Φοιτητική ζωή στη Χίο

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Μόλις έμαθα οτι πέρασα Χιο, δεν χαρηκα ιδιαίτερα:/: Κανείς που να συμπάσχει ή τουλάχιστον να ξέρει τι παίζει στο νησί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Κακώς απογοητεύτηκες!!! Το νησί είναι όμορφο, έχει τα πάντα (είναι νησί 55.000 κατοίκων τον χειμώνα) και η φοιτητική σου ζωή θα είναι τέλεια , θα με θυμηθείς! Το Πανεπιστήμιο είναι στο κέντρο ακριβώς πάνω από το λιμάνι της Χίου.
Συγχαρητήρια και καλή φοιτητική ζωή!!!
Η καταγωγή μου είναι από Χίο και έχω λίγες μέρες που γύρισα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Μακάρι:) Φοιτητες εχει πολλους;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Έχει, έχει μην ανησυχείς!
Περιμένω εντυπώσεις!

Ρίξε μια ματιά και στο my.aegean.gr:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MikeAchim

Νεοφερμένος

Ο MikeAchim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Σπουδάζω Βόλο αλλά είμαι από Χίο και πιστεύω πως θα περάσεις πολύ καλά. Η Χίος είναι ένα νησί με πολλούς νέους ανθρώπους , πολύ καλή νυχτερινή ζωή και ωραίο να εξερευνήσεις τόσο το χειμώνα αλλά κυρίως το καλοκαίρι. Να με θυμηθείς δεν θα το μετανιώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Εγω που ειμαι φοιτητης στη Χιο θα σου πω πως τα πραγματα δεν ειναι ουτε κρυο ουτε ζεστη!!!! Απο οκτωβριο μεχρι απριλιο ειναι πολυ νορμαλ δηλαδη βγαινεις γλεντας ολα κομπλε!!! Νεους εχει αλλα μην φαντασεις απο φοιτητες ειναι γυρω στους 1500 και οι ντοπιοι νεοι σπουδαζουν εκτος του νησιου κατα πλειοψηφια! Απο μαιο μεχρι αυγουστο παλι ειναι φανταστικα!! Εχει παρα πολυ κοσμο πολυυυ νεολεα πολυ ωραια καλοκαιρινα κλαμπ και γενικα ευχαριστιεσαι...!!! Σε γενικες γραμμες δεν ειναι ασχημα αλλα ουτε και τελεια!!! Ειναι και αναλογα τον ανθρωπο!!! Ας πουμε θα βαρεθεις μετα απο ενα σημειο να βλεπεις τις ιδιες φατσες γιατι δεν ερχονται καινουργιοι!! Καταταλα οκ...!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Κακώς απογοητεύτηκες!!! Το νησί είναι όμορφο, έχει τα πάντα (είναι νησί 55.000 κατοίκων τον χειμώνα) και η φοιτητική σου ζωή θα είναι τέλεια , θα με θυμηθείς!

Σπουδάζω Βόλο αλλά είμαι από Χίο και πιστεύω πως θα περάσεις πολύ καλά. Η Χίος είναι ένα νησί με πολλούς νέους ανθρώπους , πολύ καλή νυχτερινή ζωή και ωραίο να εξερευνήσεις τόσο το χειμώνα αλλά κυρίως το καλοκαίρι. Να με θυμηθείς δεν θα το μετανιώσεις.
Μακαρι ρε παιδια:/:
Εγω που ειμαι φοιτητης στη Χιο θα σου πω πως τα πραγματα δεν ειναι ουτε κρυο ουτε ζεστη!!!! Απο οκτωβριο μεχρι απριλιο ειναι πολυ νορμαλ δηλαδη βγαινεις γλεντας ολα κομπλε!!! Νεους εχει αλλα μην φαντασεις απο φοιτητες ειναι γυρω στους 1500 και οι ντοπιοι νεοι σπουδαζουν εκτος του νησιου κατα πλειοψηφια! Απο μαιο μεχρι αυγουστο παλι ειναι φανταστικα!! Εχει παρα πολυ κοσμο πολυυυ νεολεα πολυ ωραια καλοκαιρινα κλαμπ και γενικα ευχαριστιεσαι...!!! Σε γενικες γραμμες δεν ειναι ασχημα αλλα ουτε και τελεια!!! Ειναι και αναλογα τον ανθρωπο!!! Ας πουμε θα βαρεθεις μετα απο ενα σημειο να βλεπεις τις ιδιες φατσες γιατι δεν ερχονται καινουργιοι!! Καταταλα οκ...!:)

Χμμ..το φοβόμουν...απο νησι ειμαι και ξερω πως ειναι να βλεπεις τις ιδιεσ φατσες συνεχεια:P Ελπιζω πως τωρα που μετεγγραφες γιοκ οι φοιτητες θα αυξηθουν, πχ το τμημα μου περνει 220 ατομα.. μαζι με το 10% καμια 250αρια..

