Άγχος για πανελλήνιες

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Βλέπω όλους να είστε αγχωμένοι και νιώθω κάνω κάτι λάθος, δεν έχω ΊΧΝΟΣ άγχους πάνω μου. Ας πει κάποιος πώς νιώθει το ίδιο γιατιί αγχώνομαι που δεν μου φαίνεται κάτι δύσκολο/δεν διαβάζω 5+ ώρες/ δεν είμαι αγχωμένη. :(
 

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Βλέπω όλους να είστε αγχωμένοι και νιώθω κάνω κάτι λάθος, δεν έχω ΊΧΝΟΣ άγχους πάνω μου. Ας πει κάποιος πώς νιώθει το ίδιο γιατιί αγχώνομαι που δεν μου φαίνεται κάτι δύσκολο/δεν διαβάζω 5+ ώρες/ δεν είμαι αγχωμένη. :(
Χαχαχα μην σε ανησυχεί και εγώ έτσι είμαι , αν και μερικες φορες με πιάνω αγχος πιο πολύ για την διαδικασία του ότι πας στο σχολείο και τα σχετικά όχι για το τι θα γράψω
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Χαχαχα μην σε ανησυχεί και εγώ έτσι είμαι , αν και μερικες φορες με πιάνω αγχος πιο πολύ για την διαδικασία του ότι πας στο σχολείο και τα σχετικά όχι για το τι θα γράψω
Ελπίζω να μην αποτύχουμε απλά χαχαχαχαχ
 

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Ελπίζω να μην αποτύχουμε απλά χαχαχαχαχ
Χαχαχα αν ξέρεις που κυμαινεις στους βαθμούς περιπου και με το διάβασμα που κανεις σου βγαίνει είσαι μια χαρά, ίσα όσα είναι καλύτερο να μην έχεις αγχος και να μην σε πιάνει πανικός από ότι να είσαι αγχωμένος, εκτός και το αγχος είναι παραγωγικό
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Χαχαχα αν ξέρεις που κυμαινεις στους βαθμούς περιπου και με το διάβασμα που κανεις σου βγαίνει είσαι μια χαρά, ίσα όσα είναι καλύτερο να μην έχεις αγχος και να μην σε πιάνει πανικός από ότι να είσαι αγχωμένος, εκτός και το αγχος είναι παραγωγικό
Το θέμα είναι δεν μπορώ να αξιολογήσω τον εαυτό μου προσωπικά :/
 

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Ααα αχαχα εδώ οικονομικά🙋🏻‍♀️
κοιτα μέσω των γραπτών στο φροντιστήριο μπορεί να σε βοηθήσει ώστε να αξιολογείς προσωπικά τον εαυτό σου θέλω να πιστεύω
Και γω για οικονομικά ήμουν αλλά τα μαθηματικά είναι αισχρά θεέ μουυυυ
 

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,597 μηνύματα.
Δίνω δεύτερη φορά το ‘23 και έχω χίλιες φορές περισσότερο άγχος από ότι την πρώτη φορά που έδωσα Πανελλήνιες το ‘21 από θεωρητική κατεύθυνση. Τώρα είμαι Υγείας.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Δίνω δεύτερη φορά το ‘23 και έχω χίλιες φορές περισσότερο άγχος από ότι την πρώτη φορά που έδωσα Πανελλήνιες το ‘21 από θεωρητική κατεύθυνση. Τώρα είμαι Υγείας.
Μάλλον το 22 θες να πεις, γιατί τον Ιούνιο του 22 είναι οι εξετάσεις.
Να σε ρωτήσω όμως κάτι; ήσουν θεωρητική (δηλαδή φιλολογικά μαθήματα) και άλλαξες και είσαι υγείας; καλά κατάλαβα; σε ρωτώ απλώς από περιέργεια γιατί μου φαίνεται τρομερά δύσκολο!
 

Αναστασία197

Νεοφερμένος

Η Αναστασία197 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Βλέπω όλους να είστε αγχωμένοι και νιώθω κάνω κάτι λάθος, δεν έχω ΊΧΝΟΣ άγχους πάνω μου. Ας πει κάποιος πώς νιώθει το ίδιο γιατιί αγχώνομαι που δεν μου φαίνεται κάτι δύσκολο/δεν διαβάζω 5+ ώρες/ δεν είμαι αγχωμένη. :(
Στην θέση σου θα χαιρομουν αν δεν είχα άγχος!
Να συνεχίσεις ετσι μέχρι τις εξετάσεις!
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,597 μηνύματα.
Μάλλον το 22 θες να πεις, γιατί τον Ιούνιο του 22 είναι οι εξετάσεις.
Να σε ρωτήσω όμως κάτι; ήσουν θεωρητική (δηλαδή φιλολογικά μαθήματα) και άλλαξες και είσαι υγείας; καλά κατάλαβα; σε ρωτώ απλώς από περιέργεια γιατί μου φαίνεται τρομερά δύσκολο!
Όχι. Εννοώ το ‘23. Απλώς έχω ξεκινήσει από τώρα προετοιμασία. Ναι, άλλαξα κατεύθυνση γιατί αυτό που θέλω βρίσκεται στο πεδίο Υγείας.
 

Διεφθαρμενος Στωικος

Νεοφερμένος

Ο Διεφθαρμενος Στωικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Βλέπω όλους να είστε αγχωμένοι και νιώθω κάνω κάτι λάθος, δεν έχω ΊΧΝΟΣ άγχους πάνω μου. Ας πει κάποιος πώς νιώθει το ίδιο γιατιί αγχώνομαι που δεν μου φαίνεται κάτι δύσκολο/δεν διαβάζω 5+ ώρες/ δεν είμαι αγχωμένη. :(
Ααααααα εγώ είμαι ΠΙΣΩΩΩ στην ύλη και μια φίλη μου τελείωσε την ύλη ιστορίας αρχαίων και εγώ είμαι ήρεμος...δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό...νιώθω ότι έχω χάσει το κίνητρο να διαβάσω....αλλά μου έχω εμπιστοσύνη....δεν ξέρω τον εαυτό μου,τι να πω....
 
Top