Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας σε 10 χρόνια;

nimos96

Νεοφερμένος

Ο nimos96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Σε δέκα χρόνια.... Καταρχάς μακάρι να ζούμε σε μια χώρα υγιή και να έχουμε σπίτι να μείνουμε... τεσπα τα βασικά.... και τα υπόλοιπα καλοδεχούμενα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
ψηλότερη, ελπίζω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeanjean

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Αν κάτσω να σκεφτώ θα χάσω το τώρα.Ουτος η άλλως το σε δεκα χρόνια θα έρθει,ενώ το τωρινό τώρα όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Σε δέκα χρόνια;
Ακούρευτος και αξύριστος, μέχρι εκεί φτάνει η φαντασία μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Κατ' αρχάς πάνω απ' όλα να μην ψοφήσω αυτά τα 10 χρόνια.
Και μετά ίσως σε κάνα νοσοκομείο να τριγυρνάω με τα γαλάζια του χειρουργείου και να φωνάζω "Θέλω ασθενή με πρόβλημα καρδιάς, φέρτε μου έναν τώρα"

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Να ζω, και αν δε ζω, τουλάχιστον να ναι για κάτι που αξίζει! Κατά τα αλλά να χω τελειώσει την σχολή που θέλω, για δουλειά να μην ελπίζω και πολύ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.
Ψηλη,με καμπυλες,κοκκινομαλα,με labret ή τρυπα στη μυτη,αυτι σουρωτηρι,τατου στο χερι.
(απο εξωτερικη εμφανιση)
επαγγελματικα με φανταζομαι δικηγορο,ηθοποιο,συγγραφέα ή ενδυματολογο/στυλιστρια.
Αααα και να μην εχω παιδια,μεχρι τα 23 μου τουλαχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
LIFEEEEEEEEE.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Δεν ξέρω σε 10 χρόνια..! Αυτό που ξέρω είναι ότι μετά τις 16 Ιουνίου τέρμα το σχολείο..!!! Άρα κ το δίαβασμα!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilikouli

Νεοφερμένος

Η Vasiliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δύσκολο
εύχομαι ψηλότερη και με ίσια μαλλιά κάτι που δεν πρόκειται να γίνει
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Με λίγα κιλάκια πιο αδύνατη, πιο γυμνασμένη και με πιο υγιή μαλλία. Να έχω διατηρίσει τις παρέες του σχολείου και να τις έχω εμπλουτίσει. ;) Να έχω δουλειά και κατά προτίμηση σχετική με επιστήμες υγείας και θετικές επιστήμες.:inlove: Να έχω κανει αρκετά ταξίδια σε οοοολο τον κόσμο. Και τέλος δεν θα με χάλαγε στα 27 μου να έχω σχεση με έναν ομορφούλη, γλυκούλη, τρυφερούλη και να κάνουμε και κανένα παιδάκι ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
οχι ευκολα...αν με φανταστω ετσι πως θελω θα ειμαι: μια κοπελα που θα σουδαζει φιλολογος και θα ζει την ζωη της σαν κανονικη φοιτητρια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
1.(Θα ηθελα)Να ειμαι κτηνιατρος.
2.Να εχω δουλεψει ενα καλοκαιρι εθελοντικα στον Αρκτουρο.
3.Να γραφω αρθρα σε εφημεριδα...Οχι καθημερα. 2αρθρα το μηνα λογου χαρη.
Μα πανω απ ολα σε 10 χρονια θα ηθελα να ειμαι με το χαμογελο και την αισιδοξια που εχω τωρα.Με ελπιδα και ονειρα.(αλλα και προγραμμα για να υλοποιηθουν..)Σε 10 χρονια θελω να εχω την υγεια μου,την οικογενεια μου και την αγαπη που τρεφω για τη καθε μερα(οπως τωρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,792 μηνύματα.
4. Nα ψηφίζεις ΔΗΜΑΡ ή ΣΥΡΙΖΑ ή ΠΑΣΟΚ Κατσέλης ή Οικολόγους Πράσινους..όπως κάνουν κάτι "φραγκοδίαιτοι" τύποι των ΜΚΟ που τρώνε λεφτά του προϋπολογισμού της χώρας μας, με στόχο την «προστασία» κάποιων ζώων (ανθρώπων και μη).

Μη παρεξηγηθείς. Δεν αναφέρομαι σε σένα προσωπικά. Απλά όταν ακούω για εθελοντικές δράσεις και ΜΚΟ κάτι τέτοιοι άνθρωποι μου έρχονται στο μυαλό: της διεφθαρμένης Ελλάδας του χτες με αριστερή ιδεολογία και δεξιά τσέπη. Μακάρι κάποτε να ρίξουμε τις μάσκες και να κοιταχτούμε στα μάτια όλοι άδολα. Μπούχτισα τον κρατικοδίαιτο εθελοντισμό της καρέκλας.

Υ.Γ. Αυθόρμητα μου βγήκε.
------------------------------------------


Για να απαντήσω στο θέμα:
Θα ήθελα να έχω την υγεία μου. Αν έχω μόνο αυτό, τότε θα μπορώ να σκέφτομαι. Τα υπόλοιπα θα έρθουν στην ώρα τους. Αφήνω την ζωή να μου ζωγραφίσει ωραίες στιγμές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
4. Nα ψηφίζεις ΔΗΜΑΡ ή ΣΥΡΙΖΑ ή ΠΑΣΟΚ Κατσέλης ή Οικολόγους Πράσινους..όπως κάνουν κάτι "φραγκοδίαιτοι" τύποι των ΜΚΟ που τρώνε λεφτά του προϋπολογισμού της χώρας μας, με στόχο την «προστασία» κάποιων ζώων (ανθρώπων και μη).

