[Πανελλήνιες 2012] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2012] Ποια θα είναι η πρώτη σας επιλογή;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 239)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κι εγώ ΗΜΜΥ σκέφτομαι πρώτη επιλογή...Αλλά έχω και πολλές εναλλακτικές στο μυαλό μου....(π.χ. μαθηματικό).Με την πόλη έχω ένα θεματάκι:hmm: γιατί πρόσφατα μου είπαν να προτιμήσω Πάτρα ή Χανιά σε σύγκριση με Αθήνα,αλλά βλέπουμε μέχρι τότε.....
Καλή επιτυχία σ' όλους εύχομαι:clapup:(ξανά:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotious

Νεοφερμένος

Ο panagiotious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εγώ θέλω ψυχολογία ή νομική !!!! :D :worry: Aυτό επιθυμώ απο τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου :P :) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juela kp

Νεοφερμένος

Η juela kp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν ειναι ΑΟΔΕ το τμήμα,παιδιά! :P
Είναι Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων :)
(Σε λίγες μέρες θα κάνω την εγγραφή μου στο τμήμα αυτό :D)
-Σας περιμένω!Καλή σας επιτυχία :)
χαχαχα δεν παρατήρησα το "αρχές" :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης...εχω φαει τρελο κολλημα με την συγκεκριμενη σχολη..αλλα οι περισσοτεροι με αποθαρρυνουν κι η αληθεια ειναι οτι κι εγω προβληματιζομαι για την απορροφηση....απ την αλλη μ ενδιαφερει πολυ κι ειδικη αγωγη...ισως εκει να ναι καλυτερα τα πραγματα.....κι αν δεν γραψω κλ εχω ως εναλλακτικη λογο κι εργο θεραπεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
:hmm: :hmm: Ωραίααα...Μάλλον αυτό θα ακολουθήσω..ως εκείνη την ώρα ελπίζω να έχω αποφασίσει σίγουρα...προς το παρών πάντως στόχος μου είναι Χημεία Αθήνας τελικά!!!!! :D :clapup: :D

Ωραια, αντε και απο του χρονου συμφοιτητες :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Θες να σπουδάσεις ΑΟΔΕ :hmm: :hmm: :hmm:

Εύγε Αντώνιε, καλή επιτυχία :clapup:


Και εσύ θέλεις ΑΕΠΠ :hmm: :hmm: :hmm:

χαχαχα γέλασα πολύ σήμερα :rofl::rofl::rofl:

Εγώ αμφιταλαντεύομαι μεταξύ

1.Αγγλικής Φιλολογίας (και μετά να πάρω και άλλα πτυχία άλλων ξένων γλωσσών και να γίνω μεταφράστρια/διερμηνέας)
2.ΟΔΕ

Είναι αρκετά αντίθετα μεταξύ τους αλλά και τα δύο μου αρέσουν πολύ. Παρόλο που είμαι θεωρητική, μου αρέσουν πολύ τα μαθηματικά και γενικά ο κλάδος των οικονομικών. Αν περάσω οικονομικά θα κάνω το παν για να αντεπεξέλθω στις απαιτήσεις των μαθηματικών, γιατί ξέρω ότι οι θεωρητικοί δυσκολεύονται.

Ακόμα μαζεύω πληροφορίες... έχουμε λίγο χρόνο ακόμα για να κατασταλάξουμε πάντως.
Ρε παιδιά, εμένα με φοβίζουν οι γύρω μου και λένε ότι στην ΑΣΟΕΕ πέφτει... ξύλο; :eek: Δεν πολυκατάλαβα... Ας μου το διευκρινίσει κάποιος si'il vouz plait :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
χαχαχα γέλασα πολύ σήμερα :rofl::rofl::rofl:

Εγώ αμφιταλαντεύομαι μεταξύ

1.Αγγλικής Φιλολογίας (και μετά να πάρω και άλλα πτυχία άλλων ξένων γλωσσών και να γίνω μεταφράστρια/διερμηνέας)
2.ΟΔΕ

Είναι αρκετά αντίθετα μεταξύ τους αλλά και τα δύο μου αρέσουν πολύ. Παρόλο που είμαι θεωρητική, μου αρέσουν πολύ τα μαθηματικά και γενικά ο κλάδος των οικονομικών. Αν περάσω οικονομικά θα κάνω το παν για να αντεπεξέλθω στις απαιτήσεις των μαθηματικών, γιατί ξέρω ότι οι θεωρητικοί δυσκολεύονται.

