Έναρξη μαθημάτων στο Πανεπιστήμιο Πατρών

temperik

Νεοφερμένος

Ο temperik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
τα μαθηματα μαλλον αρχιζουν 27 σεπτεμβρη γιατι τοσο νωρίς????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ε κάποια πανεπιστήμια έτσι είναι...Δεν ξέρω το λόγο, ρώτα αυτόν που έβγαλε το πρόγραμμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Μόνο οι πρωτοετείς ξεκινάνε τόσο νωρίς. Τα μεγάλα έτη (από 2ο και άνω) έχουν εξεταστική μέχρι της 30 Σεπτεμβρίου. :) Δηλαδή η Γραμματεία θέλει να τελειώνει με τις εγγραφές των πρωτοετών γιατί στην συνέχεια ακολουθούν:
α). να βγουν οι βαθμοί των φοιτητών της εξεταστικής που πέρασε (του Σεπτεμβρίου)
β). να γίνουν οι εγγραφές των φοιτητών στα νέα εξάμηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Α, ώστε μόνο εμείς ήμαστε οι τυχεροί εεε;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

temperik

Νεοφερμένος

Ο temperik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Μόνο οι πρωτοετείς ξεκινάνε τόσο νωρίς. Τα μεγάλα έτη (από 2ο και άνω) έχουν εξεταστική μέχρι της 30 Σεπτεμβρίου. :) Δηλαδή η Γραμματεία θέλει να τελειώνει με τις εγγραφές των πρωτοετών γιατί στην συνέχεια ακολουθούν:
α). να βγουν οι βαθμοί των φοιτητών της εξεταστικής που πέρασε (του Σεπτεμβρίου)
β). να γίνουν οι εγγραφές των φοιτητών στα νέα εξάμηνα
φιλε μηπως ξερεις ποτε ακριβωσ αρχινανε τα μααθηματα διοτι 27 σεμπτεμβριου αποκλιεται !!μαλλον λενε ετσι για να τελειωσουν γρηγορα οι εγγραφες!!ειμαι απο θεσσαλονικη και δεν μπορω να κατεβω 10 φορες πατρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
φιλε μηπως ξερεις ποτε ακριβωσ αρχινανε τα μααθηματα διοτι 27 σεμπτεμβριου αποκλιεται !!μαλλον λενε ετσι για να τελειωσουν γρηγορα οι εγγραφες!!ειμαι απο θεσσαλονικη και δεν μπορω να κατεβω 10 φορες πατρα!!!

Μπορείς να ρίξεις ένα τηλεφωνάκι στην Γραμματεία ή σε κάποιον καθηγητή του Τμήματος (τηλέφ.γραφείου) και να μάθεις από πρώτο χέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Α, ώστε μόνο εμείς ήμαστε οι τυχεροί εεε;;; :P

ναι ναι...
να μάθετε περισσότερα :D :D να γίνετε πιο επιστήμονες :D :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

temperik

Νεοφερμένος

Ο temperik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
παιρνω στην γραμματεια αλλα εχουν ενα ηχογραφημενο μηνυμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Τη Δευτέρα θα πάω να γραφτώ.
Μήπως μπορεί κανείς να μου πει που να κατεβώ με το λεωφορίο;
(Το τμήμα μου είναι μπροστά από το γυμναστήριο)

Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante38245

Νεοφερμένος

Ο dante38245 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
τα μαθηματα μαλλον αρχιζουν 27 σεπτεμβρη γιατι τοσο νωρίς????
Παντως και περυσι τα μαθηματα ξεκινησανε 28 Σεπτεμβρη,δηλαδη την τελευταια Δευτερα του Σεπτεμβριου.Μπορει να γινει και φετος αλλα δεν ξερω αν θα ειναι για ολα τα τμηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Τη Δευτέρα θα πάω να γραφτώ.
Μήπως μπορεί κανείς να μου πει που να κατεβώ με το λεωφορίο;
(Το τμήμα μου είναι μπροστά από το γυμναστήριο)

Ευχαριστώ.
Μπροστά από το γυμναστήριο ε?:hmm: Στην πρώτη στάση του πανεπιστημίου πρέπει να κατέβεις!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Μπροστά από το γυμναστήριο ε?:hmm: Στην πρώτη στάση του πανεπιστημίου πρέπει να κατέβεις!!:):)

Όταν λες στην πρώτη στάση του πανεπιστημίου φαντάζομαι οτι εννοείς την πρώτη στάση μετά την γέφυρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Όταν λες στην πρώτη στάση του πανεπιστημίου φαντάζομαι οτι εννοείς την πρώτη στάση μετά την γέφυρα....
ναι περνάμε κάτω από μία γέφυρα πηγαίνοντας στο πανεπιστήμιο, μετά το λεωφορείο στρίβει αριστερά! ε εκεί, μόλις κάνει την πρώτη στάση, θα κατεβαίνεις! η στάση είναι μπροστά από την πρώτη καντίνα του πανεπιστημίου, πολύ κοντά και στην πρυτανεία.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante38245

