Φροντιστήριο Αγγλικών

treehillgirl

Νεοφερμένος

Η treehillgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!
Προσωπικά έχου κάνει πάρα πολλούς φίλους από το εξωτερικό!!!!!! Μα πάρα πολλούς όμως! Μάλιστα κάποιοι έχουν γίνει και my best friends!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steofstratos

Νεοφερμένος

Ο Στράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Γιατί δεν μιλάς μεσω του msn ή του skype με άλλα παιδιά του εξωτερικού?
Είναι ωραία φάση:no1:!!

Άσχετο αλλα πού θα βρεί το mail τους για να τα κάνει add?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω τελειωσα στις 22 τα αγγλικα και θα ξανακανω σε 2 χρονια παλι μαθημα γιατι θα το δωσω ως ειδικο μαθημα...για να διατηρησω επαφη,περα απο τους φιλους δια αλληλογραφιας που εχω,στραφηκα στον φιλτατο Παπασωτηριου :D .παρηγγειλα 3 αγγλικα βιβλια και 2 σταυρολεξα στα αγγλικα! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
. Φυσικα κ θα χασεις καποιες απο τις λεξιλογικες σου γνωσεις αλλα η γραμματικη ειναι σαν το ποδηλατο ΔΝ ξεχνιεται. Αρα dont worry Be happy. Απλα διαβασε κανενα βιβλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
:'( εχω κανει τοσο κοπο να μαθω ΟΛΟ αυτο το λεξιλογιο,δεν θα το αφησω να χαθει!!!:mad2:

βιβλια στα αγγλικα διαβαζω απο την 3η χρονια :D.
σταυρολεξα,βιβλια,μουσικη,ταινιες χωρις υποιτλους,αλληλογραφια...τι αλλο μενει?να εγκατασταθω στο λονδινο?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
ναι και εμένα δεν μου πάει να ξεχάσω τόσο προφισενσι λεξιλόγιο....
το χρειάζομαι για το ειδικό μάθημα.
Τεσπα, ώρα για ''δύσκολη'' λογοτεχνια:P
έχω αγοράσει oscar wilde και dickens.lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Εγώ πάντως, κάτι απο facebook, κάτι από ίντερνετ γενικά, κάτι απο βιβλία, κάτι απο ξενοφιλία, θα έλεγα ότι ξέρω περισσότερα αγγλικά από ελληνικά! Είναι απλά οι συγκυρίες...μερικές φορές κιόλας, μιλάω συναινετικά με τους φίλους μου στα αγγλικά...μέσω msn βέβαια γιατί live είναι κάπως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω μεσω skype εχω κανει add καποια παιδια απο ολο τον κοσμο που μιλανε αγγλικα και μαθαινουν αγγλίκα αλλα θελω επισης να μιλαω και με καποιους native speakers για να αποκτησω καλη προφορα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ναι και εμένα δεν μου πάει να ξεχάσω τόσο προφισενσι λεξιλόγιο....
το χρειάζομαι για το ειδικό μάθημα.
Τεσπα, ώρα για ''δύσκολη'' λογοτεχνια:P
έχω αγοράσει oscar wilde και dickens.lol

και εγω τα χρειαζομαι για ειδικο μαθημα...
λογοτεχνια,ναι,αυτο πρεπει,αλλα ελα που δεν μου αρεσει η κλασικη λογοτεχνια!ουτε στα ελληνικα δεν την διαβαζω!:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ελα μωρε Χαιδω κανε μια προσπαθεια.
To Great Expectations ειναι πολυ ωραιο βιβλιο του Ντικενς και αρκετα χαρουμενο.
Suggested!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
μιας που ειμαι φυλακας διαβαζω συνεχως ξενα βιβλια για να περναει η ωρα μου ευχαριστα και να πω την αληθεια εχω βελτιωσει κατα πολυ τα αγγλικα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι πολυ καλα κανεις και διαβαζεις βιβλια στα αγγλικα γιατι ετσι βελτιωνεις την χρηση της γλώσσας και μαθαινεις μεσα απο αυτα.
Harry Potter ειναι επισης suggested!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
αυτο διαβαζω ειναι φανταστικο βιβλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μην μου πεις διαβαζεις το Deathly Hallows?
Ειναι παρα πολυ ΤΕΛΕΙΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
οχι την καμαρα με τα μυστικα
-----------------------------------------
θα το παρω καλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και η καμαρα καλη ειναι!
Αλλα το τελευταιο ειναι ολα τα λεφτα ειδικα αν το διαβαζεις στα αγγλικα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
εσυ τα εχεις διαβασει ολα?
καπως εχω χαλαρωσει
δεν πολυδιαβαζω και πολυ επειδη τελειωσαν οι αγγλικες εξετασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
:crazy::crazy::crazy::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τα τελευταια 3 τα εχω διαβασει στα αγγλικα.
Και ολα τα εχω διαβασει στα ελληνικα.
Ειμαι μανιακος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Βασικά εγώ επιδιώκω ακριβώς το αντίθετο με τον σκοπό του τόπικ.Απεχθάνομαι τα αγγλικά και θέλω να ξεχάσω κάθε επαφή που έχω με αυτά.Αρκετά με ταλαιπώρησαν τόσα χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top