Έχετε κάνει το εμβόλιο της νέας γρίπης H1N1;

Έχετε κάνει το εμβόλιο για την νέα γρίπη (H1N1)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
όχι δεν το έχω κάνει και ούτε πρόκειται...
ετσι το εμβολιο ειναι σαν σκετη αυτοκτονια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
εντάξει, ας μην υπερβάλλουμε κιόλας!!! απλώς δεν ανήκω στις ευπαθείς ομάδες και δεν αρρωσταίνω συχνά (έχω να πάθω γρίπη απο τα 10 μου), οπότε ο γιατρός μου είπε πως δεν χρειάζεται...
πάντως, μέχρι τώρα δεν έχω πάθει ούτε κρυωματάκι (και ελπίζω να μην πάθω...!), παρότι έχω μπει σε 6 αεροπλάνα από το καλοκαίρι και μετά, χρησιμοποιώ μέσα μεταφοράς (και μάλιστα σε ώρες αιχμής) και πηγαίνω καθημερινά στη σχολή μου, σε αμφιθέατρα των 100+ ατόμων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampire_Quiny

Νεοφερμένος

Η Vampire_Quiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
δε νομιζω οτι χρειαζεται να το κανεις αν δεν ανηκεις στις ευπαθεις ομαδες... τη γριπη εγω την περασα ελαφρα. ειχα πυρετο για 3 μερες, συναχι κτλ, σαν κανονικη γριπη δηλαδη.
ας πουμε ο παππους μου που εχει αναπνευστικα προβληματα και κανει καθε χρονο αντιγριπικο εμβολιο θα το κανει. δε χρειαζεται να πανικος, ασε που πολλες φορες τα εμβολια εχουν παρενεργειες στις οποιες δε χρειαζεται να υποβαλεις τον εαυτο σου αν δεν εχεις πραγματικα αναγκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Όχι και δεν νομίζω να το κάνω ούτε στο άμεσο κοντινό μέλλον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiki1993

Νεοφερμένος

Η Κική/Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εγω παιδια το εκανα το εμβολιο αν και ειχα καποιες αμφιβολιες.ειχα για περιπου 4 μερες πονο στο χερι και δεκατακια και για 10-15 μερες στις οποιες δρα εξ ολοκληρου το εμβολιο επρεπε να προσεχω αλλα οκ...κανενα προβλημα.πιστευω οτι και οι δυο πλευρες που ακουγονται ειναι τα δυο ακρα και μεσ'την υπερβολη.και οι δυο οπτικες γωνιες ειναι παραπληροφορηση απο τα media.Η αλη8εια βρισκεται καπου ενδιαμεσα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
εγω παιδια το εκανα το εμβολιο αν και ειχα καποιες αμφιβολιες.ειχα για περιπου 4 μερες πονο στο χερι και δεκατακια και για 10-15 μερες στις οποιες δρα εξ ολοκληρου το εμβολιο επρεπε να προσεχω αλλα οκ...κανενα προβλημα.πιστευω οτι και οι δυο πλευρες που ακουγονται ειναι τα δυο ακρα και μεσ'την υπερβολη.και οι δυο οπτικες γωνιες ειναι παραπληροφορηση απο τα media.Η αλη8εια βρισκεται καπου ενδιαμεσα:)
θα το δουμε αυτο in future!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampire_Quiny

Νεοφερμένος

Η Vampire_Quiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
παιδια ηρεμηστε λιγο.. δε σημαινει οτι οποιος κανει το εμβολιο ειναι ξεγραμμενος, ουτε βεβαια οτι πρεπει οπωσδηποτε να το κανεις αλλιως θα πεθανεις απ' τη γριπη. αυτα ειναι καταστροφολογιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4kR!bn:)

Νεοφερμένος

Η Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Όποιος κάνει το εμβόλιο, εκτός από παραλησία,σύνδρομο Αλίκη στην Χώρα των Θαυμάτων, ουρική αρθρίτιδα, κοκκιωμάτωση θα πάθει AIDS και θα γίνει και μπλε. Φυσικά το τελευταίο αποτελεί διαφήμιση για τα στρουμφάκια, που έχει πέσει λίγο η τηλεθέαση τους τον τελευταίο καιρό.
Όχι το εμβόλιο δεν το έχω κάνει, και ούτε θα το κάνω:P
:lol::lol:
Το εμβόλιο δε θα το κάνω γιατί δεν ανήκω στις ευπαθείς ομάδες και άλλωστε αν ο ιός μεταλλαχθεί δε θα με γλιτώσει οπότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Δεν υπήρχε περίπτωση να το κάνω και ούτε πρόκειται. I smell a rat...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roilCall

Νεοφερμένος

Η Γλυκερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Όχι, γιατί αρρώστησα με τη λεγάμενη γρίπη για μια εδομάδα. Ο πατέρας μου όμως εμβολιάστηκε τέλη Νοεμβρίου μπροστά σ' όλο το νοσοκομείο και την επομένη που αρρώστησα εγώ, έστειλε όλη μου την οικογένεια να εμβολιαστεί επίσης.
Το θέμα είναι πως πρέπει να σκεφτούμε την προστασία των ευπαθών ομάδων και να μην είμαστε ευκολόπιστοι σε ό,τι μεταδίδει το ράδιο αρβύλα και τα καμμένα κανάλια, που ψάχνουν ειδήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εγω παιδια το εκανα το εμβολιο αν και ειχα καποιες αμφιβολιες.ειχα για περιπου 4 μερες πονο στο χερι και δεκατακια και για 10-15 μερες στις οποιες δρα εξ ολοκληρου το εμβολιο επρεπε να προσεχω αλλα οκ...κανενα προβλημα.πιστευω οτι και οι δυο πλευρες που ακουγονται ειναι τα δυο ακρα και μεσ'την υπερβολη.και οι δυο οπτικες γωνιες ειναι παραπληροφορηση απο τα media.Η αλη8εια βρισκεται καπου ενδιαμεσα:)

μια παρενθεση.

αν δυο ακραιες φωνες ουρλιαζουν για δυο αντιθετες αποψεις, η αληθεια σε καμια περιπτωση δεν ειναι δεδομενο οτι βρισκεται στη μεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
εγω δεν θα το κανω,γιατι φοβαμαι και τις παρενεργειες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Distrubia

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αιγαίου (Ρόδος) και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Όχι λόγω φόβου των επιπτώσεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Σκότωσες τις επιπτώσεις; :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Distrubia

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αιγαίου (Ρόδος) και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
χαχα..Το διόρθωσα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Ουτε εγω το εκανα και ας μας πρηξανε τοσο καιρο τα ΜΜΕ με τας μ@λ@κιες τους...και ετσι πρεπει μη χαφτουμε οτι μας πλασαρουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
ο λόγος που δεν το κανεις είναι επειδή τους ακούς τώρα να δημοσιεύούν παρενέργειες του εμβολίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Προσωπικά είχα αποφασίσει να μην το κάνω πολύ νωρίτερα επειδή έβρισκα τη νοσηρότητα και τη θνητότητα αστείες για το σύστημα υγείας και τις υγειονομικές συνθήκες της χώρας που ζω, οπότε δεν ισχύει για όλους αυτό που λες. Το αν θα με ανταμείψει η απόφασή μου θα φανεί απ'το αν τελικά επιβιώσω το 2010.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popular

Νεοφερμένος

Ο popular αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ούτε πρόκειται!Ποιός ξέρει τι είδους παρενέργειες θα έχει!:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Όχι και ούτε πρόκειται!Φοβάμαι πολύ τις παρενέργειες και είμαι και πολύ αλεργικός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top