Τα στατιστικά μας στην εξεταστική

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Πρωτο εξαμηνο. Πολυ διαβασμα στο εξαμηνο αλλα στην εξεταστικη οι βαθμοι ηταν κατι παραπανω απο απογοητευτικοι. Δεν εχω παράπονο παντως ,5/5! Αν εξεραισω τα Αγγλικα οι βαθμοοι ειναι καλοι, κι οσοι δεν ειναι παμε Σεπτεμβρη μπας και καταφερουμε τιποτα.

Το προβλημα ειναι οτι για να πετυχω καλους βαθμους βλεπω οτι (θα) την πληρωνουν παρα πολυ οι εξοδοι. Δυστυχως δυσκολο να συνδυαστουν στον βαθμο που θες. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Πρωτο εξαμηνο. Πολυ διαβασμα στο εξαμηνο αλλα στην εξεταστικη οι βαθμοι ηταν κατι παραπανω απο απογοητευτικοι. Δεν εχω παράπονο παντως ,5/5! Αν εξεραισω τα Αγγλικα οι βαθμοοι ειναι καλοι, κι οσοι δεν ειναι παμε Σεπτεμβρη μπας και καταφερουμε τιποτα.

Το προβλημα ειναι οτι για να πετυχω καλους βαθμους βλεπω οτι (θα) την πληρωνουν παρα πολυ οι εξοδοι. Δυστυχως δυσκολο να συνδυαστουν στον βαθμο που θες. . .

Μπερδεύτηκα. Τελικά η βαθμοί ήταν καλοί ή όχι? :confused:
Και ποιος είναι ο βαθμός που θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Εγώ θα δώσω 4/6 μαθήματα.. για τα 2 είμαι σίγουρη, για το ένα παίζεται και για το άλλο μάλλον δεν θα το περάσω αλλά έχω 2 εβδομάδες ακόμα οπότε μπορώ να κάνω μια κάποια πρόοδο.. Διάβασμα μες το 6μηνο έκανα πολύ λίγο, μια φορά την εβδομάδα ή πριν το μάθημα στο αμφιθέατρο χάζευα τις σημειώσεις.. Δεν αγχώνομαι όμως ιδιαίτερα.. Την παρασκευή γ΄ραφω ένα μάθημα ψιλοπαπαγαλία και έχω βγάλει λίγα πράγματα αλλά δε με έχει πιάσει αυτό το άγχος του να λιώσω.. Σιγά σιγά θα αποκτήσω μια συνείδηση πιστεύω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Η τα περνάω όλα με 5-6,ή περνάω τα μισά με 8-9 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Εμ ναι.Σίγουρα έχω 3 μαθήματα για Σεπτέμβρη και απ'τα 2 που παίζει να πέρασα το 1 μαλλον θα το περάσω οριακά με 5.

Αυτά.Καλά τελείωσε το 1ο εξάμηνο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Εμ ναι.Σίγουρα έχω 3 μαθήματα για Σεπτέμβρη και απ'τα 2 που παίζει να πέρασα το 1 μαλλον θα το περάσω οριακά με 5.

Αυτά.Καλά τελείωσε το 1ο εξάμηνο! :P

Τα ίδια Παντελάκη μου,τα ίδια Παντελή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Εγω πάντως διάβαζα όλο το εξάμηνο και είμαι και πρώτο έτος.
Έτσι στην εξεταστική ήμουν με χαλαρό διάβασμα ενώ οι άλλοι έτρεχαν να μαζεψουν τα ασυμάζευτα και να παπαγαλίσουν τα πάντα.
4/5 και ΜΟ 8. Μια χαρά. :P
Λογικό.Έχεις μεγαλύτερη εμπειρία από τα δεκαοχτάχρονα 8)

Η τα περνάω όλα με 5-6,ή περνάω τα μισά με 8-9 :P
Μακράν το 2ο αν μπορέσεις.
Εμ ναι.Σίγουρα έχω 3 μαθήματα για Σεπτέμβρη και απ'τα 2 που παίζει να πέρασα το 1 μαλλον θα το περάσω οριακά με 5.

Αυτά.Καλά τελείωσε το 1ο εξάμηνο! :P

:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Εγω στο εξαμηνο δεν εκατσα να διαβασω καθολου,και αρχισα διαβασμα για την εξεταστικη τα Χριστουγεννα απο λιγο.Μεσα στην εξεταστικη,λογω του χαλια προγραμματισμου και της τεμπελιας στο τελος,θεωρω οτι μπορουσα να γραψω και καλυτερα.Προς το παρον ,Μ.Ο 3 μαθηματων 7,33.Καλο,αλλα ακουω για Μ.Ο 9+ και ανησυχω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
όλα τα περάσαμε, τίποτις δεν χρωστάμε, γενικός 7.90. και εις ανώτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
'Eχω δώσει 2, τα' χω περάσει και τα 2, στο ένα έχω μεγάλες πιθανότητες να πήρα 10 και στο άλλο με επιείκια 9. :P

Έχω άλλα 4. 20 Μαρτίου θα σας πω και εγώ τα δικά μου στατιστικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
'Eχω δώσει 2, τα' χω περάσει και τα 2, στο ένα έχω μεγάλες πιθανότητες να πήρα 10 και στο άλλο με επιείκια 9. :P

Έχω άλλα 4. 20 Μαρτίου θα σας πω και εγώ τα δικά μου στατιστικά.

