Γενικό - [Παλιό Σύστημα] Το ΑΟΔΕ χρειάζεται φροντιστήριο ή ιδιαίτερο;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Marinaki

Νεοφερμένος

Η Marinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
επειδη εχω ρωτησει πολλα ατομα που τελειωσαν φετος, αλλα αλλοι μου λενε οτι χρειαζεται φροντιστηριο και αλλοι μου λενε οχι. μπορειτε να με βοηθησετε γιατι εγω θα κανω ιδιαιτερα στα υπολοιπα μαθηματα και δεν ξερω αν θα χρειαστω ιδιαιτερα στο αοδε η οχι?!! :hmm: και ακομα εχω ακουσει οτι ειναι πολυ δυσκολο ισχυει? γιατι στην απομνημονευση αυτουσιου κειμενου δεν σκιζω!!! (ειμαι μονο για φυσικομαθηματικα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ε ναι, αν δεν είσαι μπιτ χαζός και μπορείς να κατανοήσεις αυτά που διαβάζεις το καταφέρνεις μόνος σου. Ζήτα και σημειώσεις κανενός καθηγητή και δεν θα έχεις πρόβλημα λογικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Το μόνο που θα κάνει το φροντιστήριο είναι να σου βάλει ένα πρόγραμμα. Από τη στιγμή που μπορείς και μόνη σου να το βάλεις δεν αξίζει να πας φροντιστήριο. Κάτσε μόνη σου και διάβασε το είναι θεωρητικό, απλώς φρόντισε να μην το αφήνεις γιατί μετά την έχασες την μπάλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Το φροντιστηριο στο αοδε ειναι για να τα παιρνουν οι καθηγητες και τα φροντιστηρια.Απλα καθεσαι και το μαθαινεις..απλο?σε τι μπορει να σε βοηθησει το φροντιστηριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Επίσης θα σε βοηθήσει πολύ κάθε τόσο να το λες σε κάποιον, π.χ. γονείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marinaki

Νεοφερμένος

Η Marinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ παιδια!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Εγώ είχα πάρει ένα βοήθημα από τον ΕΟΣΚ που είχε ερωτήσεις και από κάτω ακριβώς την απάντηση όπως την γράφει το βιβλίο - και όπως την θέλουν οι διορθωτές. Αξίζει να το πάρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marinaki

Νεοφερμένος

Η Marinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
τι ειναι το ΕΟΣΚ? γιατι φαινεται ενδιαφερον αυτο το βοηθημα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.

Marinaki

Νεοφερμένος

Η Marinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
σ ευχαριστω!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jpsih

Νεοφερμένος

Ο jpsih αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Marinaki 1 ωρα την εβδομαδα σε φροντιστηριο ειναι μια χαρα.

φετος εγραψα 20 μ αυτη τη συνταγη!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ!!!

Νεοφερμένος

Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω δε εκανα φροντιστηριο στο αοδε, το διαβαζα μονη και προσπαθουσα να το μαθω οπως ακριβως το ειχε στο σχολικο ( δυσκολευτικα λιγακι βεβαια) αλλα το αποτελεσμα με δικαιωσε μιας και εγραψα 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Παιδιά κι εγώ είχα αυτήν την απορία.Σίγουρα όμως;Εννοώ βάζουν και ερωτήσεις κρίσεως ή μόνο ό,τι έχει το βιβλίο;Γιατί δε θέλω να πάρω και ΑΟΔΕ στο φροτνιστήριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ!!!

Νεοφερμένος

Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ερωτησεις κρισεως δεν εχουν βαλει ποτε. κατα τη γνωμη δεν ειναι αναγκαιο το φροντιστηριο, αλλωστε μπορειτε να πειτε στον καθηγητη του σχολειου σας να σας βαζει αρκετα διαγωνισματα και τεστ. εμεις ετσι καναμε και μας βοηθησε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
ασχετο λιγο αλλα για να ελενξω η ιδια τον εαυτο μου αν εμαθα καλα τα κομματια στο αοδε με ηχογραφουσα:D:D:D:D
..γιατι να τα γραψεις παιρνει πολυ ωρα


δοκιμαστε το:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis125

Νεοφερμένος

Ο stathis125 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζαγορά (Μαγνησία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εχω δοκιμασει και εγω την ηχογραφηση και ηταν πολυ αποτελεσματικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raster

Νεοφερμένος

Ο raster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ωχ! Το κασετόφωνο! Ευτυχώς που μου το θυμίσατε, το είχα δανειστεί από μια φίλη γι αυτό το σκοπό και ο :whatever: έχω ξεχάσει να της το επιστρέψω! :timoria:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kanu

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μπορείς και μόνος σου!Δεν νομίζω ότι είναι απαραίτητο το φροντηστήριο, εκτός και αν δεν έχεις κάποιον δικό σου που να ευκαιρεί για να σου κρατάει το βιβλίο.Προσωπικά όλη τη χρονιά δεν ήξερα τι λέει αυτο το βιβλίο!διάβασα μέσα στο πάσχα,έγραφα ερωτήσεις-απαντήσεις και τα έλεγα συνεχώς στους δικούς μου!το αποτέλεσμα απρόβλεπτα καλό!δοκίμασα και την ηχογράφηση, αλλά δεν με βοήθησε ιδιαίτερα(αυτό όμως είναι θέμα καθαρά υποκειμενικό)!!!αυτά..καλό κουράγιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris17

Νεοφερμένος

Ο dimitris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Μπορείς και μόνος σου!Δεν νομίζω ότι είναι απαραίτητο το φροντηστήριο, εκτός και αν δεν έχεις κάποιον δικό σου που να ευκαιρεί για να σου κρατάει το βιβλίο.Προσωπικά όλη τη χρονιά δεν ήξερα τι λέει αυτο το βιβλίο!διάβασα μέσα στο πάσχα,έγραφα ερωτήσεις-απαντήσεις και τα έλεγα συνεχώς στους δικούς μου!το αποτέλεσμα απρόβλεπτα καλό!δοκίμασα και την ηχογράφηση, αλλά δεν με βοήθησε ιδιαίτερα(αυτό όμως είναι θέμα καθαρά υποκειμενικό)!!!αυτά..καλό κουράγιο!

κοιτα το μαθημα ειναι γελοιο...αν διαβαζεις ενα 5ωρο τη βδομαδα γραφεις ανετα 20...το ξερω απο ππροσωπικη πειρα....φετος εδωσα και μ αυτη τη συνταγη εγραψα 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mother

Νεοφερμένος

Η mother αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
δεν θέλει φροντιστήριο .. θέλει διάβασμα πολύ καλό το κάθε μάθημα όταν το κάνετε στο σχολείο και περίπου 4-5 μέρες στο τέλος.. είναι 30 σελίδες όλες κι όλες.. καθαρή αποστήθιση.. Επειδή οι όροι επαναλαμβάνονται, προσέχεις να μαθαίνεις τους τίτλους μαζί με το κείμενο που ακολουθεί.. ώστε όταν έρθει η ώρα της εξέτασης να ξέρεις ποιο κομμάτι από το βιβλίο πρέπει να γράψεις. Ίσως ένα βοήθημα να σου τονώσει την αυτοπεποίθεση στο συγκεκριμένο μάθημα... αν ξέρεις να απαντήσεις σε όλες τις ερωτήσεις που θέτει το βοήθημα.. είσαι έτοιμος να δώσεις εξετάσεις και να πάρεις 20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top