Έχει δηλώσει κανείς ΣΣΑΣ - Οικονομικό;

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
χεχε....Επισης...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aimilios-21-

Νεοφερμένος

Ο Aimilios-21- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Soul of Sin και εγώ την θέλω πολύ τη σχολή...άντε μπορεί να είμαστε και μαζί στη σχολή :) (θέλω να διορθώσω πως εγώ είμαι +240 μόρια από την περσυνή βάση της ΣΣΑΣ-οικ με την ειδική κατηγορία των πολυτέκνων...11 θέσεις είναι νομίζω...μόνο μια θέλω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Soul of Sin και εγώ την θέλω πολύ τη σχολή...άντε μπορεί να είμαστε και μαζί στη σχολή :) (θέλω να διορθώσω πως εγώ είμαι +240 μόρια από την περσυνή βάση της ΣΣΑΣ-οικ με την ειδική κατηγορία των πολυτέκνων...11 θέσεις είναι νομίζω...μόνο μια θέλω:P)

Ε, πες το βρε παιδί μου ότι είσαι ειδική κατηγορία να ησυχάσουμε κ μεις με τα λιγότερα μόρια!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Soul of Sin και εγώ την θέλω πολύ τη σχολή...άντε μπορεί να είμαστε και μαζί στη σχολή :) (θέλω να διορθώσω πως εγώ είμαι +240 μόρια από την περσυνή βάση της ΣΣΑΣ-οικ με την ειδική κατηγορία των πολυτέκνων...11 θέσεις είναι νομίζω...μόνο μια θέλω:P)

Eγω φιλαρακι που λες,μολις περασα και στις ΠΚΕ και τωρα περιμενω 1 μηνα...Αντε να δουμε...Ποσο μπορει να ανεβει πια αυτη η ρημαδα η βαση???
-----------------------------------------
Ναι ρε να μαστε μαζι...Δε πιστευω να εισαι απο τους "καραβαναδες" που θελουν να ψαρωνουν τους αλλους??Η σαν τους αλλους που πανε για την αποκατασταση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top