Άσκηση στην ομαλή κυκλική κίνηση

menual

Νεοφερμένος

Ο menual αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Καλησπέρα. Θα ήθελα τη βοήθειά σας μέχρι την Παρασκευή αν γίνεται. Έγραψα 14 Φυσική και ανέλαβα εργασία για να καλυτερεύσω τον βαθμό μου. :laugh:
IMG_20211207_195843.jpg
IMG_20211207_195816.jpg
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,561 μηνύματα.
οκ θα την κανουμε
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,561 μηνύματα.
καλησπερα μηπως προλαβες να τη δεις;
συγνωμη καλε μου παρασκευη ειπες και η πεμπτη δεν τελειωσε . αποψε θα την εχεις ,
την εκανα στο μιαλο μου αλλα θελει και χαρτι.
ε δεν εκανα τιποτα ακομα ειχα κατι θηλυκές συνομιλιες. τι να κανω προηγουνται νομιμως.
 

menual

Νεοφερμένος

Ο menual αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
συγνωμη καλε μου παρασκευη ειπες και η πεμπτη δεν τελειωσε . αποψε θα την εχεις ,
την εκανα στο μιαλο μου αλλα θελει και χαρτι.
ε δεν εκανα τιποτα ακομα ειχα κατι θηλυκές συνομιλιες. τι να κανω προηγουνται νομιμως.
μαζι σου:laugh:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,561 μηνύματα.

menual

Νεοφερμένος

Ο menual αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
μαζι μου... ευχαριστω . νωρις αρχισες , μαθηματα τωρα.
μεχρι τα μεσανυχτα την εχεις , τον ηλεκτρισμο τον εκανε ο samael
ναι και τον ευχαριστω λιγο αναλυση χρειαζεται γιατι ειναι πιο επιστημονικος ο τροπος απο τον δικο μου
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,561 μηνύματα.
ναι και τον ευχαριστω λιγο αναλυση χρειαζεται γιατι ειναι πιο επιστημονικος ο τροπος απο τον δικο μου
ε εγραψε μπολικα ο ανθρωπος , αν δεν τα πιανεις ρωτησε τον θα πει , ειναι καλος ανθρωπος.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,561 μηνύματα.

Συνημμένα

  • 1639076828212.png
    1639076828212.png
    31.9 KB · Εμφανίσεις: 91

menual

Νεοφερμένος

Ο menual αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
δεν έχω λόγια πραγματικά με σωζεις
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,561 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top