Ένα Αξιολάτρευτο Μπλογκ

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ο τύπος γράφει υπέροχα, αστεία, αθώα, είναι τόσο διαφορετικό και αγαπημένο :).

Παραθέτω ενδεικτικά:

Καιρό έχω να δημοσιεύσω τα google hits μου. Πάρτε μια γεύση.

ΠΟΚΕΜΟΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ - ανταλάσσεται πόκεμον με πάντα, τηλ. 6955533499
ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΠΙΠΕΣ ΣΤΑ ΣΧ (ολεία; ) - εδώ και καιρό παράτησα το σχολείο. Και τις πίπες.
μπαφους στο αγιον ορο - έχει παντού. Είναι αυτοφυείς. Τους βάζουν στο κρασί και μετά παγιδεύουν τους άμοιρους επισκέπτες και μένουν για πάντα εκεί ΜΟΥΑΧΑΧΑ
ΖΟΥΣΑ ΣΤΟΥΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ (ους) - σε νιώθω.
ζόμπι στην ομόνοια - πάντα εκεί είναι.
ενα πεοσ χυνει - και γω τι να κάνω;


...


Επίσης μια πραγματική αγάπη που ένιωσα ήταν όταν γύρισα από το δεκατετράωρο ταξίδι και τις δύο ώρες ύπνου τις οποίες διέκοψε ο φουριόζος πατήρ υβρίζων χριστοπαναγίες για τον υδραυλικό που περίμενε από κάτω και χτυπούσε τα κουδούνια. Αφού λοιπόν επέστρεψα στο σπίτι από τον φιλεξονούντα μου, έδωσα πάσο στον υδραυλικό που τσέκαρε τα υδραυλικά και άνοιξε το νερό, άνοιξα το ψυγείο και ανακάλυψα πως είχε μείνει μια λεμονάδα “Λακωνία” φρουτοποτό που είχα αγοράσει με τα λεφτουδάκια μου πριν φύγω για το αποχαιρετιστήριο κοκτέηλ πάρτυ. Από τη στιγμή που άγγιξε τα χείλη μου ένιωσα την ηδονή του μετανάστη που γυρίζει στην απαίσια αλλά αγαπημένη πατρίδα.


Έτσι νιώθω και τώρα. Ο απαίσιος βρωμερός ποδηλάτης μετανάστης που γύρισε στα βρωμερά του Εξάρχεια και τα βρωμερά του Πατήσια και χαίρεται τον νοθευμένο φραπέ του. Χαίρεται τα τρεχούμενα νερά του υπονόμου, χαίρεται την απούσα μπατσαρία, τους απόντες Αθηναίους, τον κλειστό Χασάν, τους απόντες φίλους, χαίρεται την άδεια Δροσοπούλου, χαίρεται το γεγονός ότι έχασε τους φακούς τους και τα βλέπει πια όλα φυσικά και θολά και ακατανόητα.


...


Σημείωση: Όπως είναι τώρα το μπλογκ τα πιο πετυχημένα τα έχει η δεύτερη σελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
link :p ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Αν είναι δυνατόν.

https://throgos.wordpress.com

Σόρι ε :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
το ποδήλατο που χρησιμοποιώ έχει στραβή ζάντα και όποτε το χρησιμοποιώ κολλάει στο φρένο και με κουράζει απίστευτα, οπότε αν δείτε κάποιον να ανεβαίνει την Πατησίων στην κεντρική λωρίδα με πρώτη ταχύτητα και τη γλώσσα έξω, αυτός θα είμαι εγώ. Μπορείτε να με χαιρετήσετε για να μου τραβήξετε την προσοχή, και τότε εγώ δε θα δω αυτό το κόκκινο φανάρι και θα με πατήσει η Νταλίκη που θα κατεβαίνει την Κυψέλης με χίλια την ώρα + αδράνεια + βαρύτητα λόγω κατηφόρας + καφές του οδηγού που τον κάνει να φέρεται σαν να έχει πάρει κόκα.

αχαχαχαχαχαχαχαχα φοβερός. Αν δεν πετούσε και αυτά περι Λένα Πλάτωνος κλπ που ακούει.. αλλά ακόμα και αυτά αστεία είναι έτσι όπως τα γράφει :P
Τσάκαλος είναι:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Τρομερά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Φοβερός ο τύπος!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top