Έρωτας και διάβασμα

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Η πρόσφατη εμπειρία που είχα εγώ μόνο ευεργετική ήταν για το διάβασμα. Είχα χάσει τελειώς την όρεξη να ασχοληθώ με το διάβασμα της σχολής αλλά μέσα στη γενικότερη χαρά ήρθε κι αυτό πάλι.
+10, Χμ τι βαθυ θεμα θροισες , οντως ο ερωτας σε μεταμορφωνει στον ανθρωπο που ετοιμος να αντιμετωπισει οποιαδηποτε δυσκολια διοτι για μια ακομα φορα εχεις να σκεφτεις καποιον παραπανω απ' τον εαυτο σου.Δεν ξερω αν ολοι εδω μεσα ειναι ετοιμοι να αφουγκρασθουν το μεγεθος του τι ειπες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
πεστα ρε φιλαρακι τοσο καιρο τους τα λεω... :bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hot Chic

Νεοφερμένος

Η Hot Chic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Επανομή (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κ βεβαια μπορει ν συνυπαρ3ει...!!! Οκ, ν κανεις ενα διαλειμμα λογω ε3ετασεων ειναι εντα3ει-γ εκεινη τν χρονικη περιοδο. Αν απλα ομως η σχεση διαλυ8ει ε3αιτιας τν λογων π προανεφερες, σημαινει οτι ποτε δν α3ιζε.Αν κτ ειναι ν κρατησει τλκ 9 κρατησει,αν ειναι ν χα8ει 8 χα8ει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Divio-3-

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μπορεί να υπάρξει απλά να είσαι προσεκτικός/η...Δλδ να αφιερώνεις χρόνο στο διάβασμα(τον απαραίτητο χρόνο) αλλά να αφιερώνεις χρόνο και στην κοπέλα/αγόρι σου...Απλά θα πρέπει να τα παίρνεις χαλαρά...Τώρα αν την/ον αγαπάς τρελλά τότε τι να πω...Σε αυτήν την περίπτωση όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Δεν υπάρχει λόγος να χωρίσει ένα ζευγαράκι λόγο πανελλαδικών... μπορούν πιστεύω και οι δύο να κάνουν υπομονή για ένα τρίμηνο μέχρι να τελειώσουν οι εξετάσεις και μετά έχουν ένα ολόκληρο καλοκαίρι μπροστά τους. Θα έλεγα ότι ο έρωτας βοηθά στο να μην έχεις άγχος, σκέφτεσαι το μετά και αυτό σε βοηθά να καταφέρεις κάτι καλύτερο. Το οδυνηρό είναι αν περάσει ο καθένας σε διαφορετική πόλη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Αν κάποιος αγαπάει πραγματικά δεν υπολογίζει αποστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Ματια που δεν βλέπονται, έυκολα ξεχνιούνται όμως. Και για αυτό δεν μπορεις να κάνεις τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Μπορέι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ματια που δεν βλέπονται, έυκολα ξεχνιούνται όμως. Και για αυτό δεν μπορεις να κάνεις τίποτα.
Ακομα και να ναι σωστο τουτο , ο ανθρωπος εχει τοσο παραπανω χαρακτηριστικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Ματια που δεν βλέπονται, έυκολα ξεχνιούνται όμως. Και για αυτό δεν μπορεις να κάνεις τίποτα.


α μη το λες. εχεις ακουσει για την μνημη ελεφαντα:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arti

Νεοφερμένος

Η arti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
για μενα ο ερωτας και το διαβασμα δεν πανε μαζι!οταν ειμαι ερωτευμενη δεν μπορω να συγκεντρωθω με τπτ,ελπιζω αυτο να συμβαινει μονο σε εμενα!!!γι αυτο φροντιζω να "ερωτευομαι" το καλοκαιρι!:no1:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
για μενα ο ερωτας και το διαβασμα δεν πανε μαζι!οταν ειμαι ερωτευμενη δεν μπορω να συγκεντρωθω με τπτ,ελπιζω αυτο να συμβαινει μονο σε εμενα!!!γι αυτο φροντιζω να "ερωτευομαι" το καλοκαιρι!:no1:!!

