Άραγε θα πέσουν?

Peter Pan13

Νεοφερμένος

Ο Peter Pan13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα, αυτό είναι το πρώτο μου πόστ στο forum, οπότε ζητώ συγγνώμη αν κάνω κανα λάθος στο formatting.

Για να μην μακρυγορώ, θα ήθελα να ακούσω την γνώμη σας σχετικά με τις βάσεις του 5% (σοβαρές παθήσεις). Ο χημικός μου ισχυρίζεται πως θα πέσουν λόγω της τράπεζας θεμάτων (μακάρι Παναγία μου:)).
Εσείς τι πιστεύετε?
Τέλειωσα τις ενδοσχολικές την προηγούμενη βδομάδα και για να πω την αλήθεια με έχει φαει το άγχος και γενικώς η υπερανάλυση από τότε (π.χ δεν κοιμάμαι καθόλου καλά)
Ενδιαφέρομαι κυρίως για τις Ιατρικές σχολές αλλά σίγουρα δεν αποκλείω την Οδοντιατρική και την Φυσικοθεραπεία:yes:



Υ.Γ. Πάω κανονικά να δώσω και πανελλαδικές, απλά αξιοποιώ και το 5% (λόγω καρδιολογικού προβλήματος)

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,956 μηνύματα.
Καλησπέρα, αυτό είναι το πρώτο μου πόστ στο forum, οπότε ζητώ συγγνώμη αν κάνω κανα λάθος στο formatting.

Για να μην μακρυγορώ, θα ήθελα να ακούσω την γνώμη σας σχετικά με τις βάσεις του 5% (σοβαρές παθήσεις). Ο χημικός μου ισχυρίζεται πως θα πέσουν λόγω της τράπεζας θεμάτων (μακάρι Παναγία μου:)).
Εσείς τι πιστεύετε?
Τέλειωσα τις ενδοσχολικές την προηγούμενη βδομάδα και για να πω την αλήθεια με έχει φαει το άγχος και γενικώς η υπερανάλυση από τότε (π.χ δεν κοιμάμαι καθόλου καλά)
Ενδιαφέρομαι κυρίως για τις Ιατρικές σχολές αλλά σίγουρα δεν αποκλείω την Οδοντιατρική και την Φυσικοθεραπεία:yes:



Υ.Γ. Πάω κανονικά να δώσω και πανελλαδικές, απλά αξιοποιώ και το 5% (λόγω καρδιολογικού προβλήματος)

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
Για ιατρική ειδικά που θέλεις , δύσκολο να πέσει (τουλάχιστον να πέσει πχ κάτω από 19)
Τι Μ.Ο έχεις ;
 

Peter Pan13

Νεοφερμένος

Ο Peter Pan13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

joannaΚΑ

Νεοφερμένος

Η joannaΚΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Συμμετέχω με 10%
Γνωρίζετε κάτι για την σχολή Μηχανικών Σχεδίασης Βιομηχανικής Παραγωγής;
Υπάρχει κάποιος που να φοιτά εκεί;
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,341 μηνύματα.
Καλησπέρα, αυτό είναι το πρώτο μου πόστ στο forum, οπότε ζητώ συγγνώμη αν κάνω κανα λάθος στο formatting.

Για να μην μακρυγορώ, θα ήθελα να ακούσω την γνώμη σας σχετικά με τις βάσεις του 5% (σοβαρές παθήσεις). Ο χημικός μου ισχυρίζεται πως θα πέσουν λόγω της τράπεζας θεμάτων (μακάρι Παναγία μου:)).
Εσείς τι πιστεύετε?
Τέλειωσα τις ενδοσχολικές την προηγούμενη βδομάδα και για να πω την αλήθεια με έχει φαει το άγχος και γενικώς η υπερανάλυση από τότε (π.χ δεν κοιμάμαι καθόλου καλά)
Ενδιαφέρομαι κυρίως για τις Ιατρικές σχολές αλλά σίγουρα δεν αποκλείω την Οδοντιατρική και την Φυσικοθεραπεία:yes:



Υ.Γ. Πάω κανονικά να δώσω και πανελλαδικές, απλά αξιοποιώ και το 5% (λόγω καρδιολογικού προβλήματος)

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
Για ποιον λόγο χαλάς τον ύπνο σου ;
Γενικά για ποιον λόγο κάθε χρονο όλοι σκάνε για το τι θα κάνουν οι βάσεις ; Είναι ένα ερώτημα που δεν έχει απαντήση και δεν μπορεί να υπάρξει καν πρόβλεψη . Είναι κρίμα λοιπόν κάποιος να ταλαιπωρεί τον εαυτό του για κάτι που κανείς δεν ξέρει πως θα εξελιχθεί .
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,956 μηνύματα.
Top