Άγιασμα στυλό για τις πανελληνιες

barkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο barkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Παρατήρησα οτι πολλα παιδια που δινουν πανελληνιες πηγαινουν σημερα στην εκκλησια και τους δινουν ενα στυλο και μια εικονα . Τ ι πιστευετε για το συγκεκριμενο γεγονος ? εγω ακουσα οτι σε αλλες εκκλησιες το χρεώνουν κιολλας
 

mathboi

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εγώ πήγα χτες σε εκκλησία και μου διάβασε ο Παπάς μια προσευχή για τις πανελλήνιες. Αυτό που λες πρώτη φορά τ ακούω
 

barkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο barkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Παρατήρησα οτι πολλα παιδια που δινουν πανελληνιες πηγαινουν σημερα στην εκκλησια και τους δινουν ενα στυλο και μια εικονα . Τ ι πιστευετε για το συγκεκριμενο γεγονος ? εγω ακουσα οτι σε αλλες εκκλησιες το χρεώνουν κιολλας

Mπορείς να μας περιγράψεις λίγο τη φάση; Για την χρέωση που λές παίζει ρόλο η μάρκα του στυλού; Δηλαδή, στυλός Bic χρεώνεται πιο φθηνά από στυλό Pilot με λαστιχάκι ή στυλό διαφημιστικό της ΝΔ με κουμπάκι (τσικιτσίκι) στο πίσω μέρος;

Λέω και εγώ ότι η Γη είναι ρόμβος. :wheel:
 

barkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο barkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Mπορείς να μας περιγράψεις λίγο τη φάση; Για την χρέωση που λές παίζει ρόλο η μάρκα του στυλού; Δηλαδή, στυλός Bic χρεώνεται πιο φθηνά από στυλό Pilot με λαστιχάκι ή στυλό διαφημιστικό της ΝΔ με κουμπάκι (τσικιτσίκι) στο πίσω μέρος;

Λέω και εγώ ότι η Γη είναι ρόμβος. :wheel:
Ακουσα οτι πηγαινουν παιδια δικα τους στυλο ή γενικα πηγαινουν σε λειτουργιες ειδικα για την βοηθεια με τις πανελληνιες και οτι εμμεσα ζητουσαν καποιο αντιτιμο δλδ δεν πηγαν και τους ειπαν οτι pilot g7 5ευρω αλλα ειναι οπως οταν ερχεται ενας ιερεας για δεηση δτο σπιτι οπου αν δεν δωσεις κατι μπορει και να μην ξαναρθει
επισης βρηκα και αυτα που το αναφερουν 1 2 3
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Eπικαλούνται και κάποιον άγιο με εξειδίκευση στις πανελλήνιες; Ο εκπρόσωπος του θεού λέει και κάποια προσευχή το τάδε φροντιστήριο του μαθητή για να πιάσει η θεία βοήθεια; Αν αποτύχουν όμως οι βοήθειες γιατί μετά οι μαθητές μπαίνουν στο φόρουμ και λένε "είμαι 25 χρονών και έδωσα 150 φορές πανελλήνιες"; ε;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Χωρις καμια διαθεση ασεβειας στο θρησκευτικο συναισθημα.

1623593359863.png


1623593580722.png
 

barkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο barkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Eπικαλούνται και κάποιον άγιο με εξειδίκευση στις πανελλήνιες; Ο εκπρόσωπος του θεού λέει και κάποια προσευχή το τάδε φροντιστήριο του μαθητή για να πιάσει η θεία βοήθεια; Αν αποτύχουν όμως οι βοήθειες γιατί μετά οι μαθητές μπαίνουν στο φόρουμ και λένε "είμαι 25 χρονών και έδωσα 150 φορές πανελλήνιες";
Αν δεν κανω λαθος στο δευτερο λινκ που εβαλα στο προηγουμενο μηνυμα κατι ελεγε για συγκεκριμενους αγιους
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παρατήρησα οτι πολλα παιδια που δινουν πανελληνιες πηγαινουν σημερα στην εκκλησια και τους δινουν ενα στυλο και μια εικονα . Τ ι πιστευετε για το συγκεκριμενο γεγονος ? εγω ακουσα οτι σε αλλες εκκλησιες το χρεώνουν κιολλας
Εγώ πήγα πέρυσι που έδινα πρώτη φορά πανελλήνιες... Μου έδωσαν στυλό και εικονιτσα και γράψανε το όνομα μου για να τα διαβάσει ο παπάς... Τελικά πάτωσα πέρυσι 😂 βέβαια έφταιγε ότι δεν διάβαζα
 

T C

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Μολις μου ήρθε τρομερη ιδεα για μπίζνα με στυλό απο τους Αγίους Τόπους!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 
Τελευταία επεξεργασία:

barkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο barkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Εγώ πήγα πέρυσι που έδινα πρώτη φορά πανελλήνιες... Μου έδωσαν στυλό και εικονιτσα και γράψανε το όνομα μου για να τα διαβάσει ο παπάς... Τελικά πάτωσα πέρυσι 😂 βέβαια έφταιγε ότι δεν διάβαζα
Εισαι σιγουρη οτι έφταιγε το οτι δεν διαβαζες , ισως δεν εγινε σωστο ''διαβασμα'' απο τον παπα
 

azula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η azula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Εμενα πέρυσι στις εξετασεις ενας οικογενειακος φιλος ιερεας μου ευλογησε τα σκονακια
 

annfire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η annfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αγιασμένο, βαπτισμένο,βουτηγμένο σε λαδι, σώμα και αιμα χριστού πως τα λέτε εσείς εκει πέρα, άμα δεν έχετε ζεστάνει τον ποπό σας σε καρέκλα και δεν έχετε ζοριστεί στο διάβασμα, όχι στυλό Δευτέρα παρουσία δεν σας σώζει.
Τσακιστειτε διαβάστε ρε μου ανοίγετε και θρεντς παραμονή πανελλαδικών.

Άντε καλή σας ανάσταση. :P
 

barkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο barkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Αγιασμένο, βαπτισμένο,βουτηγμένο σε λαδι, σώμα και αιμα χριστού πως τα λέτε εσείς εκει πέρα, άμα δεν έχετε ζεστάνει τον ποπό σας σε καρέκλα και δεν έχετε ζοριστεί στο διάβασμα, όχι στυλό Δευτέρα παρουσία δεν σας σώζει.
Τσακιστειτε διαβάστε ρε μου ανοίγετε και θρεντς παραμονή πανελλαδικών.

Άντε καλή σας ανάσταση. :P
Το βουτηγμενο σε λαδι ειναι μια καλη ιδεα . Αλλα θα γλιστραει
 

azula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η azula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Μολις μου ήρθε τρομερη ιδεα για μπίζνα με στυλό απο τους Αγίους Τόπους!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

νομιζω αντι για στυλο χρειαζεται λουσιμο το παιδι :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top