League of Legends

Παίζετε League of Legends;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 73)
  • Ναι

    Ψήφοι: 44 60.3%
  • Όχι

    Ψήφοι: 25 34.2%
  • Δεν το ξέρω το παιχνίδι

    Ψήφοι: 4 5.5%

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Εμένα θα ακούς brightside! Aπό τα 3 που αναφέρεις, πάρε Irelia. Aν θες κάτι πιο...κομψό πάρε Fiora. Αν θες βαρβατίλα πάρε olaf ή τον dunkmaster Darius. Aν και όντας Ελληνίδα ίσως θα έπρεπε να τιμήσεις τον Σπάρτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
....Aν και όντας Ελληνίδα ίσως θα έπρεπε να τιμήσεις τον Σπάρτα.
Cassiopeia θα ελεγα,θα εχει και τζαμπα σκιν...αλλα δυσκολα θα την μαθει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
O Rumble είναι καλός?
Moυ θυμίζει τον Στίτς και τον θέλω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Αχχχ teemo,ο νο 1 υπερσπαστικος champion στο παιχνιδι.

ΠΕΣΤΑ

αυτό το μαλακιστήρι πραγματικά αν δεήσω και αρχίσω να παίζω draft θα ναι μόνιμο ban δηλαδή έλεος απλά βάζεις νάρκες παντού και κατά τ' άλλα "right click to win" κι αν τα βρεις σκούρα sprint και φεύγεις. τα μανιτάρια του σε έναν μέσο carry τρώνε το 30% της hp δηλαδή έλεος δε θα αναγκαστώ να χτίσω banshee's για αυτόν.

@MissBrightside δοκιμασε Fiora. πέρα απ' το ότι είναι λίγο op κατά ένα περίεργο λόγο όλα τα κορίτσια αυτή παίζουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ο teemo ειναι ο νουμερο ενα τρολλας στο LoL...
Θες first blood; καθεσαι στο mid λιγο μπροστα και μολις κατεβει ο αντιπαλος ηρωας τον πετσοκοβεις,δεν θα καταλαβει απο που του ρθε. :P
Τα μανιταρακια ειναι super op,τα τοποθετεις στα χορταρακια και ενω ο αντιπαλος ηρωας χαιρεται που ξεφυγε με 100hp και παει στα χορταρια να κανει recall ξαφνικα ψοφαει..!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ξεκολλήστε μωρέ με την ψολή, πόση ώρα λέτε να αντέξει αν τον πιάσει κάνας Veigar;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
lolαρουμε lolαρουμε καμμενοι συνφορουμιτες και συνφορουμιτισσες μου!?
παιξtε rengar,fizz,irelia,kha zix,diana ή ezreal για να την βρειτε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
ΚΑΜΈΝΟΙ!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Για αρχαριους προτεινω:veigar,master yi,olaf(op και ευκολος),fiora,caitlyn σιγουρα,ashe,miss fortune,xin zhao,tristana.
Οι πιο op χαρακτηρες κατα την γνωμη μου ειναι:,darius,kha zix(αλλα θα του κανουν nerf),fiora,olaf,xin zhao,jax αν ξερεις να το παιζεις,tryndamere lategame(αρχικα ειναι αχρηστος χωρις critical),leblanc,riven.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samaritan

Νεοφερμένος

Ο Samaritan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Η Syndra είναι δύσκολη, αλλά πολύ καλή, αν την μάθεις.
Ο νέος ο Kha'Zix τι λέει; Τον δοκίμασε κανείς; Άκουσα είναι ζόρικος. Πολύ όμως θα γούσταρα μάχες Rengar vs Kha'Zix, θυμίζει Alien vs Predator. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelofdarnknes

Νεοφερμένος

Ο Sociopath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 103 ετών και μας γράφει απο Άντισσα (Λέσβος). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
γεια σασ... εφτιαξα καινουργιο βιντεο με lux δειτε το εδω https://www.youtube.com/watch?v=hDdL1oKMZyI&feature=youtu.be ty in advance
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Δεν παίζω. Δεν μ'αρέσει. Αναρωτιέμαι γιατί έχουν κολλήσει όλοι. Έπαιξα 4-5 φορές και το παράτησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
γεια σασ... εφτιαξα καινουργιο βιντεο με lux δειτε το εδω https://www.youtube.com/watch?v=hDdL1oKMZyI&feature=youtu.be ty in advance
Χωρίς να θέλω να σε αποθαρρύνω είναι πολύ, πολύ κακό βίντεο. Προσπάθησε περισσότερο την επόμενη φορά :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelofdarnknes

