Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Ερώτηση: Το πιστοποιητικό διαγραφής πως εκδίδεται? Προσπάθησα να μπω στη ηλεκτρονική γραμματεία του τμήματος προέλευσης αλλά από ότι φαίνεται έχει πέσει προς το παρόν. Κάπου διάβασα για ΚΕΠ κλπ. Τελικά τι παίζει?
Θα πρέπει να πάρεις τηλέφωνο στη γραμματεία της σχολής σου και θα σου πουν τι θα κάνεις.Στη δική μου σχολή μου έστειλαν σε pdf την αίτηση διαγραφής και αφού τη συμπλήρωσα την έστειλα μαζί με το πάσο μου πίσω στη σχολή κ την ίδια μέρα μου έστειλαν σε μέιλ το πιστοποιητικό διαγραφής μου
 

Guest 903442

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια εσας σας εχουν ενημερωσει για την εγκριση ή την απορριψη της μετεγγραφης σας;
Εγω εχω στειλει τα δικαιολογητικα απο 13 του μηνα και ακομα δεν με εχει ενημερωσει κανενας αν εγκριθηκε ή οχι, ωστε να ξερω αν πρεπει να προχωρησω στην διαγραφη μου απο το αρχικο τμημα.
Εχουν βγαλει μεχρι και ανακοινωση στις 20 του μηνα , που λεει το εξης :
Παρακαλούνται οι φοιτήτριες και οι φοιτητές που ολοκλήρωσαν τη διαδικασία μετεγγραφής τους στο τμήμα και διαθέτουν πλέον Αριθμό Μητρώου, να εγγραφούν στο μάθημα του Α’ εξαμήνου ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΜΕΘΟΔΟΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ [677], το οποίο είναι αναρτημένο στην ηλεκτρονική διεύθυνση openeclass.panteion.gr, ώστε να συμμετάσχουν στις Ασκήσεις του μαθήματος. Θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση για τις/τους ενδαφερόμενες/ους στην παραπάνω διεύθυνση τις επόμενες μέρες.
Στελνω e-mails εδω και μερες (Κοινωνιολογια Παντειου) και παιρνω και τηλεφωνα αλλα με αγνοουν επιδεικτικα.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,661 μηνύματα.
Επειδή το παρόν θέμα για τις μετεγγραφές έχει γίνει ογκώδες και περιέχει και ξεπερασμένες πληροφορίες προηγούμενων ετών, από εδώ και στο εξής κάθε χρόνο θα έχουμε ξεχωριστό θέμα για τις τρέχουσες Πανελλήνιες. :)

Συνέχεια εδώ! :lock:
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top