Άρση περιορισμού στη μετακίνηση με αυτοκίνητο

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Καλησπέρα. Γνωρίζει κανείς αν έχει αρθεί ο περιορισμός 2+1 επιβατών στις μετακινήσεις με αυτοκίνητο; Έστειλα στη Πολιτική προστασία και πήρα και τηλέφωνο και δεν απάντησε κανείς. Γνωρίζει κάποιος;
 

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Καλησπέρα. Γνωρίζει κανείς αν έχει αρθεί ο περιορισμός 2+1 επιβατών στις μετακινήσεις με αυτοκίνητο; Έστειλα στη Πολιτική προστασία και πήρα και τηλέφωνο και δεν απάντησε κανείς. Γνωρίζει κάποιος;
Η κολλητή μου είχε αυτήν την απορία την Κυριακή και παίρνοντας στην Πολιτική Προστασία της είπαν ότι ισχύει ακόμα...
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Θεωρώ ότι είμαστε για κλάματα. Απαγορεύεται αυτό και έχουν επιτρέψει πτήσεις, άνοιγμα κατασκηνώσεων κλπ. Άσχετα αν θα βοηθήσουν τον τουρισμό, υπάρχει μεγαλύτερος κίνδυνος εξάπλωσης του ιού από μια πτήση (που οκ γίνεται έλεγχος στο αεροδρόμιο αλλά μπορεί να εκδηλωθεί ο ιός αργότερα, ακόμα και αν βγει το τεστ αρνητικό) παρά από τη μετακίνηση μιας οικογένειας, η οποία στη τελική μπορεί να κολλήσει τα μέλη της και στο σπίτι και όχι μόνο στο αυτοκίνητο.
 

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ισχύει, και εγώ δεν το περίμενα. Μεταξύ μας, δεν νομίζω ότι θα το κρατήσουν πολύ ακόμα.
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Ισχύει, και εγώ δεν το περίμενα. Μεταξύ μας, δεν νομίζω ότι θα το κρατήσουν πολύ ακόμα.
Μακάρι. Αν και μέτρα θα υπάρχουν παντού όποτε μου φαίνεται πολύ δύσκολο να επιτρέψουν 5 άτομα μέσα σε ένα αμαξι
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Το αστείο είναι μέσα στο αυτοκίνητο απαγορεύεται, αλλά στο σπίτι, στην καφετέρεια, για βόλτα είναι ο ένας πάνω στον άλλον.. Το αν αντί για 3 άτομα στο αυτοκίνητο μπουν 4 ή 5, που είναι μαζί σε όλες τις άλλες εκφάνσεις της καθημερινότητας θα κάνει τη διαφορά...
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,604 μηνύματα.
δεν καταλαβαινω το 2+1 τι εννοειται εγω αυτο που γνωριζα ειναι οτι μπορουν μεχρι 3 ατομα να ειναι σε ενα αμαξι!τον πρωτο καιρο το ανωτατο οριο ηταν 2.τωρα εγινε 3 εδω και κανα μηνα
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Ένας ο οδηγός και δύο ακόμα άτομα συνεπιβάτες.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,604 μηνύματα.
Ένας ο οδηγός και δύο ακόμα άτομα συνεπιβάτες.
ωραια αρα καλα ειπα 3 ατομα.ε λογικα θα αρθει και αυτο.σε κεπ κτλπ καθε μερα γινεται της κακομοιρας ειναι βλακωδες να μην ανοιγουν το οριο επιβατων σε ενα αυτοκινητο
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top