Αγαπημένο ελληνικό νησί

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δεν έχω πάει σε πολλά δυστυχώς.
Θα πω τη Ρόδο και τη Νίσυρο!!

Η Κάλυμνος δε μ' αρέσει καθόλου!

Το νησί μου (Κως) έχει πολύ ωραία πράγματα για να δεις, μα τελευταία έχει χαλάσει πολύ από πλευρά των ανθρώπων.
Όλο για ατυχήματα/ναρκωτικά/ κλεψιές κτλ ακούμε. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giasmin...

Νεοφερμένος

Η Giasmin... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Σαντορινη αλλα και η Μυκονος το βραδυ ειναι ονειρεμενη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatM

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Κέρκυρα!!!!! Οι καλύτερες διακοπές ever :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εμενα η Λευκαδα μου αρεσει πολυ, αν και ουτε εγω εχω παει σε πολλα! Εχω ομορφες εμπειριες απο αυτο το νησι... και πιστευω πως ειναι και πολυ φιλοξενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Αχ.. Τι ωραια τα νησακια..
Εχω παει σε μπολικα νομιζω (Κερκυρα, Ζακυνθο, Λευκαδα, Ευβοια, Λεσβο, Ροδο, Πατμο, Λερο, Αιγινα, Υδρα, Σπετσες, Σαλαμινα, Ανδρος, Σαντορινη), και θελω μεχρι να πεθανω να παω σε Κρητη, Σαμο, Αμοργο, Θασο, Ναξο, Συρο και Κεφαλονια, Ιθακη
Τα νησια του Ιονιου, μου αρεσαν πολυ λογω των παραλιων, και η Ροδος λογω του οτι σε τετοια εκταση, μπορεις να βρεις περιπου οτι θες..
Σαν αγαπημενο μαλλον βαζω τη Ζακυνθο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Κρητη Κρητη και Κρητη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Λευκάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonks

Νεοφερμένος

Η tonks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ένα έχω να πω... δεν υπάρχει πιο όμορφο νησί από τη χίο!!! τόσα ωραία τοπία που εναλλάσονται συνεχώς:D παραλίες κ όχι μόνο......γραφικά χωριά , πολύ πράσινο , βυζαντινά καστρα και πάνω από όλα η ρ ε μ ί α:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Holy_Law

Νεοφερμένος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Σαν την Κέρκυρα πουθενά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotious

Νεοφερμένος

Ο panagiotious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ζάκυνθος :D :D
Είναι μοναδικό μερος !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
με διαφορααααααααααααααα η Σίφνος...συνδυάζει την ηρεμία των μικρών νησίων με την ζωντάνια και τη διασκέδαση που αντίστοιχα παρέχουν τα πιο μεγάλα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
ένα έχω να πω... δεν υπάρχει πιο όμορφο νησί από τη Χίο!!! Τόσα ωραία τοπία που εναλλάσσονται συνεχώς:D παραλίες κ όχι μόνο......γραφικά χωριά , πολύ πράσινο , βυζαντινά κάστρα και πάνω από όλα η ρ ε μ ί α:clapup:

:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Σάμος...Τι ωραίο νησί!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Zάκυνθος, Σαμοθράκη, Σαντορίνη, Κρήτη, Σκόπελος, Κως, Σκιάθος, Εύβοια, και τελος το αγαπημενο μου Μυτιλήνη. :D
Πειράζει που μου άρεσαν όλα;;; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εχω επισκεφθει παρα πολλα νησια (οι γονεις μου ειναι λατρεις των νησιων κ ετσι εγινα κ εγω). Εχουμε κ λεμε λοιπον, εχω ηδη παει στην Παρο (τρελα ξενυχτια), Αντιπαρο, Ναξο, Δονουσα (ηρεμια) , Συρο(μεγαλοπρεπεια), Τηνο ,Σιφνο ,Σεριφο (καταπληκτικη χωρα) , Μυκονο (φουλ νυχτερικη ζωη),Δηλο ,Σαντορινη (μοναδικη) ,Λερο, Καλυμνο, Κω ,Ροδο, Συμη (καταπληκτικη),Νισιρο (τη λατρεψα), Λειψους (καταπληκτικες μοναδικες παραλιες) ,Πατμο (γαληνια) ,Καλυμνο,Καρπαθο(η Ολυμπος μοναδικη) Ικαρια (τελεια πανηγυρια κ μοναδικο χωριο "Ο Χριστος στις Ραχες"),Χιο ,Λημνο, Κεφαλλονια (Τελεια,πατριδα της γιαγιας μου!) ,Ιθακη (ονειρεμενο λιμανι), Κερκυρα, Ζακυνθο, Σπετσες, Πορο, Ευβοια ,Σκιαθο(πρασινη, πρασινη , πρασινη) ,Σκοπελο ,Αλονησο ,Κρητη (τα συνδιαζει ολα), καθως κ σε πολυ μικρα νησακια ,εκδρομες με καικια απο μεγαλυτερα νησια .
Συμπερασμα ,ολα ειναι Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Α :clapup:, Μ Ο Ν Α Δ Ι Κ Α :clapup: ,Ε Λ Λ Η Ν Ι Κ Α :clapup: κ θελουμε να παραμεινουν ετσι !!!!!!!!!!!!!!!
Ελπιζω συντομα να επισκεφθω κ αλλα πολλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Κρητη και Κεφαλλονια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Χαλκιδικη ...

Γιατι σαν την Χαλκιδικη δεν εχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Χαλκιδικη ...

Γιατι σαν την Χαλκιδικη δεν εχει.
Ναι πραγματικά η χαλκιδική είναι ένα από τα ωραιότερα, ίσως και το ωραιότερο νησί μας!! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Μυτιλήνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top