Νεοφερμένος

Ο Sociopath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 103 ετών και μας γράφει απο Άντισσα (Λέσβος). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
οk... δικιο εχεισ .......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelofdarnknes

Νεοφερμένος

Ο Sociopath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 103 ετών και μας γράφει απο Άντισσα (Λέσβος). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
eφτιαξα νεο βιντεο https://www.youtube.com/watch?v=iw4g5rGeaVA&feature=plcp watch it :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelofdarnknes

Νεοφερμένος

Ο Sociopath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 103 ετών και μας γράφει απο Άντισσα (Λέσβος). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Εγω ενα ξερω... υπαρχουν 2 ειδη παιχνιδιων ... τα ποιοτικα που απαιτουν κριτικη σκεψη υπομονη και αφοσοιωση και τα μη ποιοτικα που απαιτουν συνεχες λιωσιμο μονο και μονο για να σκοτωνεις αλλους παικτες ονλινε και να νιωθεις λες και εισαι γαματος...

το λολ ειναι ενα ειδος πλυσης εγκεφαλου μετετρεψε παιδια που ξερω που ποτε δεν επαιζαν βιντεο παιχνιδια σε καμενουνς που παιζουν ολη μερα , βαζουν λεφτα για να αγοραζουν κοκ

και δε βγαζει καν νοημα το παιχνιδι ειναι τραγικα επαναλαμβανομενο και σχεδον σε καθε αγωνα θα φας και ενα βρισιδι αν δεν εισαι στο επιπεδο που θελουν οι συμμαχοι σου να εισαι,,,αν ομως κανεις κατι σωστο ακομα και αν σε εχουν μαμησει στα βρισιδια αμεσως θα σε κανουν ηρωα...

βλακειες...

φιλικα,αυτη ηταν καθαρα η αποψη μου και τιποτα αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Εγω ενα ξερω... υπαρχουν 2 ειδη παιχνιδιων ... τα ποιοτικα που απαιτουν κριτικη σκεψη υπομονη και αφοσοιωση και τα μη ποιοτικα που απαιτουν συνεχες λιωσιμο μονο και μονο για να σκοτωνεις αλλους παικτες ονλινε και να νιωθεις λες και εισαι γαματος...

το λολ ειναι ενα ειδος πλυσης εγκεφαλου μετετρεψε παιδια που ξερω που ποτε δεν επαιζαν βιντεο παιχνιδια σε καμενουνς που παιζουν ολη μερα , βαζουν λεφτα για να αγοραζουν κοκ

και δε βγαζει καν νοημα το παιχνιδι ειναι τραγικα επαναλαμβανομενο και σχεδον σε καθε αγωνα θα φας και ενα βρισιδι αν δεν εισαι στο επιπεδο που θελουν οι συμμαχοι σου να εισαι,,,αν ομως κανεις κατι σωστο ακομα και αν σε εχουν μαμησει στα βρισιδια αμεσως θα σε κανουν ηρωα...

βλακειες...

φιλικα,αυτη ηταν καθαρα η αποψη μου και τιποτα αλλο

ρε φιλε,πες μου ενα παιχνιδι στο οποιο ο κυριος σκοπος δεν ειναι να σκοτωνεις.Απλως το LoL εχει μεγαλη ποικιλια που συνεχως ανανεωνεται για αυτο και ειναι πολυ δημοφιλες και αρκετα ευχαριστο παιχνιδι(αν εχεις και καλους συμπαικτες..).Εχω παιξει
matches τα οποια πραγματικα απολαυσα επειδη υπηρχε ομαδικοτητα και ανταγωνισμος.Σε αλλα βεβαια περιμενα να περασει η ωρα να τελειωσει ,οταν οι συμπαικτες ειναι τελειως αστα να πανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Ο main μου ειναι ο Brand. Mετα η Αhri και η Sona^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Έχω να παίξω Lol από τον προηγούμενο Ιούλιο.Βλέπετε είναι η χρονιά φέτος που απαιτεί πολύ διάβασμα.Πάντως ήμουν gold(γύρω στα 1600 elo) όταν σταμάτησα.Όταν έπαιζα οι Main μου ήταν akali,tristana,anivia,ez και irelia.

Το lol με μέτρο παιδιά.Το τελευταίο που θέλετε είναι να πωρωθείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top