Έκθεση για τη Δημοκρατία και τον Κοινοβουλευτισμό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εμας δεν μας ειπαν καν κατι για το θεμα... Πρωτη φορα το ακουω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εμας δεν μας ειπαν καν κατι για το θεμα... Πρωτη φορα το ακουω....

Υποθέτω ότι οι καθηγητές σας θα βαριόνταν να διορθώνουν εκθέσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emangel

Νεοφερμένος

Η emma.the.ghost αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
βασικα ειμαι καινουρια.τελος παντων,μας εχουν βαλει για αυριο μια εκθεση και θελοντας να μας προετοιμασουν μας ειπαν απλως πως θα εχει σχεση με την δημοκρατια.δεν ξερω τι ακριβως να γραψω χδ.εχει κανεις καμια ιδεα;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
βασικα ειμαι καινουρια.τελος παντων,μας εχουν βαλει για αυριο μια εκθεση και θελοντας να μας προετοιμασουν μας ειπαν απλως πως θα εχει σχεση με την δημοκρατια.δεν ξερω τι ακριβως να γραψω χδ.εχει κανεις καμια ιδεα;:(
Ορίστε το θέμα (πήγαινε εκεί που λέει "Δευτεροβάθμια εκπαίδευση"). Πάνω σ'αυτό θα βασίζεται η έκθεσή μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DaRkiLlEr20

Νεοφερμένος

Ο DaRkiLlEr20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλη ειναι ευχαριστω
-----------------------------------------
ρε παιδια ειναι πολυ καλη η εκθεση ευχαριστω
-----------------------------------------
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελεονώρα

Νεοφερμένος

Η Ελεονώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Είμαι μαθήρια της Γ' γυμνασίου και είμαι υποχρεωμένη να γράψω αφτήν την έκθεση ΆΥΡΙΟ !!!:down::down:
Δεν έχω ιδέα το τι 8α γράψω άυριο !!!:(:(
Μπορεί κάποιος να μοθ δώσει καμιά ιδέα ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veronica

Νεοφερμένος

Η veronica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια και εγω γραφω την εκθεση για τη δημοκρατια και θελς ωοηθεια αποιος μπορει θα το εκτιμουσα παρα μα παρα πολυ:P;)
-----------------------------------------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kαι εγώ γράφω για ένα διαγωνισμό(δεν ξέρω αν είναι το ίδιο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veronica

Νεοφερμένος

Η veronica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
το ιδιο ειναι μαλλον................ δν ξερω τι θα γραψω ...... χαλια θα τα παω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

at220

Νεοφερμένος

Η at220 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
δηλαδη για να καταλαβω αυριο θα πρεπει να αναλυσουμε αυτο το θέμα. Να πουμε δηλαδη την αποψή μας για την πολιτικη-πολιτισμική ανεκτικότητα και τη δημοκρατία. σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veronica

Νεοφερμένος

Η veronica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ναι παιδια................ εμασ μας εδωσαν και ενα κειμενο για βοηθεια. αλλα εμενα δεν με βοηθαει καθολου
-----------------------------------------
παιδια πειτε μ κατι να γραψωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!! δεν ξερω τι θα κανω:(:what::what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Bασικά δεν έχει κάτι να σου πούμε:what:Αν έχεις κρίση θα γράψεις αλλά εντάξει δεν είναι και να τρελένεσαι(εκτός αν θες να διακριθεις)>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veronica

Νεοφερμένος

Η veronica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
οχι μωρε αλλη ορεξη δεν ειχα...... απλα δεν τα παω καθολου καλα στην εκθεση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arianos95

Νεοφερμένος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Παύλος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια εγω πηγαινω 3η γθμνασιου και μας εβαλαν ακριβως την ιδια εκθεση...για αυτο το διαγωνισμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εμείς θα την γράψουμε αύριο και σκέφτομαι πολύ σοβαρά να εντάξω αυτό που λέει ο crook στην 1η σελίδα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew

Νεοφερμένος

Ο Andrew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
και εγω δεν ξερψ τι να γραψω στην εκθεση... ψαχνω στο ιντενρετ και θα τα ανακατεψω ολα μαζι.... πφφφ η αληθεια είναι οτι δεν τα παω πολυ καλά με τη πολιτική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω ρε παιδιά..ποιος ο λόγος να γράφουνε τα παιδιά της γ' γυμνασίου και της β'λυκείου???Θα μου πείτε η γ'λυκείου έχει τις πανελλήνιες να σκεφτεί!!Αλλά η Α'λυκείου??και το θέμα είναι οτι δεν μας έχουν ενημερώσει και ούτε έχουμε ποτέ μιλήσει για την δημοκρατία στην έκθεση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostisKar

Νεοφερμένος

Ο kostisKar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Γιατί είναι χαζός;

Άμα δε θες να τη γράψεις γράψε μια παράγραφο περίπου του ύφους :
...."Αξιότιμε κ. Πρόεδρε του Ελληνικού Κοινοβουλίου,
Εκ μέρους της σχολικής κοινότητας του Γενικού Λυκείου ________ θα ήθελα να σας ενημερώσω πως με υποχρέωσαν με αντιδημοκρατικό τρόπο να γράψω αυτήν εδώ την έκθεση. Η ενέργεια αυτή καταπατά μια από τις θεμελιώδεις αξίες της Δημοκρατίας, την ελευθερία του ατόμου και το σεβασμό στην ιδιαιτερότητά του. Θα ήθελα να καταδείξω λοιπόν αυτό το πρόβλημα και ευελπιστώ ότι θα μεριμνήσετε για τη λύση του, ώστε να μην παρουσιαστούν ξανά παρόμοια φαινόμενα.​

Με εκτίμηση,​


Ελένη ____."​


φιλε, εισαι πολυ καλοοοοοοος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukoumalou

Νεοφερμένος

Η koukoumalou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εγω ακομα δεν εχω καταλαβει τι ακριβως πρεπει να γραψουμε!Σας παρακαλω ας απαντησει καποιος τι περιπου πρεπει να γραψω..ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τολμηρος

Νεοφερμένος

Ο Τολμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Παιδιά, εμας μας έδωσαν άλλο θέμα! Δήλαδή δεν καταλαβαινουν προφανώς τι τους γίνεται! Μας έλεγαν κατι για μια επιστολή (χωρις όμως αποδέκτη) και δεν μας εξήγησαν ακριβώς το θέμα, αύριο πρέπει να γράψουμε και δεν έχουμε ιδέα, μόνο μια εισαγωγή μας υπαγόρεψαν!

Πάντως τι σημασία έχει, στο Τέλος κάποιο παιδί καθηγητή θα κερδίσει το βραβείο ή μαθητής ιδιωτικού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top