Βιολογία 10, Βιοφυσική 9 ,οκ; ))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Μπερδεύτηκα. Τελικά η βαθμοί ήταν καλοί ή όχι? :confused:
Και ποιος είναι ο βαθμός που θες?

Οι βαθμοι ηταν καλοι για τα ορια που ηθελα και που πιστευω οτι μποορουσα να πετυχω. Αυτο δεν ανερει ομως την μετρια βαθμολογια στην εξεταστικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
παλια 5 μαθηματα με 7-8-9
μετα 3 μαθηματα με 9-10
τωρα omg! μπαχαλο τα κανα... για τους υπολοιπους δεν θυμαμαι απεξω σταστιστικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Το χάσαμε το μάθημα πατριώτη 3 στα 5 πέρασα με καλό μ.ο. τουλαχιστον 9.27.εχω κάποια κενά στα μαθηματικά...:redface: αλλα που θα πάει θα τα βουλώσουμε. :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Μακράν η καλύτερη εξεταστική. Λογικό, αφού σκίστηκα στο διάβασμα.:P
Σε τέσσερα μαθήματα πήρα από 9,5 και πάνω. Επίσης, ένα 7άρι, ένα 5άρι στο χρωστούμενο (πάει η Φυσική I) και περιμένω τα αποτελέσματα των Διαφορικών όπου δεν τα πήγα και τόσο καλά -ψόφος στο Θεώρημα Parseval και την Ορίζουσα Wronski-, μακάρι να το έχω περάσει...κάπως.
Ήδη έχουν ξεκινήσει τα μαθήματα του επόμενου εξαμήνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Μακράν η καλύτερη εξεταστική. Λογικό, αφού σκίστηκα στο διάβασμα.:P
Σε τέσσερα μαθήματα πήρα από 9,5 και πάνω. Επίσης, ένα 7άρι, ένα 5άρι στο χρωστούμενο (πάει η Φυσική I) και περιμένω τα αποτελέσματα των Διαφορικών όπου δεν τα πήγα και τόσο καλά -ψόφος στο Θεώρημα Parseval και την Ορίζουσα Wronski-, μακάρι να το έχω περάσει...κάπως.
Ήδη έχουν ξεκινήσει τα μαθήματα του επόμενου εξαμήνου.
bravo vaius:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Έδωσα 6 μαθήματα.
Τα περισσότερα τα περνάω (επιφυλάσσομαι για τη Βιολογία κυρίως αλλά καλύτερα να κοπώ για να γράψω βαθμό το Σεπτέμβρη).
Δεν έχει βγει κανένα μάθημα.
Περιμένω εδώ και 2 βδομάδες (που τέλειωσε η εξεταστική).
Περιμένω.
Είμαι πεπεισμένη ότι αυτοί οι άνθρωποι το έχουν βάλει στο χειροκίνητο.
Όταν μάθω επιτέλους θα σας ενημερώσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
τα περασα ολα νομιζω ...περιμενω αλλα 2 ακομα για να βεβαιωθω ... το χειροτερο με 6 επειδη δεν μου αρεσε και το καλυτερο με 8 ... προς το παρων ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Εγω στο εξαμηνο δεν εκατσα να διαβασω καθολου,και αρχισα διαβασμα για την εξεταστικη τα Χριστουγεννα απο λιγο.Μεσα στην εξεταστικη,λογω του χαλια προγραμματισμου και της τεμπελιας στο τελος,θεωρω οτι μπορουσα να γραψω και καλυτερα.Προς το παρον ,Μ.Ο 3 μαθηματων 7,33.Καλο,αλλα ακουω για Μ.Ο 9+ και ανησυχω...

Δεν έχει λόγο ν' ανησυχείς!!
Ανέκαθεν το ischool συγκέντρωνε την αφρόκρεμα... της μαθητικής και φοιτητικής κοινότητας στην Ελλάδα.redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Δεν έχει λόγο ν' ανησυχείς!!
Ανέκαθεν το ischool συγκέντρωνε την αφρόκρεμα... της μαθητικής και φοιτητικής κοινότητας στην Ελλάδα.redface:
Απο συμφοιτητες μου τα ακουω κι οχι απο εδω εξαλλου θα ειχε νοημα η συγκριση του μεσου ορου μονο με φοιτητη του ΠΤΔΕ Ρεθυμνου,της ιδιας δηλαδη σχολης με εμενα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top