Ομαδάρχης σε κατασκήνωση

Katerina.k

Νεοφερμένος

Η Katerina.k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παω 2α λυκειου τωρα και θελω απο το καλοκαιρι να λαβω μερος...αλλα δεν ξερω τιποτα...και θελω να μαθω τα παντα...που να απευθυνθω....ποιους μηνες ειναι ....τα παντα τα παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Λοιπόν....Υπάρχουν 3 περίοδοι σε όλες τις κατΑσκηνώσεις....η πρώτη συνήθως ξεκινά γύρω στις 21 Ιούνη ...όλες κρατάνε 3 εβδομάδες...συνήθως οι ομαδάρχες πληρώνονται(στη δικιά. Μου δεν συμβαίνει αυτό)...Το να είσαι ομαδάρχης είναι όλα τα λεφτά απλά ν ξες ότι οι γονείς είναι πολύ απαιτητικοί κ´ πολλά παιδιά κακομαθημένα....έχεις γενικά ένα Ρίσκο με τα παιδιά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina.k

Νεοφερμένος

Η Katerina.k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
τωρα εχω εξετασεις και τελειωνω στισ 19 η 21 ποια περιοδος θα βολευε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
21είναι η πρώτη περίοδος....σε κάθε κατασκήνωση είναι διαφορετική συνήθως η μέρα έναρξης....πρέπει ν πάρεις τηλ. Στα γραφεία κ ν ρωτήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina.k

Νεοφερμένος

Η Katerina.k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
και υπαρχουν γραφεια εδω κοντα ξερω γω...αττικη π.χ. η οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
δεν ξέρω...αλλα από όπου κ ν είσαι μπορείς ν πάρεις τηλ. Στα γραφεία κ ν ρωτήσεις κ ν δηλώσεις την περίοδο που θές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MyrtoG

Νεοφερμένος

Η MyrtoG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
γεια σας :) :)
ξέρετε κατασκηνώσεις στην αττική , οποίες να δέχονται ομαδαρχεις πάνω από 16 χρονών ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina.k

Νεοφερμένος

Η Katerina.k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
και εμενα θα με ενδιεφερε στην αττικη...αμα ξερει κανεις παρακαλω να μας πει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Summer rainbow

Νεοφερμένος

Η Summer rainbow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
παω 2α λυκειου τωρα και θελω απο το καλοκαιρι να λαβω μερος...αλλα δεν ξερω τιποτα...και θελω να μαθω τα παντα...που να απευθυνθω....ποιους μηνες ειναι ....τα παντα τα παντα

Να σας διαφωτισωω; :clapup: Λοιπον, εγω ειμουν 9 χρονια κατασκηνωτρια, και πέρυσι(α’ λυκείκου) πηγα ομαδάρχισσα πρωτη φορα.. Είναι πολύ ωραία εμπειρία, αρκει να χεις ΠΟΛΛΕΣ αντοχες, και ψυχραιμια..
Είναι αρκετα κουραστικο, αλλά αμα εχεις ορε3η θα περασεις καλα! Η αμοιβη μου ηταν 100 ευρω επειδη ειμουν βοηθος.. οι κακονικοι ομαδαρχες πληρωνονται γυρω στα 150... αυταα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina.k

Νεοφερμένος

Η Katerina.k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Να σας διαφωτισωω; :clapup: Λοιπον, εγω ειμουν 9 χρονια κατασκηνωτρια, και πέρυσι(α’ λυκείκου) πηγα ομαδάρχισσα πρωτη φορα.. Είναι πολύ ωραία εμπειρία, αρκει να χεις ΠΟΛΛΕΣ αντοχες, και ψυχραιμια..
Είναι αρκετα κουραστικο, αλλά αμα εχεις ορε3η θα περασεις καλα! Η αμοιβη μου ηταν 100 ευρω επειδη ειμουν βοηθος.. οι κακονικοι ομαδαρχες πληρωνονται γυρω στα 150... αυταα :)
κσι για ποσο καιρο ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

supergirl1996

Νεοφερμένος

Η supergirl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια θέλω βοήθεια..είμαι 16 στα 17 και θα ήθελα δουλεία και μια γνωστή μου μου ανέφερε κατι για κατασκήνωση και οτι σου δίνουν 200-300euro..δεν εχω ξαναπαει και είμαι τελείως άπειρη σε αυτά..μπορώ να προσληφθώ ή πρέπει να έχω κάποια προυπηρεσία ή να είμαι χρόνια ας πούμε στην κατασκήνψση:worry: ευχαριστώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μπορείς να πας και χωρίς να έχεις ξαναβρεθεί σε κατασκήνωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

$Johnny$

Νεοφερμένος

Ο $Johnny$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παιδια , εγω που πηγα 2 συνεχομενες χρονιες στην ιδια κατασκηνωση , απο τη στιγμη που εκλεισα τα 15, μου στελνουν συνεχως ιδοποιησεις για διαφορα συνεδρια για εκπαιδευση ομαδαρχων .Και παρωτι ειμαι ακομα μικρος στην αρχη σκεφτηκα να παω αλλα μετα οι γονεις μου ειπαν οτι δικαιουμαι μια ακομη χρονια ως κατασκηνωτης και θα παω απο του χρονου(ως ομαδαρχης )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασιαΚ.

Νεοφερμένος

Η ΒασιαΚ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Για βοηθός ομαδάρχη πόσο πρέπει να είμαι ..για να γίνω.!!??
Είμαι 14 και λατρεύω τη κατασκήνωση αλλά επειδή δεν μπορώ να πάω για το λόγο ότι το ταμείο των γωνιών μου δεν έχει χρήματα για να πληρώσει είπα άμα γίνετε να πάω ως βοηθός γιατί ως ομαδαρχισα αποκλείεται ..δν νομιζω να με πάρουν σε αυτή την ηλικία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

supergirl1996

Νεοφερμένος

Η supergirl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ξερετε κατασκηνωσεις να ρωτησω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε αν πληρωνουν στην τσαφ τσουφ???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektaritsa..

Νεοφερμένος

Η nektaritsa.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας ηθελα να ρωτησω με πηρανε και μου ειπαν οτι πρεπει να παρουσιαστω για τη συνεντευξη και εχω αγχωθει...! τι ρωτανε σε αυτες τις περιπτωσεις μπαινει ενας ενας η ειναι πολλα παιδια μαζι και τα ρωτανε το ενα μετα το αλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
ξερετε καμια κλη κατασκηνωση που δεχεται ακομα ομαδαρχες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrysVf

Νεοφερμένος

Η chrysVf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
τώρα πια οι περισσότερες κατασκηνώσεις έχουν κλείσει ομαδάρχες-στελέχους και βοηθούς για την α και β περίοδο..!! μερικοί όμως ακόμα ψάχνουν για γ περίοδο οπότε μπορείτε να δοκιμάσετε αμα θέλετε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
παει κανεις στις κατασκηνωσεις του τυπετ? (στον διονυσο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top