Νεοφερμένος

Ο dante38245 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Ποια λεωφορεια πανε στο Πανεπιστημιο?Εχω ακουσει για το 6 και για το 9.Ισχυει?Και ποιο βολευει περισσοτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Ποια λεωφορεια πανε στο Πανεπιστημιο?Εχω ακουσει για το 6 και για το 9.Ισχυει?Και ποιο βολευει περισσοτερο?
Ναι, το 6 και το 9 πηγαίνουν!
Το ποιο θα σε βολέυει περισσότερο, εξαρταται από το σε ποια περιοχή μένεις! Το 9 διασχίζει την Έλληνος Στρατιώτου, συνεχίζει Νοταρά και καταλήγει Πανεπιστήμιο. Το 6 καλύπτει μεγαλύτερη διαδρομή...Ξεκινά από Ερμού, διασχίζει την Κορίνθου, μετά περνά από Ανθούπολη, Πανεπιστημίου και καταλήγει Πανεπιστήμιο... Πάνω κάτω αυτές είναι οι διαδρομές... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
ναι περνάμε κάτω από μία γέφυρα πηγαίνοντας στο πανεπιστήμιο, μετά το λεωφορείο στρίβει αριστερά! ε εκεί, μόλις κάνει την πρώτη στάση, θα κατεβαίνεις! η στάση είναι μπροστά από την πρώτη καντίνα του πανεπιστημίου, πολύ κοντά και στην πρυτανεία.:)

Μισό γιατί μπερδεύτικα λιγάκι.:confused:
Εγώ εννοώ την γέφυρα που περνάμε από πάνω για να διασχίσουμε το ποτάμι.
Μήπως μπορείς να μου πεις πόσες στάσεις μετά από αυτό;;;;;;

ΥΓ. Πρέπει να είμαι λιγάκι ψαρομένος εεεε;;;; Είναι που δεν έχω καμία όρεξη να προχωράω κανα μισάωρο για να βρω την σχολή :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Μισό γιατί μπερδεύτικα λιγάκι.:confused:
Εγώ εννοώ την γέφυρα που περνάμε από πάνω για να διασχίσουμε το ποτάμι.
Μήπως μπορείς να μου πεις πόσες στάσεις μετά από αυτό;;;;;;

ΥΓ. Πρέπει να είμαι λιγάκι ψαρομένος εεεε;;;; Είναι που δεν έχω καμία όρεξη να προχωράω κανα μισάωρο για να βρω την σχολή :P:P:P
Βρε καλό μου τη γέφυρα Ρίο-Αντίτιο λες?? (αν και δεν το λες και ποτάμι:P) Αυτή τη διασχίζεις αν πηγαίνεις στο Πανεπιστήμιο, ερχόμενος από Στερεά Ελλάδα :P. Αν μένεις Πάτρα ή Ρίο δε χρειάζεται να διασχίσεις αυτή τη γέφυρα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Βρε καλό μου τη γέφυρα Ρίο-Αντίτιο λες?? (αν και δεν το λες και ποτάμι:P) Αυτή τη διασχίζεις αν πηγαίνεις στο Πανεπιστήμιο, ερχόμενος από Στερεά Ελλάδα :P. Αν μένεις Πάτρα ή Ρίο δε χρειάζεται να διασχίσεις αυτή τη γέφυρα!:P

:D:D:D:D:D
Οχι δεν εννοώ την γέφυρα Ρίο-Αντίριο.
Εννοώ ένα μικρό γεφυράκι που περνάς λίγο μετά τον Τόφαλο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Βρε καλό μου τη γέφυρα Ρίο-Αντίτιο λες?? (αν και δεν το λες και ποτάμι:P) Αυτή τη διασχίζεις αν πηγαίνεις στο Πανεπιστήμιο, ερχόμενος από Στερεά Ελλάδα :P. Αν μένεις Πάτρα ή Ρίο δε χρειάζεται να διασχίσεις αυτή τη γέφυρα!:P

Είναι ο Δούναβης της Πελοποννήσου...:D :laugh:

@ Harry μην αγνώνεσαι. Σε λίγο θα μάθεις να πηγαίνεις με κλειστά τα μάτια και από στενάκια μέσα στην Πανεπιστημιούπολη κόβωντας δρόμο...:D :D Σιγά σιγά, τον πρώτο καιρό, θα τα έχεις μάθει όλα..

Το Πανεπιστήμιο απέχει περίπου 10 χιλιόμετρα από την πόλη. Από το κέντρο της Πάτρας, ακολουθήστε την οδό Κορίνθου μέχρι το τέρμα της, μετά ακολουθήστε την οδό Πανεπιστημίου και λίγο μετά το κλειστό γυμναστήριο "Ολυμπιονίκης Δημ. Τόφαλος", πριν περάσετε το ποτάμι (χείμαρρος Χάραδρος), στρίβετε δεξιά. Ο δρόμος αυτός οδηγεί στο Πανεπιστήμιο με σαφείς πινακίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
:D:D:D:D:D
Οχι δεν εννοώ την γέφυρα Ρίο-Αντίριο.
Εννοώ ένα μικρό γεφυράκι που περνάς λίγο μετά τον Τόφαλο.....
Ωχχχχ τώρα κατάλαβα :P. χαχαχαχαχ (έχω λιώσει στο γέλιο:D). Ναι, το περνάμε αυτό το γεφυράκι:P. Ε, αμέσως μετά στρίβει το λεωφορείο αριστερά και μετά από λίιιγο κάνει την πρώτη στάση!!!

Είναι ο Δούναβης της Πελοποννήσου...:D :laugh:

@ Harry μην αγνώνεσαι. Σε λίγο θα μάθεις να πηγαίνεις με κλειστά τα μάτια και από στενάκια μέσα στην Πανεπιστημιούπολη κόβωντας δρόμο...:D :D Σιγά σιγά, τον πρώτο καιρό, θα τα έχεις μάθει όλα..
Χαχαχαχ παρερμήνευσα!!:whistle: Ναι, έτσι είναι, μετά από λίγο θα ξέρεις και όλα τα παραδρομάκια και θα είναι παιχνιδάκι!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top