Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,825 εγγεγραμμένα μέλη και 2,472,522 μηνύματα σε 78,643 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 410 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητικό πάσο

sparaskeg (Παρασκευή)

Νεοφερμένος

H Παρασκευή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H sparaskeg έγραψε: στις 11:24, 15-09-19:

Καλημέρα!! Πάσο εκδίδεται και κατά τη διάρκεια των μεταπτυχιακών σπουδών ή μόνο σε προπτυχιακούς φοιτητές;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

H Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών , Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13,438 μηνύματα.

H Revekka έγραψε: στις 11:33, 15-09-19:

Και σε μεταπτυχιακούς και σε διδακτορικούς!
3
Παράθεση

christos87

Νεοφερμένος

Ο christos87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O christos87 έγραψε: στις 21:42, Χθες:

αν κάποιος κάνει 2ο μεταπτυχιακό δικαούται πάσο;
Παράθεση

miketython

Φοιτητής

Ο miketython αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O miketython έγραψε: στις 21:50, Χθες:

Αρχική Δημοσίευση από christos87
Αν εχεις πτυχιο ΑΕΙ, δεν δικαιουσαι πασο.
Παράθεση

constansn

Νεοφερμένος

H constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H constansn έγραψε: στις 22:53, Χθες:

αυτό που αναφέρεις είναι λάθος. ο φοιτητής που κάνει το πρώτο του μεταπτυχιακό δικαιούται πάσο. Αντιγράφω από το λινκ που ανέφερες " Αιτήσεις για Ακαδημαϊκή Ταυτότητα δικαιούνται να υποβάλλουν όλοι οι φοιτητές. Ωστόσο, ισχύ και Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου, για να δικαιούνται τις προβλεπόμενες από την ισχύουσα νομοθεσία εκπτώσεις, θα έχουν μόνο οι Ακαδημαϊκές Ταυτότητες των φοιτητών Α.Ε.Ι.: ... δεύτερου κύκλου σπουδών που δεν είναι ήδη κάτοχοι μεταπτυχιακού τίτλου για όσα έτη διαρκεί η φοίτησή τους σύμφωνα με το εκάστοτε ενδεικτικό πρόγραμμα δεύτερου κύκλου σπουδών." Δεύτερος κύκλος σπουδών είναι το μεταπτυχιακό.

Αρχική Δημοσίευση από christos87

όχι μόνο για το πρώτο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φοιτητικό Πάσο - Από ΓΙΟΥΛΗ22136
      Το θέμα έχει λάβει 1235 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-09-12 στις 11:23.
    • Φοιτητικό πάσο και ΜΜΜ - Από Wolly
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-09-08 στις 13:57.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα