Σχετικά με το Ιστορικό των Browsers

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Στο ιστορικό ''πετάει'' πάντα σελίδες στις οποίες μπαίνουμε; Γιατί τώρα τελευταία μου πετάει κάτι άσχετες που εγώ δεν έχω μπει.Μπορεί η ερώτηση να ακούγεται γελοία αλλά όποιος μπορεί να βοηθήσει ας πει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Νομίζω οι καινούριοι browser έχουν ενσωματώσει ένα είδος search engine μέσα, και βάζοντας ας πούμε fa... σου προτείνει αμέσως το facebook χωρίς να είναι απαραίτητο να έχεις μπει. Ο Safari το κάνει σίγουρα, το ίδιο και το Chrome και το Opera!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Τι browser χρησιμοποιείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τα πάντα εκτός από explorer (γιατί έχω mac)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Η ερώτηση που έκανα ήταν για το μέλος ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
(καμμένη από το διάβασμα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gpetrakis

Νεοφερμένος

Ο gpetrakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Στο ιστορικό ''πετάει'' πάντα σελίδες στις οποίες μπαίνουμε; Γιατί τώρα τελευταία μου πετάει κάτι άσχετες που εγώ δεν έχω μπει.Μπορεί η ερώτηση να ακούγεται γελοία αλλά όποιος μπορεί να βοηθήσει ας πει..
Εάν έχεις Google Chrome κάνει αναζήτηση στο Web για παρόμοιες ιστοσελίδες όταν πληκτρολογείς κάτι στη γραμμή διευθύνσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Παιδιά επειδή δδεν προλαβαίνω τις απαντήσεις θα τις δω μετά.Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια.Απλά το θέμα είναι ότι μου πετάει, πως να το πω ''ακατάλληλες σελίδες''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top