Ακόμα μαζεύω πληροφορίες... έχουμε λίγο χρόνο ακόμα για να κατασταλάξουμε πάντως.
Ρε παιδιά, εμένα με φοβίζουν οι γύρω μου και λένε ότι στην ΑΣΟΕΕ πέφτει... ξύλο; :eek: Δεν πολυκατάλαβα... Ας μου το διευκρινίσει κάποιος si'il vouz plait :redface:
εγω ψηφιζω το πρωτο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
εγω ψηφιζω το πρωτο:D

επειδη αγγλικη φιλολογια εχει και η θεσσαλονικη ας πουμε;:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
επειδη αγγλικη φιλολογια εχει και η θεσσαλονικη ας πουμε;:P:whistle:

και η θεσσαλονίκη έχει και ΟΔΕ ... δε κατάλαβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
επειδη αγγλικη φιλολογια εχει και η θεσσαλονικη ας πουμε;:P:whistle:
οχι γιατι και η αναστασια αναφερει ενα μεγαλο προβλημα των οικονομικων σχολων για τα παιδια της θεωρητικης κατερινιω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Διαπίστωση από πριν ότι παίζει πολύ η αγγλική φιλολογία....:P

Εγώ πάω για οδοντιατρική!Φέτος και πέρσι είχα και τη φαρμακευτική αρκετά ψηλά τώρα πια όμως νομίζω πως το αντικείμενο που με καλύπτει είναι η οδοντιατρική! Μου αρέσει και η ιδέα της παιδοδοντιατρικής οπότε πρωταρχικός στόχος είναι αυτός!!! Τι να πω καλή δύναμη καλό κουράγιο και καλό διάβασμα σε όλους μας και καλή μας επιτυχία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
και η θεσσαλονίκη έχει και ΟΔΕ ... δε κατάλαβα...
ε οταν λες ασοεε τι να καταλαβει ο κοσμος;:P
οχι γιατι και η αναστασια αναφερει ενα μεγαλο προβλημα των οικονομικων σχολων για τα παιδια της θεωρητικης κατερινιω:P

συγγνωμη γιαννη.. παρεξηγησα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiDaCtoRaKoS

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εφτασε κ η σειρα μας....πφφφφφφφφφφ...τελος παντων σαν 1η επιλογη εχω αυτο που ηθελα παντα...
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
κανεις αλλος για εδω?
αν δεν μου κατσει(κατι π δν θελω να το σκεφτομαι καθολου)...τοτε στρατιωτικες...ΣΤΥΑ....ΣΕΕ-ΟΠΛΑ...ΣΜΥ-ΟΠΛΑ....ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ.....θα δουμε μωρε....αντε καλη μας επιτυχια...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σε αυτην την σχολη ειναι ο αδερφος μου και σε πληροφορω εχει πολυ διαβασμα! Δεν το λεω για να σε αποθαρρυνω, αλλα αμα αγαπας αυτο το αντικειμενο (οπως και ο αδερφος μου) θα τα καταφερεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost10

Νεοφερμένος

Ο Lost10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
1η επιλογή Πληροφορική Αθήνας, και εναλλακτική Πληροφορική στον Οικονομικό Παν/μιο Αθήνας.

Εφτασε κ η σειρα μας....πφφφφφφφφφφ...τελος παντων σαν 1η επιλογη εχω αυτο που ηθελα παντα...
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
κανεις αλλος για εδω?

Θα με ενδιέφερε καθώς κυρίως και εγώ για μηχανικός ενδιαφέρομαι αν δεν είχα απορρίψει το να φύγω απο την Αθήνα (για πολλούς λόγους). Βασικά ξέρω πως και απο την Αθήνα μπορείς να πάρεις κάποιες παρόμοιες γνώσεις για αυτό και την έχω σαν πρώτη επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnaekmaiden

Νεοφερμένος

Ο johnaekmaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Axam.Βλέπω μεγάλος ανταγωνισμός για 3ο πεδίο.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1η επιλογή Φυσικό Αθηνών.:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ieremias5

Νεοφερμένος

Ο Ieremias5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ουτε που ξερω...

Και οχι μονο αυτο, συνειδητοποιησα πως μισω τις σχολες της κατευθυνσης μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notebook___ΑΡΚΑς

Νεοφερμένος

Ο ο βιολιστης της στεγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
παιδαγωγικα εφυγααααααααααααααααααααααααααα!!
μακρι να γραψω καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top