Άποψη για την σχολή σας

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Καλα, κι εγω απο ηθικο δεν παω και πολυ καλα. Αφου σκεφτομαι να μη δωσω κανενα μαθημα στην εξεταστικη και να δωσω εμφαση στις πανελλαδικες, αλλα φοβαμαι οτι θα μπουχτισω 3η συνεχη φορα τα ιδια και τα ιδια... μονο αυτο με κραταει ακομα στη σχολη.

Θα δωσεις 3η φορα? :hmm::s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ναι, το εχω γραψει δεκαδες φορες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
τι;;; γιατι ξανα;;; ποια σχολη θες; αφου το βιολογικο ειναι πολυ καλο ρε συ :(
εχεις εθιστει στις πανελληνιες μου φαινεται και δε μπορεις αν δεν παρεις τη δοση σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
βιολογικο που? αθηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ιατρικη η Οδοντιατρικη (αυτο θα το αποφασισω μετα τα μορια :P).

Μωρε καλο ειναι (σαν αντικειμενο σπουδων δηλαδη, σαν οργανωση η σχολη της Αθηνας δε μας τα λεει καλα :P). Απλα εμενα δεν μου αρεσει... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
chris πραγματικά μπράβο για το κουράγιο σου...

Για μένα τώρα: Εμένα παιδιά μου άρεσε πολύ η σχολή (στα περισσότερα):
1)Υπάρχουν εκατοντάδες φοιτητές που σημαίνει μεν γεμάτα αμφιθέατρα αλλά και αμέτρητες γνωριμίες.
2)Ανατομία και Βιοχημεία μου άρεσε πολύ-είναι ουσιατσικά τα "ιατρικά" μαθήματα και ο λόγος που επιλέξαμε τη σχολή
3)Φυσική δεν πολυκαταλαβαίνω (άλλωστε δε μ αρέσει) και Πληροφορική μου φάνηκε βαρετή
4)Γενικά μου άρεσε αυτή η πρώτη μου εβδομάδα πέρασα πολύ καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Α, κι εγώ δεν την καταλάβαινα καθόλου τη φυσική. 9 έγραψα στο μάθημα, αν με ρωτήσεις τι κάναμε δε θυμάμαι τίποτα. Τελικά, είμαι μαστόρι στην παπαγαλία.

Γνωριμίες....
Θα ξεσαλώσεις, μου φαίνεται, εσύ.

Θεσσαλονίκη είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
:lol:
Ναι Θεσσαλονίκη είμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Παντως γενικα δεν τα ακουω καλα για το ΑΠΘ κι αυτο μ' ανησυχει καπως... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
εντάξει μια χαρά είναι... αυτό που μ εκνευρίζει είναι ότι δεν βγάζουν γενικές ανακοινώσεις αλλά πρέπει εσύ να τρέχεις στην έδρα του κάθε τμήματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
σκετο χαοοοος το απθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
καλα μονο της κρητης ειναι οργανωμενο; :hmm: τουλαχιστον στις ανακοινωσεις δεν εχουμε προβληματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Λέτε, ε;
Νίκο, κάνετε μάθημα στο Χημικό, φυσικο, βιολογικό, κλπ, ή μέσα στη σχολή;
Πού μένεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,882 μηνύματα.
...και το Τμήμα μου, μετά τις ετήσιες καταλήψεις του 2006-2007 έχει αναβαθμιστεί κυρίως διαδικτυακά ως προς την παροχή γραμματειακών υπηρεσιών. Από θέμα μαθημάτων έχει αναβαθμιστεί η διδακτέα ύλη (από άποψη δυσκολίας και θεματολογίας)...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Λέτε, ε;
Νίκο, κάνετε μάθημα στο Χημικό, φυσικο, βιολογικό, κλπ, ή μέσα στη σχολή;
Πού μένεις;
Μέσα στην Ιατρική κάνουμε τα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Με το που μπαίνω στο πρώτο αμφιθέατρο και ακούω τον καθηγητή, ο οποίος μας χλεύασε κυριολεκτικά, έπεσε το ηθικό μου σε -οο.
Ιατρικη ΑΠΘ?φυσικη?''ουτε για 14 δεν ειστε''?απορω γτ να πεσει το ηθικο μας!με ολους τους τρελους που επειδη διδασκουν στο πανεπιστημιο νομιζουν πως ειναι καποιοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ενταξει το απθ ειναι οντως μπαχαλο....αλλα η σχολη μου φαινεται μια χαρα ως τωρα απο καθηγητες προγραμμα και γενικα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Al.Nik

Νεοφερμένος

Ο Al.Nik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ρε σεις το ποτήρι δεν είναι μισοάδειο αλλά μισογεμάτο !

Και οι καθηγητές είναι σωστοί (πλην λίγων εξαιρέσεων) και βιβλιοθήκη (για το ΕΚΠΑ τουλάχιστον) είναι φοβερή ... Επίσης υπάρχει καλή παρέα ... και πολλά άλλα θετικά !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ΕΚΠΑ? τι ειναι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Al.Nik

Νεοφερμένος

Ο Al.Nik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ΕΚΠΑ? τι ειναι αυτο?

ομολογώ αυτήν την ερώτηση δεν την περίνεωα ...

Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήνιο Αθηνών .Ας αναφερω μερικά τμήματά του

ιατρική αθήνας
νομική αθήνας
μαθηματικό αθήνας
χημεία αθήνας
νοσηλευτική αθήνας
πληροφορική και τηλεπικοινωνιών
.
.
.
.
00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top