Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,562 εγγεγραμμένα μέλη και 2,432,378 μηνύματα σε 76,227 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 490 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες ξανά

beautiful loser (----)

Φοιτητής

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O beautiful loser έγραψε: στις 23:44, 02-05-08:

Έχω ένα φίλο που δίνει για 3 φορά(δηλαδή εχουν περάσει 2 χρόνια από τότε που αποφοίτησε) ,στο βαθμό πρόσβασης λαμβάνονται υπόψη και οι προφορικοί ?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ramsak

Απόφοιτος

Ο ramsak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O ramsak έγραψε: στις 18:24, 06-05-08:

λογικα ναι..δεν νομιζω να ισχυει κατι διαφορετικο..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aliki_s

Φοιτητής

H aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 230 μηνύματα.

H aliki_s έγραψε: στις 22:20, 06-05-08:

Κ εμένα ένας φίλος μ ξαναδίνει φέτος 3η φορα (αποφοίτησε το 2006) οπότε μπορώ να σ πω με βεβαιότητα.
Οι προφορικοί βαθμοί μετράνε μόνο δύο χρόνια μετά την αποφοίτηση, δηλ μέχρι ΚΑΙ φέτος. Αν του χρόνου αποφασίσει να ξαναδώσει, τους χάνει.
Παράθεση

Κάγκουρας

Φοιτητής

Ο Κάγκουρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

O Κάγκουρας έγραψε: στις 02:01, 07-05-08:

Και απλά βασίζεται μόνο σε αυτά που θα γράψει στο τέλος?
Παράθεση

aliki_s

Φοιτητής

H aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 230 μηνύματα.

H aliki_s έγραψε: στις 14:04, 07-05-08:

Ακριβώς!
Παράθεση

Raziel

Φοιτητής

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Raziel έγραψε: στις 21:52, 26-08-08:

Γεια σας παιδιά.Εγώ έβγαλα 17.600 μόρια-με τη μεγαλύτερη έκθεση για φέτος 19,3-και πέρασα Ψυχολογία Κρήτης.Είμαι θεωρητικός και ξανα δίνω.

Ποιοι άλλοι θα δώσετε ξανά;Έχετε κουράγιο για να επαναλάβετε αυτή τη δύσκολη χρονιά;
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.

O Afey έγραψε: στις 21:56, 26-08-08:

Ρε φίλε μη σπουδάσεις πόλη, σπούδασε σχολή. Αν θες ψυχολογία (που είναι πολύ καλή σχολή) είναι λάθος να ξαναδώσεις.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Chemwizard : 09-03-18 στις 19:38. Αιτία: Watch your words :)
Παράθεση

peace (Ειρήνη)

Πτυχιούχος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Αισθητικής και Κοσμητολογίας ΤΕΙ Αθήνας . Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H peace έγραψε: στις 21:59, 26-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Raziel
Γεια σας παιδιά.Εγώ έβγαλα 17.600 μόρια-με τη μεγαλύτερη έκθεση για φέτος 19,3-και πέρασα Ψυχολογία Κρήτης.Είμαι θεωρητικός και ξανα δίνω.
Βασικά θα συμφωνήσω με Dythor, αφού αυτό ήθελες,γτ να ξανα δώσεις?
πιστεύεις αξίζει?
Παράθεση

jackass

Φοιτητής

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O jackass έγραψε: στις 22:00, 26-08-08:

για νομικη?
Παράθεση

Raziel

Φοιτητής

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Raziel έγραψε: στις 22:32, 26-08-08:

Ρε φιλε Dythor δεν εχεις αδικο,αλλα πραγματικα δεν το δεχομαι.Εκατσα και διαβασα,εβγαλα τον πρωτο βαθμο στην εκθεση,για να πεσω στην εκτη μου επιλογη;
Πραγματικα,δε θελω να φυγω για την Ψυχολογια.Πιστευω πως δεν αξιζει,ενω για τη Νομικη της Κομοτηνης ημουν προθυμος να φυγω..

