόκειται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betoni

Νεοφερμένος

Η Bέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ουτε εγω το εχω κανει και δεν το σκοπευω, πρωτον γιατι εχουμε δημιουργησει πολυ κακο για το τιποτα και δευτερον γιατι εχω την υποψια πως την εχω περασει τη γριπη και δεν την πηρα πρεφα... Χαλαρωστε παιδια, μια απλη γριπη!! Αλλωστε απο τα ατομα που εμβολιαστηκαν, το 33% ειχε ηδη τα συγκεκριμενα αντισωματα, πραγμα που σημαινει πως περασε τη γριπη και δεν το καταλαβε...
Συμφωνω και πιστευω πως τη γριπη τη δημιουργησαν οι φαρμακευτικες εταιριες για το συμφερον τους:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top