Έχετε κάνει το εμβόλιο της νέας γρίπης H1N1;

Έχετε κάνει το εμβόλιο για την νέα γρίπη (H1N1)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

ΕΦΗ-ΜΑΡΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΕΦΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Oχι και ουτε σκοπευω να το κανω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Quentine

Νεοφερμένος

Η Quentine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Όχι..Και ουτε σκοπεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmmmm

Νεοφερμένος

Η xmmmm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εδωωωω τα καλάαα εμβόολιαααααα!!

https://troktiko.blogspot.com/2010/01/blog-post_9451.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
εγω δεν το κανω....στο κατω κατω μια γριπη ειναι δεν θα σκασουμε κιολας...ειμαι σιγουρη οτι το κανουν τοσο ντορο για να πουλησουν τα εμβολια-οτι και καλα παιθαναν τοσοι ανθρωποι...αυτη η γυναικα εκανε το εμβολιο κ

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=h8riAeGh48U&NR=1[/ame]
αν και λεει οτι αυτο εχεις πιθανοτητα να το παθεις ενα στο ενα εκατομ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παυλος-Σερρες

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν το έχω και κάνει και ούτε να σκοπεύω να το κάνω.Όλος αυτό ο πανικός που δημιουργούν τα Μ.Μ.Ε. έχει στόχο την πώληση εμβολίων.

Ερώτηση:Γιατί ποτέ δεν αναφερόταν ο αριθμός των νεκρών από την απλή εποχιακή γρίπη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ερώτηση:Γιατί ποτέ δεν αναφερόταν ο αριθμός των νεκρών από την απλή εποχιακή γρίπη;

Γιατι ειναι κατα πολύ περισσότεροι.
Ο κοσμος εδειξε απροθυμια.
360.000 εμβολιαστηκαν μονο.
Πως η Ελλαδα θα διωξει 8.000.000 δοσεις που εχει παραλαβει;
Και η παραγγελια ηταν 12.000.000 δόσεις....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
να ρωτησω κατι εειναι κανεις εδω σε αυτο το forum που επαθε κατι κανοντας το εμβολιο???????????πιστευω οτι υπαρχουν παρενεργειες και ετσι δεεν θα το κανω ..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
οχι, δεν το εχω κανει αλλα δεν ξερω ουτε νομιζω πως θα το κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
ξαναρωταω !!!υπαρχει καποιος πουεκανε το μβολιο σε αυτο το forum και επαθε παρενεργειες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
δεν νομιζο παρενεργιες θα προκαλουνταν και με το εμβολιο της παλιας γριπης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
ξαναρωταω !!!υπαρχει καποιος πουεκανε το μβολιο σε αυτο το forum και επαθε παρενεργειες????

εγώ το έκανα, μου πονούσε το χέρι 3 μέρες και ανέβασα λίγο πυρετό την δεύτερη (φυσιολογικά πράγματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sHk2s

Νεοφερμένος

Ο sHk2s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Kι εγώ το έκανα και ευτυχώς όλα πήγαν καλά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρσενοη

Νεοφερμένος

Η Αρσενοη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Οχι και ουτε προκιτε.Εχει παρενεργειες.οι ειδησεις δεν λενε τιποτα γιατι δεν τους νοιαζει αν εμεις παθουμε κατι.Το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να πληρωθουν καλα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Οχι και ουτε προκιτε.Εχει παρενεργειες.οι ειδησεις δεν λενε τιποτα γιατι δεν τους νοιαζει αν εμεις παθουμε κατι.Το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να πληρωθουν καλα.;)
να σαςς πω την αληθεια και εγω αυτι πιστευωω!!!!

αχ και δεν αξιζει να τρομοκρατηθουμε μια απλη γριπη ειναι1!!!!
λες και οι ανθρωποι δε πεθαινουν και απο την απλη γριπη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ilias17

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δεν το έχω κάνει και δεν πρόκεται, γιατί η γρίπη Η1Ν1 είναι μία απλή γρίπη που απλώς φοβούνται μην εξελιχθεί ο ιός .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
μπα
δεν νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sylvia19

Νεοφερμένος

Η sylvia19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
να πατε να το κανετε ολοι.περασα τη γριπη και ειναι κατι που δεν το ευχομαι ουτε στο χειροτερο μου εχθρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Και εγω την περασα και δεν καταλαβα σχεδον τιποτα....Πως θα σου "κατσει" ειναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sylvia19

Νεοφερμένος

Η sylvia19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
αν σου 'κατσει' ομως,καλυτερα να το ειχες(ειχα) κανει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Αν το εκανες θα ειχες ανοσια,αλλα οταν μεταλαχθει ο ιος δεν θα εχεις καθολου φυσικα αντισωματα,καλη ωρα οπως τωρα,και θα ειναι πολυ χειροτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top