Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;

XiRoS19

Νεοφερμένος

Ο XiRoS19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
λοιπόν...μου αρέσει πολύ μια κοπέλα η οποια το ξέρει ότι μου αρέσει απλά το θέμα είναι ότι θέλει χρόνο...δεν τις έχω μιλήσει ακόμα δηλαδή δεν την έχω πει τι νιώθω απλά το κατάλαβε από μονη της ότι ενδιαφέρομαι...το θέμα είναι ότι έχει πει στις φίλες της ότι δεν της μιλάω πολύ και ο λόγος είναι ότι ντρέπομαι τι να κάνω? πως να της μιλήσω? τι να της πω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
λοιπόν...μου αρέσει πολύ μια κοπέλα η οποια το ξέρει ότι μου αρέσει απλά το θέμα είναι ότι θέλει χρόνο...δεν τις έχω μιλήσει ακόμα δηλαδή δεν την έχω πει τι νιώθω απλά το κατάλαβε από μονη της ότι ενδιαφέρομαι...το θέμα είναι ότι έχει πει στις φίλες της ότι δεν της μιλάω πολύ και ο λόγος είναι ότι ντρέπομαι τι να κάνω? πως να της μιλήσω? τι να της πω?

Οπως μου ελεγε και ενας καθηγητης στο φροντιστηριο.Μιληστε για τον καιρο,το κυπριακο,την παγκοσμια ειρηνη.
Μιλα για κατι γενικο στην αρχη.Αποριες σε μαθημα,μουσικη,καποιο κοινο ενδιαφερον.Πες κανα αστειο(εστω και εαν δεν ειναι πολυ αστειο).Αργοτερα κανε της κοπλιμεντα(αλλα μην γινεις σαλιαρης..Ηρεμα πραματα) για να μην σε θεωρησει αποκλειστικα φιλο.Ζητα κανα τηλεφωνο(αν δεν το εχεις ηδη).Την συνεχεια μπορεις να την φανταστεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos22

Νεοφερμένος

Ο stefanos22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ειμαι στα 16 και τ προβλημα μ ειναι οτι ειμαι ντροπαλος με τα κοριστια ... :/ δεν ξερω και τωρα τελευταια εχω αρχισει να σκεφτομαι μηπως φταει η εμφανιση μου...δηλ δεν ξερω τι γνωμη εχουν για μενα και αυτο με κομπλαρει καπως....








add fb οποιος θελει με pm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsocc

Νεοφερμένος

Ο Mitsocc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Παιδια και μενα μαρεσει ενα κοριτσι απο το σχολειο μ ειναι 1η λυκειου και γω 3η αλλα δεν μπορω να βρω αφορμη για να τις πιασω κουβεντα γτ δεν εχουμε κοινους γνωστους και αυτη στα διαλλειματα συχναζει στην μια ακρη του σχολειου και γω στην αλλη, βεβαια τις τελευταιες μερες την εχω πετυχει να με κοιταει αλλα δεν ξερω στα σιγουρα αν ειναι ερωτικο η αν την ενοχλει να την κοιταζω :S
Επισης κανα καλο θεμα για συζητηση παιζει ? γτ οποτε λεω στον εαυτο μου θα παω να της μιλησω κολλαω :@@@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Και μόνο που είναι 1η και είσαι 3η,έχεις αβαντάζ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsocc

Νεοφερμένος

Ο Mitsocc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Οτι εχω αβανταζ το ξερω το πως να το αξιοποιησω ειναι το θεμα :S οποτε ειναι να παω να της μιλησω κολλαει το μυαλο μ και απλα δν σκεφτομαι τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαχαχ!Κάποιος έχει δαγκώσει τη λαμαρίνα...!(Επιτέλους,να την πατάει και κανα αγόρι πού και πού!:devil:)
E,αφού λες ότι κολλάς,κάτσε και σκέψου από πριν ένα πιθανό θέμα συζήτησης για να μην χρειαστεί να το βρεις εκείνη την ώρα!Κι άμα ξεκινήσει η κουβέντα,μετά θα κυλίσει μόνη της...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsocc

Νεοφερμένος

Ο Mitsocc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
thx...! 15 μερες off school τωρα κατι θα σκαρφιστω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
άρχισε να τρέχεις προς το μέρος της :-D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
άρχισε να τρέχεις προς το μέρος της :-D

Και κάνε τάκλιν! :)
Θα πέσετε και οι δύο στο έδαφος :D
Ευκαιρία να γνωριστείτε έτσι! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
"Ο καλύτερος τρόπος να ρίξεις μια κοπέλα είναι να της βάλεις τρικλοποδιά"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
"Ο καλύτερος τρόπος να ρίξεις μια κοπέλα είναι να της βάλεις τρικλοποδιά"

ε τότε θα την ρίξει σίγουρα :P

Εγώ λέω να της δώσεις καμιά προκήρυξη, και έτσι θα πιάσεις συζήτηση. Μικρός είσαι , θα μάθεις στο πανεπιστήμιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ 19

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ 19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά πάω 3η γυμνασίου και μου αρέσει ένα κορίτσι το οποίο είναι ανάμεσα στις ομορφότερες του σχολείου.
Υπάρχει ενας συμμαθητής μου ο οποίος τη διεκδικεί πολύ έντονα μάλιστα τα είχανε για 2-3 μέρες. Αυτή είναι πολύ έμπειρη. Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Τι ακριβώς εννοείς; :P
ελα τωρα που δεν καταλαβες... ειναι ολοφανερο... :confused:
ειναι απο αυτες τις κοπελιτσες που εχουν εμπειρια :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
ελα τωρα που δεν καταλαβες... ειναι ολοφανερο... :confused:
ειναι απο αυτες τις κοπελιτσες που εχουν εμπειρια :whistle:
Μα στην τρίτη γυμνασίου; Μάλλον είμαι λίγο πίσω...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Μα στην τρίτη γυμνασίου; Μάλλον είμαι λίγο πίσω...:confused:
σημερα χαιρετησες την εποχη της αθωοτητας μαλλον...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
σημερα χαιρετησες την εποχη της αθωοτητας μαλλον...:P:P
Ξέρω τί γίνεται, αλλά δεν έχω ξανακούσει για «έμπειρες» 14χρονες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ 19

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ 19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αυτό που λέει ο φίλος μου είναι λίγο πουτανάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Αγόρασε ενα μηχανάκι, πούλα και λίγο μαγκιά και θα την έχεις. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top