Μη παρεξηγηθείς. Δεν αναφέρομαι σε σένα προσωπικά. Απλά όταν ακούω για εθελοντικές δράσεις και ΜΚΟ κάτι τέτοιοι άνθρωποι μου έρχονται στο μυαλό: της διεφθαρμένης Ελλάδας του χτες με αριστερή ιδεολογία και δεξιά τσέπη. Μακάρι κάποτε να ρίξουμε τις μάσκες και να κοιταχτούμε στα μάτια όλοι άδολα. Μπούχτισα τον κρατικοδίαιτο εθελοντισμό της καρέκλας.

Υ.Γ. Αυθόρμητα μου βγήκε.
------------------------------------------


Για να απαντήσω στο θέμα:
Θα ήθελα να έχω την υγεία μου. Αν έχω μόνο αυτό, τότε θα μπορώ να σκέφτομαι. Τα υπόλοιπα θα έρθουν στην ώρα τους. Αφήνω την ζωή να μου ζωγραφίσει ωραίες στιγμές.

Αμαν βρε nPb ασε το κοσμο να χαρεί τι είπε ποια το παιδί; Παντου βλέπεις πολιτικοοικονομικές κατστάσεις.Απαπαπαπαπα,τι θα γίνει πια με σένα;:mastigio



Ον τόπικ: Σίγουρα θαθελα ναμαι υγιης και ευτυχισμένη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Σε 10 χρόνια θα ήθελα να είμαι Ελλάδα :( να έχω δικό μου σπίτι, δικιά μου δουλειά χωρίς να είμαι υπάλληλος κανενός, να γράφω στο ischool :) κάνοντας το παιδάκι (:))
και να είμαι χαρούμενος και ευτυχισμένος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε 10 χρόνια θα ήθελα να είμαι Ελλάδα :( να έχω δικό μου σπίτι, δικιά μου δουλειά χωρίς να είμαι υπάλληλος κανενός, να γράφω στο ischool :) κάνοντας το παιδάκι (:))
και να είμαι χαρούμενος και ευτυχισμένος
αυτη ειναι η τελεια ζωη,....... συμφωνω απολυτα μαζι σου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Black

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris Black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Πως φαντάζομαι τον εαυτό μου σε 10 χρόνια, hmm... Πιθανότατα θα είμαι ένας μουσάτος, εσωστρεφής τύπος που οι φίλοι του(αν έχει) θα μετρώνται στα δάχτυλα του ενός χεριού. Αυτός ο τύπος πιθανότατα θα είναι πτυχιούχος αρχαιολόγος με μεταπτυχιακά και όλα τα συναφή, αλλά θα δουλεύει ως σερβιτόρος, ή ως delivery boy ή τέλοσπαντων θα κάνει οποιαδήποτε άλλη δουλειά εκτός απ'αυτή που σπούδασε, για να ζήσει...
Μου φαίνεται πως αυτός ο τύπος με όσα θα βγάζει θα μένει σε ένα άθλιο διαμερισματάκι, και ο νοικάρης του θα τον κυνηγάει κάθε μήνα για το νοίκι. Αυτός ο άνθρωπος όμως είναι τόσο ψωροπερήφανος που δεν καταδέχεται να πάει να μείνει στους γονείς του και να παραδεχτεί πως του βγαίνει η γλώσσα στο να τα βγάζει πέρα μόνος του...ταυτόχρονα είναι περήφανος με το εαυτό του γιατί τα κατάφερε στο να μη προδώσει τα ιδανικά του με το να γίνει μπάτσος, ή στρατιωτικός ή οποιοσδήποτε άλλος κουστουμαρισμένος φλωροκικιρίμπας απλά για να έχει μια σίγουρη και σταθερή ζωή γεμάτη ανέσεις.
Αλλά αυτός ο άνθρωπος είναι επίσης τόσο κορόιδο και ονειροπόλος που ακόμα πιστεύει πως κάποια στιγμή θα τα καταφέρει να κάνει τα όνειρα του πραγματικότητα και θα μπορέσει να δουλέψει ως ερευνητής - αρχαιολόγος σε μεγάλες αρχαιολογικές ανασκαφές σε όλη την Ελλάδα...(χα χα εδώ γελάμε)
Κάπως έτσι, με όλη την τεράστια αισιοδοξία που με διακρίνει, φαντάζομαι το εαυτό μου σε 10 χρόνια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με πτυχίο,ελπίζω. :p
Για ειδικότητα.Στο εξωτερικό. Ελπίζω. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Πώς φαντάζομαι τον εαυτό μου σε 10 χρόνια.......:hmm:Ελπίζω να έχω αποκτήσει μέχρι τότε πτυχίο ιατρικής και να έχω την δική μου δουλειά,έτσι ώστε να μην εξαρτώμαι από τους γονείς μου......:clapup:Μακάρι παιδιά να πραγματοποιηθούν όλα αυτά που γράψαμε και ελπίζουμε ότι θα γίνουν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top