Ιατρική Αθήνας - απορίες/απόψεις

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Φιλε Crowley εχεις την ταση να με μπερδευεις εισαι τελικα υπερ της καταληψης αλλα δεν σου αρεσει ?αυτο προσπαθεις να μου πεις? Τελοσπαντων θα σου πω κατι τωρα περα απο τα ιδεολογικα! μπηκα στην ιατρικη με ενα σκοπο να διαβασω και να τελειωσω το πτυχιο στον χρονο μου (αν θες και προσωπικα σχεδια ,να σηκωθω να φυγω μετα) Δεν μπηκα στο πανεπιστημιο ουτε με στοχο να ριξω την κυβερνηση ουτε για να κανω κινητοποιησεις ουτε για να διαμορφωσω πολιτικη αποψη ουτε να διεκδικισω τα δικαιωματα των υπολοιπων πολιτων (και στο κατω κατω ουτε να ακουω τον καθε μπουρδα που θα βγαινει μπροστα στο αμφιθεατρο να πει την μπαρουφα του ,ασχετο). Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι να εξαναγκαζομαι να το κανω? Γιατι να παει πισω η ζωη μου επειδη μια ΜΙΚΡΗ μεριδα κομματικοποιημενων φοιτητων πιστευουν σε αυτα που παρεθεσα παραπανω? Γιατι στην Ελαδα η εννοια του φοιτητη να συνδεεται αρρηκτα με ολα αυτα ενω σε ολες τις αλλες αυτοαποκαλουμενες δυτικες χωρες δεν γινονται αυτα?

Σου εξήγησα,δεν είμαι ούτε υπέρ,ούτε κατά,διότι πολύ απλά δεν θεωρώ ότι υπάρχει τέτοιο δίλημμα.Αντιμετωπίζω την κατάληψη σαν ένα μέσο,δεν την θεωρώ φετίχ.Όποτε αυτό το μέσο με εξυπηρετεί,δεν έχω πρόβλημα να το χρησιμοποίησω,ενώ όποτε μου είναι αχρείαστο,δεν το χρησιμοποιώ.Για παράδειγμα,την Παρασκευή ψήφισα κατά της κατάληψης (το πλαίσιο της ΑΡΕΝ),γιατί δεν θεωρώ ότι μια μονοήμερη κατάληψη εξυπηρετεί κάτι,πέραν από επίδειξη "επαναστατικότητας" για διάφορους φοιτητοπατέρες.Αύριο θα ψηφίσω υπέρ,γιατί όπως είπα,θεωρώ ότι πρέπει να υπάρχει ένα μαζικό κίνημα απέναντι σ'αυτά που έρχονται αυτή τη βδομάδα (απεργία και συμβούλια διοίκησης).Στο μέλλον πάλι,θα δείξει.

Νομίζω ότι όλοι μπήκαν στην Ιατρική για να γίνουν γιατροί.Στο κάτω κάτω,δεν είμαστε και καμιά χαμηλόβαθμη σχολή,για να μπει κάποιος από σπόντα γιατί "αυτό έπιανε,εκεί μπήκε".Σημασία έχει όμως,και το κάτω από ποιες συνθήκες θες να το πραγματοποιήσεις αυτό.Ο συνδικαλισμός δεν είναι ένα χόμπυ,για να περνάς την ώρα σου:διεκδικούμε πράγματα,γιατί εξαναγκαζόμαστε.Άλλωστε,οι συνδικαλιστικές διαδικασίες (συνελεύσεις,συντονιστικά,πορείες κλπ),είναι χρονοβόρες ως επί το πλείστον,και άπειρα κουραστικές.Σημασία όμως έχει,όπως σου είπα,το πως θες να γίνεις γιατρός:προσωπικά,επέλεξα την Ιατρική γιατί το θεωρώ συναρπαστικό σαν επάγγελμα,και δεν θέλω να δουλεύω σαν σκλάβος κανενός,ώστε να μου γαμήσει τη ζωή.Ωραία σου λέω εγώ,και παίρνεις το πτυχείο στην ώρα σου:μετά?αξίζει να τελειώσεις εγκαίρως,για να ένα πτυχείο που δεν θα αξίζει τίποτα,για να παίρνεις ψίχουλα,να δουλεύεις σαν σκυλί και να σε απολύουν όποτε γουστάρουν?Τι ζωή είναι αυτή?Όσο και να σ'αρέσει η δουλειά σου,θα γίνει αγγαρεία.Αξίζει λοιπόν να ζήσεις σαν δούλος?

Και στο εξωτερικό υπάρχουν κινήματα,σου είπα ήδη για τον Καναδά.Και στο κάτω κάτω,το εξωτερικό δεν αποτελεί πρότυπο για όλα.Δες λίγο πως είναι π.χ. το σύστημα υγείας στις ΗΠΑ (ορίστε,κάτι απ'τον κλάδο μας),που δεν υπάρχει καθόλου δημόσια περίθαλψη,και αν οι ιδιωτικές ασφαλιστικές κρίνουν ότι δεν πληρείς τα κριτήρια για πελάτης τους,σε αφήνουν να πεθάνεις στο δρόμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Για να συνεχίσω την παράδοση,να σας ενημερώσω ότι σήμερα η συνέλευση αποφάσισε κατάληψη μέχρι την Τρίτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
1)Για τα εργαστήρια βιολογιας χρειαζόμαστε μπλουζα,νυστερι,λαβιδα,ψαλιδι και τι άλλο?
2)Πόσο παει το μαλλί γι'αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
1)Για τα εργαστήρια βιολογιας χρειαζόμαστε μπλουζα,νυστερι,λαβιδα,ψαλιδι και τι άλλο?
2)Πόσο παει το μαλλί γι'αυτα?

εμείς παίρνουμε όλα τα παραπάνω χωρίς ψαλίδι πάντως,
νυστέρι κοστίζει περίπου 1-2 ευρώ (η λαβή, γιατί το νυστέρι αυτό καθέ αυτό 0,15 λεπτά :Ρ)
η λαβιδα (ανατομικη) κάπου στο 10άρικο
και η μπλούζα (ιατρική ποδιά δεν εννοείς?) εξαρτάται από το πού θα την πάρεις και το αν θες να ναι καλή ή αν μια απλή σε βολεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΙΟΥ

Νεοφερμένος

Ο ΠΙΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Στο δρόμο του Αγλαία Κυριακού και Αγία Σοφία λίγο πιο κάτω από αυτά είναι ένα μαγαζί που λέει ιατρικές μπλούζες και όλων των επαγγελμάτων εγώ από εκεί πήρα και είναι καλη (18 ευρώ)).

Μην πάρετε φτηνές γιατί τσαλακώνονται εύκολα ενώ να προτιμήσετε γερό ύφασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
1)Για τα εργαστήρια βιολογιας χρειαζόμαστε μπλουζα,νυστερι,λαβιδα,ψαλιδι και τι άλλο?
2)Πόσο παει το μαλλί γι'αυτα?

Ιατρική ποδιά,λαβίδα και νυστέρι χρειάζεσαι.Όλα μαζί,δεν νομίζω να είναι πάνω από 25 ευρώ (γύρω στα 20 η ποδιά και τα άλλα δύο δεν θυμάμαι διόλου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με πιάσανε κότσο, έδωσα 25 μόνο για την ιατρική ποδιά και μου είναι και μακρυά. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Με πιάσανε κότσο, έδωσα 25 μόνο για την ιατρική ποδιά και μου είναι και μακρυά. :mad:

Μπορεί να ψηλώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Λες; Μακάρι! :D Ελπίζω να μη μου δίνεις ψεύτικες ελπίδες! :P

Όχι,μια ζωή θα μείνεις κοντοστούπα και θα πεθάνεις στο ράφι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι,μια ζωή θα μείνεις κοντοστούπα και θα πεθάνεις στο ράφι.

:'( Με προσγείωσες στην πραγματικότητα... Ποια είναι τα qualifications για να μη μείνει μια κοπέλα στο ράφι; μήπως συμψηφιστεί με κάτι άλλο για να έχω ελπίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
:'( Με προσγείωσες στην πραγματικότητα... Ποια είναι τα qualifications για να μη μείνει μια κοπέλα στο ράφι; μήπως συμψηφιστεί με κάτι άλλο για να έχω ελπίδες.

Να 'χει μεγάλη προίκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να 'χει μεγάλη προίκα.

Μάλλον πρέπει να το πάρω απόφαση... :/: Δε σώζεται. Θα πρέπει να εγκαταλείψω το όνειρο του να γίνω σύζυγος-νοικοκυρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Στο δρόμο του Αγλαία Κυριακού και Αγία Σοφία λίγο πιο κάτω από αυτά είναι ένα μαγαζί που λέει ιατρικές μπλούζες και όλων των επαγγελμάτων εγώ από εκεί πήρα και είναι καλη (18 ευρώ)).

Μην πάρετε φτηνές γιατί τσαλακώνονται εύκολα ενώ να προτιμήσετε γερό ύφασμα

Σιγά μην πάρω και μεταξωτη καλε.....δε πα να τσαλακωνεται! Θα λανσαρω και μόδα,επιμελώς ατημελητο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΙΟΥ

Νεοφερμένος

Ο ΠΙΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Σιγά μην πάρω και μεταξωτη καλε.....δε πα να τσαλακωνεται! Θα λανσαρω και μόδα,επιμελώς ατημελητο!:P
Μη σκέφτεσαι χαζά
μαλλον θα κάνεις αυτό που κάνουν τα υπόλοιπα παιδάκια της ηλικίας σου θα πάτε σε ένα μαγαζί που τα πουλάει χύμα και θα πάρεις με 9 ευρώ μια ηλίθια ποδιά που ζήτημα είναι αν θα κρατήσει χρόνο.
Πάρε από το μαγαζί που λέω και πάρε μια καλή μπλούζα δίνοντας ακόμα 9 ευρώ που θα σου μείνει. Τα πρώτα χρόνια η ποδιά χρησιμοποιείται για εργαστήρια φυσικής , βιολογίας, χημείας μετά που θα πας στο νοσκομείο και θα έχεις να κάνεις με ανθρωπους είναι θέμα ηθικής να έχεις καλή και περιποιημένη ποδιά.

Αγόρασε όπου θέλεις να ξέρεις όμως αυτά τα μαγαζάκια που πουλάνε τις μπλούζες χύμα σας εκμεταλεύονται (οπως φυσικά και το σετάκι με τα νυστέρια , ψαλίδια κοκ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Μη σκέφτεσαι χαζά
μαλλον θα κάνεις αυτό που κάνουν τα υπόλοιπα παιδάκια της ηλικίας σου θα πάτε σε ένα μαγαζί που τα πουλάει χύμα και θα πάρεις με 9 ευρώ μια ηλίθια ποδιά που ζήτημα είναι αν θα κρατήσει χρόνο.
Πάρε από το μαγαζί που λέω και πάρε μια καλή μπλούζα δίνοντας ακόμα 9 ευρώ που θα σου μείνει. Τα πρώτα χρόνια η ποδιά χρησιμοποιείται για εργαστήρια φυσικής , βιολογίας, χημείας μετά που θα πας στο νοσκομείο και θα έχεις να κάνεις με ανθρωπους είναι θέμα ηθικής να έχεις καλή και περιποιημένη ποδιά.

Αγόρασε όπου θέλεις να ξέρεις όμως αυτά τα μαγαζάκια που πουλάνε τις μπλούζες χύμα σας εκμεταλεύονται (οπως φυσικά και το σετάκι με τα νυστέρια , ψαλίδια κοκ)

Η ποδια,προς το παρόν ,ειναι για τα εργαστήρια,που σημαίνει ότι μπορεί να λερωθει,να σκιστει κτλ! οταν θα μπω στα κλινικά έτη εννοείται ότι δε θα πηγαίνω και σαν το λετσο!
Πάντως το πιο πιθανό ειναι,εκμετάλλευση να γίνεται στα μαγαζιά κοντά στη σχολη,για ευνόητους λόγους. Αν και πάλι πόση εκμετάλλευση να πέσει για μια ποδια και κατι νυστερια! Μην είμαστε υπερβολικοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΙΟΥ

Νεοφερμένος

Ο ΠΙΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Η ποδια,προς το παρόν ,ειναι για τα εργαστήρια,που σημαίνει ότι μπορεί να λερωθει,να σκιστει κτλ! οταν θα μπω στα κλινικά έτη εννοείται ότι δε θα πηγαίνω και σαν το λετσο!
Πάντως το πιο πιθανό ειναι,εκμετάλλευση να γίνεται στα μαγαζιά κοντά στη σχολη,για ευνόητους λόγους. Αν και πάλι πόση εκμετάλλευση να πέσει για μια ποδια και κατι νυστερια! Μην είμαστε υπερβολικοί!

Αν πάρεις την ποδιά που σου λέω θα αντέξει ανετα όλη την φοιτητική σου ζωή και αν φτάσεις στα κλινικά έτη θα μπορείς να πάρεις 2 να τις αλλάζεις (για λόγους υγιεινής).

