Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bus

Νεοφερμένος

Ο Bus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ναι,βεβαια, γιατι να μην μπορεις? εχουμε πει και σε προηγουμενεσ σελιδες οτι εκτος απο ορισμενες σχολες οπως πχ στρατιωτικες, τεφαα κτλ οπου πρεπει να κανεις δηλωση το φεβρουαριο η οποτε τελος παντων κανουν και οι υποψηφιοι με το 90%, πηγαινεις κατευθειαν μαζι με οσους εχουν δωσει πανελλαδικες το 2011 στο μερος που καταθετονται ολα τα μηχανογραφικα...

Σ' ευχαριστώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ...
τιποτα:) περσι οι ανακοινωσεις ειχαν βγει 20 νοεμβριου... μακαρι να βγουν συντομα και φετος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Nena

Νεοφερμένος

Η Miss Nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
κ εγω το ιδιο ακριβως νιωθω ρε παιδια!!περασα κοινωνιολογια στο ρεθυμνο αλλα μενω χαλκιδα και ειναι πολυ κουραστικη η διαδρομη !ανυπομονω να δωσω με το 10% για να περασω αθηνα!καλο το ρεθυμνο αλλα δε νομιζω πως εχει τοσα μερη για διασκεδαση ..και τα παιδια που μενουν εκει εχουν ηδη τις παρεες τους!νιωθω ξενη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
κ εγω το ιδιο ακριβως νιωθω ρε παιδια!!περασα κοινωνιολογια στο ρεθυμνο αλλα μενω χαλκιδα και ειναι πολυ κουραστικη η διαδρομη !ανυπομονω να δωσω με το 10% για να περασω αθηνα!καλο το ρεθυμνο αλλα δε νομιζω πως εχει τοσα μερη για διασκεδαση ..και τα παιδια που μενουν εκει εχουν ηδη τις παρεες τους!νιωθω ξενη!
ΤΙ καλα που θα ηταν να η Κρητη να μην ηταν νησι ! :P
Τι να πω και εγω...πρεπει να πηγαινω μεχρι την Θεσσαλονικη...σημερα μαθαινουμε οτι βγαινουνε κι'αλλα οικονομικα μετρα και δεν μου αρεσει που οι γονεις μου επιβαρυνονται για τα εξοδα μου στη Κρητη.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
ΤΙ καλα που θα ηταν να η Κρητη να μην ηταν νησι ! :P
Τι να πω και εγω...πρεπει να πηγαινω μεχρι την Θεσσαλονικη...σημερα μαθαινουμε οτι βγαινουνε κι'αλλα οικονομικα μετρα και δεν μου αρεσει που οι γονεις μου επιβαρυνονται για τα εξοδα μου στη Κρητη.:/:
ποσα περιπου πληρωνεις καθε μηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
καταλαβα... γιατι δε δηλωσες μονο σχολες της θεσσαλονικης?
Γιατι παιρνουσα μονο Οικονομικα , Διεθνων Σπουδεων κτλ τα οποια δεν συμπαθουσα ιδιαιτερα και σε ολα τα ΤΕΙ...και τωρα το μετανιωνω που δεν πηγα σε καποια σχολη απο το 5ο πεδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Γιατι παιρνουσα μονο Οικονομικα , Διεθνων Σπουδεων κτλ τα οποια δεν συμπαθουσα ιδιαιτερα και σε ολα τα ΤΕΙ...και τωρα το μετανιωνω που δεν πηγα σε καποια σχολη απο το 5ο πεδιο...
αφου ειχες και 5ο πεδιο γιατι δεν το σκεφτηκες καν?:Pτεσπα οτι εγινε εγινε... αντε σε λιγες μερουλες ισως βγει και η ανακοινωση...

