Όταν οι μαθητές ερωτεύονται καθηγητές

Ναι, ειμαι ερωτευμένος/η με τον/την καθηγητή/τρια μου!
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Κάτι νιώθω ή ένιωθα

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 2 40.0%

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
47-13=34
και μόνο που το σκέφτομαι τρομάζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Cool, είσαι 13, είναι 47 και είσαι ερωτευμένη; Ενθουσιασμένη ναι, να το δεχτώ ιδίως αν ο καθηγητής είναι πολύ κοντά στα παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ειναι 47 αλλα παιδια δεν εχει σημασια η ηλικια...το θεμα ειναι οτι ειμαι πολυ ερωτευμενη και δεν ξερω τι να κανω.......¨/

47? :eek:
Να μην κάνεις τίποτα, απλά να απολαύσεις αυτό που ζεις :) Έχεις βρεί έναν καλό λόγο να πηγαίνεις κάθε πρωί στο σχολείο, λίγο είναι αυτό?
Ήμουν κι εγώ σε ανάλογη περίπτωση πριν 2 χρόνια (εεε χμμμ με μικρότερη διαφορά ηλικίας) και δυστυχώς έκανα κίνηση και τι κατάλαβα?.. (...) Δες εδώ αν θες, έχω γράψει την ιστορία της ζωής μου :P
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=54154
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άρρωστης Εικόνας

Νεοφερμένος

Ο Άρρωστης Εικόνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Υπαρχει ερωτευσιμος καθηγητης σ' αυτο το κοσμο?:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Καλά ρε είναι 47 είσαι 13 και έχεις ερωτευτεί?
τι λεμε?
έλεος!
μωρέ τίποτα να μην κάνεις!
άσε τον άνθρωπο στην ησυχία του μπας και του κάνουνε και πρόβλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathph

Νεοφερμένος

Ο mathph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια ειμαι ερωτευμενη με εναν καθηγητη μου...!!!:/:τι να κανω???plz HELP!!!!!
Θα μεγαλώσεις και θα σου περάσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Θυμάμαι πρώτη λυκείου είχα δύο καθηγήτριες που ήθελα να τις σκίσω,μία φιλόλογο και μια μαθηματικό.Μετά έμαθα ότι εθεάθησαν και στην παραλία together και από τότε δεν μπορούσα να βγάλω απ'το μυαλό μου την ιδέα ότι αυτές οι δύο είναι ζευγάρι (και ήταν πολύ wow ιδέα). xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Λολ τι σε χαλαει? 2 σε 1 ειναι ακομα καλυτερα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Υπαρχει ερωτευσιμος καθηγητης σ' αυτο το κοσμο?:loltooth:

Καθηγητής ιστορίας, γύρω στα 30, ψηλός, μελαχρινός, με απίστευτα ζυγωματικά και σώμα (πρώην) κολυμβητή.

Υπάρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Καθηγητής ιστορίας, γύρω στα 30, ψηλός, μελαχρινός, με απίστευτα ζυγωματικά και σώμα (πρώην) κολυμβητή.

Υπάρχει.

Πες του να βάλει αυτό ως αγγελια στο ischool.Λογικά ως πρωην κολυμβητης,δεν εχει δασίτρυχο στηθος,Θα αρκεστει σε μαθητριες χωρις φετιχ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
ειναι 47 αλλα παιδια δεν εχει σημασια η ηλικια...το θεμα ειναι οτι ειμαι πολυ ερωτευμενη και δεν ξερω τι να κανω.......¨/
ειναι πολυ μεγαλος γλυκια μου..9α εχεις προβληματα...¨/ πρεπει να τον 3εχασεις...αλλιως θα περασεις ασχημα..
γτ καλα με τετοια διαφορα ηλικιας ΔΕΝ προκειται να περασεις,εγυημενα!σορυ κ ολας ¨/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
σκεψου βαθια μεσα σου... τι σχεση μπορουν να εχουν 2 ατομα με τετοια διαφορα ωριμοτητας ? Δεν θα σου αρεσε καλυτερα να εχεις ενα αγορι στην ηλικια σου , να μπορεις να συννενοεισαι, να πηγαινετε βολτες και να γνωρισετε τη ζωη μαζι ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ringoula

Νεοφερμένος

Η ringoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
τι μου θυμιζεις τωρα! χαχαχα γελαω και μονο που το σκεφτομαι! ημουν δευτερα γυμνασιου και την ειχα "πατησει" με τον πληροφορικο! ενα θα σου πω: τοσες σελιδες που εγραψα εκεινη τη χρονια στο ημερολογια ανετα θα συμπληρωναν μυθιστορημα! κοιτα δεν μπορεις να κανεις κατι... μετα απο λιγο καιρο θα σου αρεσει καποιος αλλος ετσι κι αλλιως, ετσι ειναι αυτη η ηλικια... απλα φερσου φυσιολογικα... το μονο που σε γοητευει πιστευω ειναι η ωριμοτητα και ο χαρακτηρας του καθηγητη σου... πολλες εχουμε περασει απο αυτο το σταδιο... αργοτερα θα το θυμασαι και θα γελας... βεβαια ο δικος μου ηταν 30, δεν ηταν 47 και ασε που ελεγε ολη την ωρα ¨λοιπον...."!! ολοι γελουσαν κι εγω ημουν ενθουσιασμενη...! γιατι ενθουσιασμος ειναι! don't worry! θα περασει!!! απο πειρα στα λεω!! χι χι ;) αντε κοιτα γυρω σου κανα "μαναρακι" να ερωτευτεις και ασε τους μεγαλους για τις οικογενειες τους (υποθετω πως εχει)!! φιλακια! :loveangel :*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
τι μαρτύριο έχω να περάσω...:lol: :lol: :lol: :lol:


αχχαχαχαχαχαχαα:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

ειναι 47 αλλα παιδια δεν εχει σημασια η ηλικια...το θεμα ειναι οτι ειμαι πολυ ερωτευμενη και δεν ξερω τι να κανω.......¨/


να μην κανεις τπτ απολυτως...εισαι νινι ακομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
Σε καταλαβαίνω! Κι εγώ είχα ερωτευτεί όχι έναν, αλλα πολλούς καθηγητές μου όσο ήμουν στο γυμνάσιο - λύκειο...
Είναι ο λεγόμενος "πλατωνικός έρωτας". Επειδή το είχα ψάξει το θέμα, στην ουσία είσαι ερωτευμενη με τον επαγγελματικό του εαυτό, όχι με τον ίδιο τον άνθρωπο στην καθημερινότητά του. Σου αρέσει σαν καθηγητής, αλλά δεν ξέρεις πως μπορεί να είναι εκτός τάξης, ποια είναι τα προτερήματα ή τα ελαττώματα του χαρακτήρα του κλπ...
Ξέρω πως αυτα που γράφω, δε θα σε νοιάζουν και πολύ, μιας και είσαι τρελά ερωτευμενη με αυτόν και ούτε που μπορείς να φανταστείς τη ζωή σου χωρίς την παρουσία του... Κι εγώ έτσι ένοιωθα... Ελεγα τί πλατωνικός έρωτας και χαζομάρες... Εγώ ΤΟΝ ΘΕΛΩ και άλλα τέτοια δραματικά και πομπώδη λόγια.:P Με τον καιρό όμως μου περνούσε και ερωτευόμουν άλλον, οπότε πάλι τα ίδια...:/::/::/:
Ολα αυτά τα γράφω για να καταλάβεις και εσύ και άλλα παιδιά που ερωτεύονται τους καθηγητές ή τις καθηγήτριες πως είναι απλώς μια φάση της εφηβείας, απόλυτα φυσιολογική, που όμως θα περάσει, όπως όλες οι φάσεις!!!
Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι γι'αυτό! Και εννοείται πως δεν πρέπει να μιλήσεις στον ίδιο τον καθηγητή, γιατί και αμήχανα θα αισθανθεί και πρόβλημα μπορεί να του δημιουργήσεις στη δουλεία του... Κοίτα να απολαμβάνεις το μάθημά του όσο είσαι ερωτευμένη, αλλά μην εξωτερικεύσεις τα συναισθήματά σου. Σε λίγους μήνες θα σου περάσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ένα έχω να πω, μετά λέτε εμάς λιγούρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Ένα έχω να πω, μετά λέτε εμάς λιγούρια :P

φίλος έγραψες...:D

άμα οι κοπέλες γίνουν λιγούρες..ποιος τις πιάνει μετά :D :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ειναι 47 αλλα παιδια δεν εχει σημασια η ηλικια...το θεμα ειναι οτι ειμαι πολυ ερωτευμενη και δεν ξερω τι να κανω.......¨/
Ρε, μας κάνεις πλάκα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
παιδια ειμαι ερωτευμενη με εναν καθηγητη μου...!!!:/:τι να κανω???plz HELP!!!!!
Κοίτα ερώτευμένη είναι λίγο δύσκολο να είσαι μαζί του.Επίσης έχετε ΜΕΓΑΛΗ διαφορά ηλικίας.

Μπορεί να είναι κάποιος ενθουσιασμός μόνο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Θα σου πω τι να μην κάνεις...
1ον)Μην το πεις σε φίλες/ους γιατί το νέο θα θεωρηθεί ''πιπεράτο'' και το πιθανότερο είναι να το μάθει όλο το σχολείο.Αυτό δεν το θέλεις σε καμία περίπτωση.Είναι πρόβλημα
2ον)Δεν κάνεις ΤΙΠΟΤΑ με τον καθηγητή.
3ον)Μην επηρεάζεσαι από ''Θα βρεις το δάσκαλο σου'' και λοιπά παρόμοια σκηνικά στην tv

Το ότι δεν είσαι ερωτευμένη είναι σίγουρο...Μάλλον ενθουσιασμένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εγω ενα μονο δεν καταλαβα.Γιατι επειδη ενας ανθρωπος ειναι μικρος σε ηλικια απορριπτουμε το ενδεχομενο οτι μπορει να εινι ερωτευμενος;Ενταξει μπορει στην περιπτωση της κοπελας αυτης να μην ειναι ερωτας.Μπορει ομως και να ειναι.Απλα το 'χω ξαναδει να λενε οτι επειδη ο/η ταδε ειναι 12-13 σημαινει οτι δεν μπορει και να ερωτευτει.Ειδαμε και τους ''ερωτες'' των μεγαλων...

Αλλα,ακομα και ερωτευμενη να εισαι αυτη η τεραστια διαφορα ηλικιας ισως (αν οχι θα) δημιουργουσε προβληματα και σε σενα και σε κεινον(ετσι και κανατε σχεση οταν μεγαλωνες γιατι τωρα θα θεωρηθει αυτος παιδεραστης).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top