Eirinaki πιστευω οτι αξιζει.Ηθελα πανω απο ολα να ακολουθησω δικαστικο σωμα-μεσω της νομικης-και μετα απο αυτο ισως εκανα μια υποχωρηση για την ψυχολογια της Παντειου,επειδη δε θελω να αλλαξω πολη..Σημερα,ομως,σκεφτηκα πως δεν αξιζει και ειμαι προθυμος να ξανα δωσω και να περασω στη Νομικη..Απλα ξερω οτι δε θα ξανα γραψω τοσο στην εκθεση-μια φορα συμβαινει αυτο,δυστυχως αν και παλι θα παω καλα πιστευω!-και βεβαια αντι για φυσικη θα επιλεξω βιολογια,οποτε υπαρχουν καποιες δυσκολιες..

jackass ναι για Νομικη και μονο!
Παράθεση

Letta

Απόφοιτος

H Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 232 μηνύματα.

H Letta έγραψε: στις 22:37, 26-08-08:

Και εγώ εδώ μαζί με αυτούς που ξαναδίνουν!

Τι να κανω είχα δύσκολη χρονιά και αυτό με επιρέασε, έτσι έπεσε και η αποδοση μου...
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.

O Afey έγραψε: στις 22:38, 26-08-08:

Χαρά στο κουράγιο σου, καλή τύχη .
Παράθεση

Raziel

Φοιτητής

O Raziel έγραψε: στις 22:39, 26-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dythor
Χαρά στο κουράγιο σου, καλή τύχη .
Σε ευχαριστω πολυ ρε φιλε!!Να σαι καλα!!
Εσυ που περασες;
Παράθεση

Raziel

Φοιτητής

O Raziel έγραψε: στις 22:40, 26-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Letta
Και εγώ εδώ μαζί με αυτούς που ξαναδίνουν!

Τι να κανω είχα δύσκολη χρονιά και αυτό με επιρέασε, έτσι έπεσε και η αποδοση μου...
Τοσο μεγαλη επιρροη ηταν;Κριμα τοτε..Πραγματικα,λυπαμαι..
Σου ευχομαι,παντως,να τα πας πολυ καλα και ειμαι σιγουρος οτι θα τα καταφερεις μια χαρα!!
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

O Afey έγραψε: στις 22:46, 26-08-08:

Οικονομικό Πάτρας, αυτό ήθελα . Ξανά καλή τύχη, σε όλους.
Παράθεση

Letta

Απόφοιτος

H Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 232 μηνύματα.

H Letta έγραψε: στις 22:46, 26-08-08:

Θετική σκέψη, συστηματικό διάβασμα και όλα θα πάνε καλά αυτό λέω στον εαυτό μου....
Παράθεση

Raziel

Φοιτητής

O Raziel έγραψε: στις 22:54, 26-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Letta
Θετική σκέψη, συστηματικό διάβασμα και όλα θα πάνε καλά αυτό λέω στον εαυτό μου....
Και θα τα πας μια χαρα!Να σαι σιγουρη για αυτο!!

Dythor και παλι να σαι καλα!!Συγχαρητηρια για αυτη σου την επιτυχια!!
Καλη φοιτητικη ζωη!!
Παράθεση

lacta345 (Φωτεινή)

Φοιτητής

H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμικής Τεχ/γίας και Επικ/νίας Αιγαίου (Μυτιλήνη) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H lacta345 έγραψε: στις 22:56, 26-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Raziel
...Εκατσα και διαβασα,εβγαλα τον πρωτο βαθμο στην εκθεση,για να πεσω στην εκτη μου επιλογη;...
Το ότι έγραψες τον μεγαλύτερο βαθμό στην έκθεση δεν σημαίνει τίποτα...

Μην ξαναδώσεις κατά τη γνώμη μου, αφού σου αρέσει η σχολή. Για μια πόλη;;:nono:
Παράθεση

Letta

Απόφοιτος

H Letta έγραψε: στις 22:56, 26-08-08:

Καλη επιτυχία και σε σένα Raziel.:no1:
Παράθεση

peace (Ειρήνη)

Πτυχιούχος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Αισθητικής και Κοσμητολογίας ΤΕΙ Αθήνας . Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H peace έγραψε: στις 23:44, 26-08-08:

Raziel, Lettα και λοιποί που θα ξαναδώσετε, σας εύχομαι να πετύχετε το επιθυμητό αποτέλεσμα... πάντα επιτυχίες!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • [ΕΠΑ.Λ] Πανελλήνιες ξανά - Από Mr.$h@rk
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-10-16 στις 16:26.
    • Πανελλήνιες ξανά ή 10%; - Από Stoyo
      Το θέμα έχει λάβει 223 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-12-14 στις 03:30.
    • [ΕΠΑ.Λ] Πανελλήνιες ξανά - Από LeiO
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-02-13 στις 12:22.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα