10 Μύθοι για τις Πανελλήνιες

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
μετά μας λένε καρφιά...
εμείς φταίμε που δεν διαβάζουν οι άλλοι?
για να μην γίνει παρανόηση δεν εννοώ να καθόμαστε και να καρφώνουμε οποιονδήποτε αντιγράψει, αλλά είμαι σίγουρος ότι έχετε ζήσει μερικές στιγμές στο σχολείο σας όπως η παρακάτω:
διαβάζουμε μέρες, αγχωνόμαστε, γράφουμε αλλά κάνουμε μερικά μικρά λάθη και ο απέναντι επειδή έφτιαξε εχτές ένα σκονάκι πήρε 20...
ποιος δίνει νόημα σε αυτούς...

δυστυχώς τέτοιοι πολλοί είναι και στο Πανεπιστήμιο μετά και οι οποίοι συνεχίζουν να "χαρακτηρίζουν" εκείνον τον φοιτητή που θέλει να μάθει 5 πράγματα ενώ τον σνομπάρουν και τον κάνουν στην άκρη αν τολμήσει να θυσιάσει λίγο την έξοδο για χάριν της προόδου ή των εργασιών σε κάποιο μάθημα...γιατί είναι αυτοί που θα διαβάσουν μια μέρα πριν την εξεταστική!
έλα ντε! να ήταν μόνο στο στο σχολείο... αλλά συνεχίζετε και με τους "ώριμους" πλέον φοιτητές!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
χαίρομαι που υπάρχουν άτομα όπως εσένα μου μπορούν και τα καταλαβαίνουν αυτά :):):):):):) χαίρομαι πολύ που εκτίμησες τα λόγια μου και πίστεψε αν είχα και εγώ 100 λογαριασμούς θα σε ψήφιζα και εγώ 100 φορές. +1 και από εμένα ;):)

ειναι πολυ σημαντικο ειδικα για τους εφηβους να καταλαβουν οτι υπαρχουν αποψεις περα απο αυτες που ακουνε στο σχολειο...και τα προτυπα που εχει δημιουργησει ο μαγκας της ταξης...αυτος που εχει μεινει τρεις χρονιες στην ιδια ταξη και το θεωρει μαγκια ...αυτον που κανει σκονακι και αμα τον βοηθησεις στο τελος θα γελασει και θα πει...εις υγειαν του κοροιδου (εχει συμβει):eek:

εγω τωρα δεν παω σχολειο και αμα ερθει καποιος και πει οτι ειμαι σπασικλακι στο πανεπιστημιο επειδη διαβαζω και θελω καλο βαθμο στα μαθηματα που κοπιαζω απλα.....θα γελασω!δεν ειναι να παιρνεις στα σοβαρα καποιον που παει να ειρωνευτει το οραμα σου!
αμα σκεφτοντουσαν ετσι και τα παιδια στην τριτη λυκειου που ειναι στην πιο κρισημη χρονια...θα ειχαν τσαμπουκα....και δεν θαεπαιρναν στα σοβαρα αποψεις του τυπου: ελα μωρε...τι διαβαζεις...? και δεν θα μας βοηθησεις εμας στις εξετασεις? ο,τι ξερεις πεστο και σε μενα...
γτ ρε φιλε?μαζι τα μαθαμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
για να μην γίνει παρανόηση δεν εννοώ να καθόμαστε και να καρφώνουμε οποιονδήποτε αντιγράψει, αλλά είμαι σίγουρος ότι έχετε ζήσει μερικές στιγμές στο σχολείο σας όπως η παρακάτω:
διαβάζουμε μέρες, αγχωνόμαστε, γράφουμε αλλά κάνουμε μερικά μικρά λάθη και ο απέναντι επειδή έφτιαξε εχτές ένα σκονάκι πήρε 20...
Γενικά το είπα φίλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
wtf αλληλογλείφεστε lol
Εγώ αν είχα 100 accounts...ε,λογικά θα είχα υπερβολικά πολύ ελεύθερο χρόνο

γτ ρε φιλε?μαζι τα μαθαμε;

μαζί τα φάγαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
ας μην ξεχναμε βεβαια και τους καθηγητες! δεν εινια δυνατον να κανουν οι μαθητες την δουλεια των καθηγητων...και να εχουν το νου στους συμμαθητες τους...δεν φτανει που εχουν το αγχος τους....

εγω θυμαμαι πανελλνιες εδινα και ειχανε στησει μπιρι μπιρι ....αν ο αλλος θα εκανε σκονακι...σκασιλα τους...μερικοι βγαιναν και στο διαδρομο...κουραστηκαν τα πουλακια μου...μα ειναι δυνατον?
και μεσα ....στην αιθουσα μπουζουκι...! δεν γταιω μονο εγω που χαρησα βαθμους σε.....μια! φταινε και οι καθηγητες που δεν εκαναν σωστα την δουλεια στους και με αφησαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
wtf αλληλογλείφεστε lol
Εγώ αν είχα 100 accounts...ε,λογικά θα είχα υπερβολικά πολύ ελεύθερο χρόνο



μαζί τα φάγαμε

δεν αλληλογλειφομαστε...δεν ειναι αυτος ο σκοπος μας...τωρα πλεον δεν εχει σημασια ....εγω ξερω τι πιστευω...το πιστευω με μαγκια και αποψεις οπως αυτες που ανεφερα δεν με αγγιζουν!

αυτο που προσπαθουμε να κανουμε εινια να μεταφερουμε ενα μνμ στα παιδια που δινουν! αν εγω στην τριτη λυκειου ειχα καποιον να μου τα πει αυτα και να μου ανοιξει τα ματια...δεν θα εκανα τις βλακειες που εκανα...και θα ενιωθα καλυτερα να ξερω οτι δεν νιωθω μονο εγω ετσι....
αυτο με τους 100 λογαριασμους δεν το ειπα για να γλειψω κανεναν...απλα ηθελα να δειξω οτι επιτελους ακουστηκε και μια αποψη παραπερα....παραπερα απο το συνηθισμενο...που θα ηταν πολυ αισιοδοξο να ηξερα οτι την πιστευει καποιος εφηβος που συνηθως επηρεαζεται ευκολα απο συνομιληκους στο γυμνασιο.
ναι σωστα μαζι τα φαγαμε...αλλα ενας εφερε το φαγητο....και κοπιασε για να το βρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
yay,ένα μήνυμα...μην ξεχάσετε να το στείλετε και με το περιστέρι της ειρήνης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
... Όσον αφορά τώρα σ' αυτό που λες για τους αλλοδαπούς, ξέρω ότι εφαρμόζεται, αλλά όχι σε αλλοδαπούς... Τί θέλω να πω?? Ότι οι πομάκοι στη Θράκη παίρνουν επιπλέον 2000 μόρια και κάπως ονομάζεται αυτό αλλά μου διαφεύγει... Θα ρωτήσω τη φιλη μου που είναι από Κομοτηνή και θα σας πω... Πάντως μια μουσουλμάνα συμμαθήτριά της μου έλεγε ότι πήρε 2000 μόρια επιπλέον...

Με ποια ιδιότητα οι της Θράκης;:eek:
Ουα:worry:

Λάουρα μόνο για τους πομάκους εφαρμόζεται αυτό... Όχι για όλους τους θρακιώτες... Δε νομίζω να προλαβαίνεις καλή μου για μπεμπε... :P







Οι Έλληνες πολίτες μουσουλμάνοι της δυτικής Θράκης, με βάση κάποια διεθνή σύμβαση έχουν μερικά προνόμια. Δεν παίρνουν επιπλέον μόρια, αλλά μπαίνουν με δικά τους χαμηλά μόρια, καθώς τους δίνονται το 0,5% των θέσεων στις σχολές.

Δεν γίνεται, πρέπει να είσαι μέλος της μουσουλμανικής μειονότητας δυτικής Θράκης, όπως καθορίστηκε από τη συνθήκη της Λωζάνης (νομίζω?). Σύμφωνα με διεθνείς συμφωνίες, η μειονότητα αυτή έχει κάποια προνόμια. Υποτίθεται ότι παρόμοια προνόμια έχει η Ελληνική μειονότητα που ζει στην Κωνσταντινούπολη, την Ίμβρο και την Τένεδο (όσοι τουλάχιστον έχουν απομείνει). Αν η Τουρκία κάνει ότι και εμείς δεν το ξέρω....


Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Όσον αφορά τη μουσουλμανική μειονότητα στη Θράκη, μιας και μένω εκεί μπορώ να σας πω. Όπως πολύ σωστά έγραψε ο Dias τους δίνονται το 0,5& των θέσεων των σχολών. Έχουν δηλαδή δικά τους χαμηλά μόρια. Θα μπορούσε να πει κανείς ότι υπάρχει ένας ανταγωνισμός μεταξύ τους για το ποιος θα γράψει το μεγαλύτερο βαθμό για να μπει στην εκάστοτε σχολή. Ένα απλό παράδειγμα: Ένα μαθητής (μουσουλμάνος) από την Κομοτηνή αν δηλώσει ιατρική στο Ηράκλειο θα περάσει πολύ πιο εύκολα από,τι αν δηλώσει Αλεξανδρούπολη, μιας και λογικά θα δηλώσουν περισσότεροι. Έτσι μπορεί και με ένα 5 ας πούμε) να περάσει... Θα μου πείτε βέβαια, έστω και περνάνε, θα την βγάλουν τη σχολή; Κι όμως πολλοί είναι που τις βγάζουν...

Τώρα αν είναι σωστό ή όχι είναι ένα άλλο μεγάλο κεφάλαιο. Έχω εκφράσει πολλές φορές τις αντιρρήσεις μου στο παρόν θέμα μέσα στην τάξη και πάντα πέφτω σε τοίχο...Λογικό αφού από τους 17 μαθητές μέσα στο τμήμα μου οι 9 είναι μουσουλμάνοι και το άλλοι τμήμα έχει μόνο μουσουλμάνους. Εν ολίγοις όλο το σχολείο (σύνολο 100 μαθητές) έχει ούτε 30 χριστιανούς...

Η μουσουλμανική μειονότητα υποτίθεται ότι είναι Έλληνες μουσουλμάνοι, αλλά πολλοί δυστυχώς δεν αισθάνονται έτσι.Υποτίθεται δε ότι είναι και δίγλωσσοι, θα έπρεπε δηλαδή να μιλάνε εξίσου τα ελληνικά και τουρκικά. Φυσικά και αυτό δε συμβαίνει, αφού ένας μεγάλος αριθμός των παιδιών έχουν φοιτήσει σε μειονοτικά δημοτικά. κι αν τύχει κι έχουμε μια τέτοια κουβέντα μέσα στην τάξη σε ποιον νομίζετε ότι ρίχνουν τις ευθύνες; Μα στο κράτος φυσικά...την ίδια στιγμή που μέσα στην τάξη συζητούν μεταξύ τους σε πηγαδάκια στα τουρκικά, ώστε ούτε εμείς, αλλά ούτε και οι καθηγητές να μην καταλαβαίνουν... Είναι πολύπλοκο το θέμα...Ειδικά με τους πομάκους που αναγκάζονται και μαθαίνουν τουρκικά, ενώ η μητρική τους είναι τα πομακικά.

ΥΓ: Το μήνυμα δεν αποτελεί σε καμία περίπτωση ρατσιστική επίθεση, απλά να δούμε και τα πράγματα από την πλευρά των "λίγων".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
kambana, δε νομίζω να εξέφρασε κανείς άποψη αρνητική για τη πλευρά των "λίγων".



Και συ Mr. Crowley σταμάτα επιτέλους να σε ενοχλούν τα πάντα και να τη λες σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
kambana, δε νομίζω να εξέφρασε κανείς άποψη αρνητική για τη πλευρά των "λίγων".

Δεν είπα κάτι τέτοιο! Απλά να βλέπουμε τα πράγματα σφαιρικά και αντικειμενικά όσο γίνεται...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
@ Dannaros, γιολάντα53448, Johnny15
Σας ευχαριστώ που μου δείξατε ότι δεν είμαι μόνος στο Σύμπαν. :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
@ Dannaros, γιολάντα53448, Johnny15
Σας ευχαριστώ που μου δείξατε ότι δεν είμαι μόνος στο Σύμπαν. :)


ειμαστε πολλοι διααααααααααα
η ισχυς εν τη ενωση!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Και συ Mr. Crowley σταμάτα επιτέλους να σε ενοχλούν τα πάντα και να τη λες σε όλους!

Συγγνώμη κυρία,δε θα το ξανακάνω.Σας παρακαλώ,μη με βάλατε τιμωρία.Υπόσχομαι να είμαι καλό παιδάκι και να τρώω όλα τα λαχανικά μου. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Θα αιτιολογούσα την άποψη μου εάν εσύ πρώτος προέβαλλες έστω και ένα επιχείρημα για να αντικρούσω....το ότι είναι πολυ υπερβολικά για να ισχύουν δεν είναι επιχειρημα...οπότε δεν θα μπω καν στον κόπω να σου εξηγήσω πράγματα αυταπόδεικτα....ψάξε το νόμο και θα βρεις όλες τις απαντήσεις σου...αυτό που βλέπω είναι οτι δεν έχεις τι να κάνεις και φτιάχνεις άκυρα τοπικς για να περάσεις την ώρα σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stevedionys

Νεοφερμένος

Ο stevedionys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
θυμαμαι οταν εδινα εγω εξετασεις οι καθηγητες μας στο φροντιστηριο μας ελεγαν ποσο σημαντικο ειναι να καθαρογραφουμε και να μην κανουμε ουτε μια μουτζουρα ουτε μια γτ οταν θα διορθωνει ο εξεταστης θα κανει ζεστη μεσα στο καλοκαιρι και μπορει να του την δωσει και να ειναι κουρασμενος...και να παταει χι....ειδικα στην εκθεση ....

τραγικο...να δινεις εξετασεις και να πρεπει να σκεφτεις και την ζεστη που θα πειραξει τον ταδε καθηγητη....

+11111111111 απο μενα .... αυτα λεω και εγω ... εχεις τον πονος σου εσυ για το ποσο θα διαβασεις , αν θα γραψεις , που θα περασεις και και και , και θα πρεπει να σκεφτεσαι αν ο διορθωτης ειναι μ@Λ@κ@ς ή αστηρος και σου διαγραψει (ή χειροτερα μηδενισει) τιποτα στο γραπτο σου κατα την διορθωση , πραγμα για το οποιο πληρωνεται ! και στο κατω κατω δεν υπαρχει και καποιος νομος που λει οτι μονο αυτοι που ΔΕΝ κανουν μουντζουρες και κανουν καλα γραμματα θα ειναι οι ευνοουμενοι στη βαθμολογια ... ''ψιλο'' ρατσιστικο . :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Θα αιτιολογούσα την άποψη μου εάν εσύ πρώτος προέβαλλες έστω και ένα επιχείρημα για να αντικρούσω....το ότι είναι πολυ υπερβολικά για να ισχύουν δεν είναι επιχειρημα...οπότε δεν θα μπω καν στον κόπω να σου εξηγήσω πράγματα αυταπόδεικτα....ψάξε το νόμο και θα βρεις όλες τις απαντήσεις σου...αυτό που βλέπω είναι οτι δεν έχεις τι να κάνεις και φτιάχνεις άκυρα τοπικς για να περάσεις την ώρα σου!

Είναι πολύ υπερβολικά για να ισχύουν, και αυτό δεν είναι επιχείρημα απλά έτσι το βλέπει η πλειονότητα όπως βλέπω. Μπαίνεις στο θέμα και λες είναι όλα αλήθεια, αν θες να μας πείσεις για αυτό τότε εσύ είσαι που καλείσαι να στηρίξεις αυτά που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
...και στο κατω κατω δεν υπαρχει και καποιος νομος που λει οτι μονο αυτοι που ΔΕΝ κανουν μουντζουρες και κανουν καλα γραμματα θα ειναι οι ευνοουμενοι στη βαθμολογια ... ''ψιλο'' ρατσιστικο .
Μήπως έχει γίνει μόδα η κατάχρηση της λέξης "ρατσισμός"?

Θα αιτιολογούσα την άποψη μου εάν εσύ πρώτος προέβαλλες έστω και ένα επιχείρημα για να αντικρούσω....το ότι είναι πολυ υπερβολικά για να ισχύουν δεν είναι επιχειρημα...οπότε δεν θα μπω καν στον κόπω να σου εξηγήσω πράγματα αυταπόδεικτα....ψάξε το νόμο και θα βρεις όλες τις απαντήσεις σου...αυτό που βλέπω είναι οτι δεν έχεις τι να κάνεις και φτιάχνεις άκυρα τοπικς για να περάσεις την ώρα σου!
Εσύ που όπως κομπάζεις είσαι ο παντογνώστης των νόμων, θα πρέπει να φέρεις τα στοιχεία που να αποδεικνύουν ότι ισχύουν αυτά που λες. Διαφορετικά, το αυταπόδεικτο θα είναι ότι εσύ είσαι αυτός που για να γεμίσει την ανία του (και ίσως και την άνοια του) γράφει άκυρα μηνύματα - πυροτεχνήματα τα οποία δεν είναι σε θέση να υποστηρίξει.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stevedionys

Νεοφερμένος

Ο stevedionys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Μήπως έχει γίνει μόδα η κατάχρηση της λέξης "ρατσισμός"?


Εσύ που όπως κομπάζεις είσαι ο παντογνώστης των νόμων, θα πρέπει να φέρεις τα στοιχεία που να αποδεικνύουν ότι ισχύουν αυτά που λες. Διαφορετικά, το αυταπόδεικτο θα είναι ότι εσύ είσαι αυτός που για να γεμίσει την ανία του (και ίσως και την άνοια του) γράφει άκυρα μηνύματα - πυροτεχνήματα τα οποία δεν είναι σε θέση να υποστηρίξει.

μοδα απο ποιον ? :hmm: (για τον ρατσισμο μιλαω )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
μοδα απο ποιον ? :hmm: (για τον ρατσισμο μιλαω )
Δεν εννοώ (προσωπικά) εσένα. Καθημερινά ακούω τη φράση "αυτό είναι ρατσισμός" ακόμα και στα πιο άσχετα. Όταν κάποιος λέει ότι δεν του αρέσει κάτι ή διαφωνεί με κάτι, βρίσκεται κάποιος και του απαντάει με την παραπάνω φράση.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top