Να ρωτησω και κατι ασχετο; ξερει κανεις αν ισχυει οτι αν περασεις ολα τα μαθηματα του 1ου ετους μπορεις να παρεις μετεγγραφη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariavol

Νεοφερμένος

Η mariavol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
https://ischool.e-steki.gr/images/smilies/wink.gif

και εγώ από Χίο είμαι...το νησί μας είναι πραγματικά υπέροχο και θα περάσεις πολύ καλά!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vasilis[a7x]

Νεοφερμένος

Ο vasilis[a7x] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Και εγώ Χίο πέρασα κ έχω ακούσει καλά πράγματα .....Σ ποιο τμήμα πέρασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
https://ischool.e-steki.gr/images/smilies/wink.gif

και εγώ από Χίο είμαι...το νησί μας είναι πραγματικά υπέροχο και θα περάσεις πολύ καλά!!!!;)
:D:D
Και εγώ Χίο πέρασα κ έχω ακούσει καλά πράγματα .....Σ ποιο τμήμα πέρασες?
Μακάρι να ισχύουν! Διοίκηση επιχειρήσεων. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paulina93

Νεοφερμένος

Η paulina93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά κι εγώ πέρασα φέτος στη Χίο στ τμήμα της Διοίκησης!!!:) Έχω ακούσει από φοιτητές ότι είναι τέλεια...δεν ενθουσιάστηκα όταν πήγα αλλα έτσι μου έχουν πει...ισχύει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kostadia

Νεοφερμένος

Η Kostadia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ναι ρε ισχύει!!!Μην μασάς!!!χαχαχαχα:*****
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paulina93

Νεοφερμένος

Η paulina93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Νίνα άι πνίξου!! :D Κι εδώ με βρήκες;;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Παιδιά κι εγώ πέρασα φέτος στη Χίο στ τμήμα της Διοίκησης!!!:) Έχω ακούσει από φοιτητές ότι είναι τέλεια...δεν ενθουσιάστηκα όταν πήγα αλλα έτσι μου έχουν πει...ισχύει;;
Hellooo συμφοιτήτρια! Και γω διοίκηση.. :D Κ εγω έχω ακούσει αρκετά καλά σχόλια..δεν ξέρω αν ισχύουν βέβαια.. ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ! Πότε θα πάς για μόνιμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paulina93

Νεοφερμένος

Η paulina93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
επιτελους βρηκα συμφοιτητριααα!!! :P πηρα τηλ στη σχολη κ μ ειπαν οτι ανοιγουμε 10 οποτε θα παω γυρω στς 5...εσυ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
επιτελους βρηκα συμφοιτητριααα!!! :P πηρα τηλ στη σχολη κ μ ειπαν οτι ανοιγουμε 10 οποτε θα παω γυρω στς 5...εσυ?:P

10 Οκτώβρη ξεκινάνε τα μαθήματα; :Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paulina93

Νεοφερμένος

Η paulina93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ετσι μας ειπαν στν σχολη!!:hmm: εχεις fb?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Εγω αυτο δεν το ξερα:P Σου εστειλα πμ.. :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas vlt

Νεοφερμένος

Ο kwstas vlt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
καλος σας βρηκα παιδια .... ο βασικος λογος που γραφτηκα ειναι επειδη πληροφορηθηκα νορητερα απο τους υπολοιπους ο,τι περασα στο πανεπηστημια αιγαιου στην χιο. ετσι με αφορμη το παραπανω αποφασησα να φτιαξω τουτη τη συζητηση ετσι ωστε να μαθω μερικα γενικα πραγματα για τη φοιτητικη ζωη της χιου οπως τα στεκια των φοιτητων , τη χειμερινη ζωη και αλλες πληροφοριες που μπορει να θεωρηθουν χρησημες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Μπορεί να σε βοηθήσει ο σύνδεσμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top