Ρε παιδια εχω φαει ενα μικρο κολλημα... εχω περιπου 15000 μορια απο τις πανελλαδικες... θεωρητικη. αξιζει να κανω με το 10% η δεν θα περασω πουθενα και θα πρεπει να δινω του χρονου πανελλαδικες παλι? θελω σε σχολη στην αθηνα, θα δηλωσω σχεδον ολες του 1ου πεδιου εκτος απο τα παιδαγωγικα, τη νομικη κ τα θεολογικα... το 10% φετος ηταν χαμηλο κ στις περισσοτερες σχολες απο αυτες που θελω περναγα αλλα κανενας δεν μου εγγυαται οτι θα ναι το ιδιο και το 2011... ειμαι μπερδεμενη:confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Miss Nena

Νεοφερμένος

Η Miss Nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ναι μπορεις να δωσεις με το 10%!κ εγω θα ξαναδωσω και εχω 13.800 μορια.!εσυ που εχεις 15 δε θα εχεις προβλημα αν δεν αλλαξει κατι!ριξε μια ματια εδω!https://www.mathisi.net.gr/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=78
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Ναι μπορεις να δωσεις με το 10%!κ εγω θα ξαναδωσω και εχω 13.800 μορια.!εσυ που εχεις 15 δε θα εχεις προβλημα αν δεν αλλαξει κατι!ριξε μια ματια εδω!https://www.mathisi.net.gr/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=78
ξερω, τις εχω δει τις βασεις κ τις εχω μαθει απεξω εδω και καιρο:Pαν κυμανθουν σε ιδια επιπεδα και του χρονου οκ... αν ανεβουν την μαμησα, θα πρεπει να ξαναδινω πανελλαδικες....:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
ξερω, τις εχω δει τις βασεις κ τις εχω μαθει απεξω εδω και καιρο:Pαν κυμανθουν σε ιδια επιπεδα και του χρονου οκ... αν ανεβουν την μαμησα, θα πρεπει να ξαναδινω πανελλαδικες....:(:(:(:(:(:(





Σε ποιο τμημα περασες και δε σου αρεσε? Για που στοχευεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Σε ποιο τμημα περασες και δε σου αρεσε? Για που στοχευεις?
θελω αθηνα... θα δηλωσω σχεδον ολες του 1ου πεδιου εκτος απο τεφαα,στρατιωτικες,θεολογικες και παιδαγωγικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Γνωριζουμε ποτε περιπου θα γινουν οι ανακοινωσεις για το 10% ; Εχουμε 23 Νοεμβρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ποιες ανακοινώσεις εννοείς;
Για να καταργηθεί; Θα το έλεγαν από την αρχή.
Τα χαρτιά κτλ τα κάνεις όταν κάνει και το 90%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Ποιες ανακοινώσεις εννοείς;
Για να καταργηθεί; Θα το έλεγαν από την αρχή.
Τα χαρτιά κτλ τα κάνεις όταν κάνει και το 90%.
Οχι για καταργηση εννοειτε ( μακρυα απο εμας :P ) , απλα μια επιβαβαιωση για το ποτε θα δηλωσουμε κτλ. Ξενερωσα που τελικα το 90% θα δηλωσει πιο μετα γιατι θα πρεπει να περιμενουμε περισσοτερο ...τι βλακεια. Μαθαινουμε τα αποτελεσματα τελη Αυγουστου , πως θα προλαβουμε να κανουμε ολες αυτες τις αλλαγες παλι ; Δεν γινοταν να κανουμε εμεις τις δηλωσεις πιο νωρις για να εχουμε και χρονο να κανουμε τις διαγραφες κτλ (εμας η εξεταστικη αρχιζει 27 Αυγουστου :confused:) ; Αλλα οχι , δεν θελουν να πληρωσουν 2 φορες ....παλι ενα καλοκαιρι μεσα στο ανγχος θα περασουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δε νομίζω να αλλάξει κάτι, τόσα χρόνια έτσι γινόταν.
Υπομονή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Δε νομίζω να αλλάξει κάτι, τόσα χρόνια έτσι γινόταν.
Υπομονή!
Ναι δεν μπορω να κανω και τιποτα αλλο...μετραω τις μερες για να γυρισω σπιτι μου , τοσο μακρυα που ειμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
τιποτα ακομα ενω περσι ειχε βγει 20 νοεμβριου... γκρρρ...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amaryllis1gr

Νεοφερμένος

Η amaryllis1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σας!
Είχα δώσει πανελλήνιες το 2008. Στις φετινές μπορώ να δηλώσω με το 10% ή πρέπει να ξαναγράψω από την αρχή???
και αν ναι μέχρι πότε πρέπει να πάω να το δηλώσω?
Αν γνωρίζει κάποιος ας μου απαντήσει,please γιατί είμαι τελείως άσχετη πλέον με αυτά τα θέματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top