Όταν θα ερωτευτείς χωρίς τα εισαγωγικά,θα δεις την γλύκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
για μενα ο ερωτας και το διαβασμα δεν πανε μαζι!οταν ειμαι ερωτευμενη δεν μπορω να συγκεντρωθω με τπτ,ελπιζω αυτο να συμβαινει μονο σε εμενα!!!γι αυτο φροντιζω να "ερωτευομαι" το καλοκαιρι!:no1:!!

Προγραμματισμένος έρωτας?από πότε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
για μενα ο ερωτας και το διαβασμα δεν πανε μαζι!οταν ειμαι ερωτευμενη δεν μπορω να συγκεντρωθω με τπτ,ελπιζω αυτο να συμβαινει μονο σε εμενα!!!γι αυτο φροντιζω να "ερωτευομαι" το καλοκαιρι!:no1:!!


πες σε παρακαλω το κολπο γιατι δε την παλευουμε καθολου!!!:bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
για μενα ο ερωτας και το διαβασμα δεν πανε μαζι!οταν ειμαι ερωτευμενη δεν μπορω να συγκεντρωθω με τπτ,ελπιζω αυτο να συμβαινει μονο σε εμενα!!!

+1:no1:Με καμία δύναμη δεν συγκεντρώνομαι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
τα έχω με το αγόρι μου από πέρσι το καλοκάιρι δηλ ενα χρονο και 8 μηνες περίπου και μια χαρά τα πάμε με το διάβασμα.... πιστεύω ότι όταν υπάρχει μέτρο όλα γίνονται και επίσης δεν νομίζω ότι το υπέρμετρο διάβασμα είναι παράγοντας σίγουρης επιτυχίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Προγραμματισμένος έρωτας?από πότε?
+1.
Ώπα, μην ερωτευτείς τώρα.
Κάνε υπομονή δυο μήνες που θ' αρχίσουν οι ζέστες. :P
Όσο για την συγκέντρωση, ξέρω ότι είναι δύσκολο. Το μυαλό σου κάνει πήδους έξω απ' τις σελίδες, σκέφτεσαι εκείνον, εσάς, θες να 'σαι μαζί του...
Σ' αυτές τις περιπτώσεις έχε πείσμα και λέγε "θα τον σκεφτώ μισή ώρα κι έπειτα θα στραφώ στις δουλειές μου χωρίς να αποσπάται η προσοχή μου απο αλλού"
Κάπως έτσι ξέρω 'γω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Εγώ μια χαρά τα συνδιάζω αφού το παιδί είναι αριστούχος (19,7) .Πως να μην συγκεντρώνομαι για να βγάλω καλό βαθμό ?(19,9):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγώ μια χαρά τα συνδιάζω αφού το παιδί είναι αριστούχος (19,7) .Πως να μην συγκεντρώνομαι για να βγάλω καλό βαθμό ?(19,9):)

συγγνώμη τώρα κοπελιά αλλά πόσο δυνατός μπορεί να είναι ο έρωτας σας στα 14?:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
συγγνώμη τώρα κοπελιά αλλά πόσο δυνατός μπορεί να είναι ο έρωτας σας στα 14?:lol:
Το θέμα δεν είναι ο πραγματικός έρωτας (το ξέρω).Το τι νιώθω εγώ για τον άλλον δεν μπορείς να το ξέρεις .Νιώθω κάτι πολύ δυνατό για αυτόν . . .μπορεί να μην είναι ο πραγματικός έρωτας της ζωής μου ,αλλά αυτό δεν σημαίνει πως δεν είναι κάτι σημαντικό για εμένα . . .ένα σημαντικό άτομο .Το μόνο που ξέρω είναι πως με αυτό το άτομο δεν είμαι απλώς "τσιμπημένη" αλλά ούτε και πραγματικά ερωτευμένη . . .κάτι ανάμεικτο . . . Και αυτό θα μπορούσε πολύ άνετα να με αποσπάσει από το διάβασμά μου . . .αλλά νομίζω πως με κάνει καλύτερη . . .:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top