Το να πουλάς 9 ευρώ ένα ύφαρμα άχρηστης ποιότητας (που ούτε για 3 δεν κάνει) ειναι εκμετάλευση (αναφέρομαι στο μαγαζί της Παπαδιαμαντοπούλου με τα ιατρικά είδη).
Και 20+ ευρώ για ένα σετ απλό ψαλίδι, λαβίδα, νυστέρι χωμένα σε μια κασετίνα ειναι μαλλον αστειο

μη ξεχνάς ότι δε θα αγοράσεις μόνο εσύ αλλά πολλοι σαν εσένα οπότε θα υπάρχει μεγάλο κέρδος από τις εταιρίες.

Για ποδιά πήγαινε στο μαγαζί κοντά στο παιδών που είπα στο προηγούμενο ποστ και με 18 ευρώ αγοράζεις πρώτης ποιότητας πράγμα κατάλληλο στα μέτρα σου (αφού ο πωλητής σου μετράει διαστάσεις) και σου δίνει αυτό που σου ταιριάζει. Το μαγαζί αυτό συνεργάζεται με ελληνική βιοτεχνία και γίνεται καλή δουλειά και πραγματικά θα χαίρεσαι για την μπλούζα σου (ωραίο γιακά, δυνατές ραφές). Τα άλλα των 9 ευρώ είναι κινεζικα εισαγωγής και αργά ή γρήγορα θα το αφήσεις.

Με πιάσανε κότσο, έδωσα 25 μόνο για την ιατρική ποδιά και μου είναι και μακρυά. :mad:
Να μαντέψω τα αγόρασες από το Ρίο κοντα στην Ιατρική σχολή Πατρών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να μαντέψω τα αγόρασες από το Ρίο κοντα στην Ιατρική σχολή Πατρών

Όχι, αλλά και από εκεί την ίδια θα έπαιρνα. Την αγόρασα από την Κόρινθο (ντοινγκ), είναι made in Patra, και μια συμφοιτητριά μου έχει την ίδια, που την αγόρασε από εκεί που λες.
(μας έχουν πει μόνο για ιατρική μπλούζα, όχι για νυστέρι κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Η HelMSIC στηρίζει και συμμετέχει ενεργά στην Παγκόσμια Ημέρα για το Σακχαρώδη Διαβήτη.Κάθε χρόνο, στις 14 Νοεμβρίου σε όλον τον κόσμο διοργανώνονται εκδηλώσεις που σκοπό έχουν την ευαισθητοποίηση του κοινού για την έγκαιρη αναγνώριση της ύπαρξης του Σακχαρώδη Διαβήτη (ΣΔ) και των επιπλοκών του, καθώς και για τον καλύτερο έλεγχό του.
Σας προσκαλούμε όλους να συμμετάσχετε στην ενημέρωση για το Σακχαρώδη Διαβήτη / street action που διοργανώνει η HelMSIC υπό την αιγίδα της Ιατρικής Σχολής Αθηνών.
Σας περιμένουμε λοιπόν όλους στο street action πανέτοιμους να ενημερώσουμε τους περαστικούς και να τους...σακχαρομετρήσουμε!!

ΠΟΥ??? Στο Κέντρο της Αθήνας, στην πλατεία Κοραή

ΠΟΤΕ?? την Τετάρτη 14/11/12 και ώρα 15:00-20:00

Θα προηγηθεί εκπαιδευτικό σεμινάριo τη Δευτέρα 12/11/12 ,από τις
15:00 έως τις 17:00 στην Ιατρική Σχολή από την Ενδοκρνολόγο κ.Κανακά και
την Κλινική Διαιτολόγο-Διατροφολόγο κ,Καριπίδου.Το σεμινάριο θα περιλαμβάνει
και επίδειξη της χρήσης του μετρητή γλυκόζης αίματος καθώς και των στυλών
ινσουλίνης.
Απλά συμπλήρωσε τη φόρμα συμμετοχής μέχρι την Πέμπτη 8/11/12!
Σας θέλουμε όλους εκει !!!:D:D


https://https://docs.google.com/spre...ue&formkey=dFQtRmRiRDE1ZDl6YUdWdGsycnF1RUE6MQ

https://www.mystudentpass.gr/events/event183/
Το site απο οπου το βρηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
πέρασα φυσική ΙΙ με 9 και αισθάνομαι υπεργαμάτος :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top