Greek Idol: Έλεος!

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Είδα μιά διαφήμιση στην τηλεόραση και έφριξα μπορώ να πω για μια νέα σειρά αντιγραφή από μια αμερικάνικη το Greek Idol που πήρε την ονομασία του απο το American Idol..Έχουμε δεί και άλλες παρόμιες σειρές βέβαια αντιγραφή από της Αμερικάνικες ( x-factor, Ελλάδα έχεις ταλέντο και πολλές άλλες )...
...και εγώ σαν καχύποπτος τώρα σκέφτομαι και ρωτάω τον ευατό μου άν τελικά κατάφερε η Αμερική να κάνει αυτό που έχει σαν στόχο χρόνια τώρα...:mad:
Να κατακτήσει τον κόσμο με όλες τις δυνάμεις της (όπλα-τεχνολογία).
Αυτό που αναρωτιέμαι τώρα είναι άν ΜΟΝΟ εγώ έχω βγάλει αυτό το συμπέρασμα.!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Επίσης είναι και αντιγραφή απο το παλιοτερο super idol,το οποίο ήταν αντιγραφή απο το american idol.....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ίλεως ίλεως ίλεως
ίλεως ίλεως νέμια
Ίλεως ίλεως ίλεως ίλεως
λάμα λάμα νάμα νάμα νέμια
Αλληλούια αλληλούια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
:lol:
οντως το αλφα βαζει κατι ακυρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
ειναι ελεος..συμφωνω...εχουμε κανει ολα τα αμερικανικα ριαλιτυ ελληνικα...ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Kate*

Νεοφερμένος

Η *Kate* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Δυστυχως ερχομαι να συμφωνησω με τον Σωτηρη.
Σαν κρατος ολοι μπορουμε να παρατηρησουμε οτι πολλα ριαλιτι ακομα και σειρες ειναι παρμενες απο αλλα κρατη και συνηθως βρισκονται στην Αμερικη.
Εν μερη εχεις δικιο και το εχω σκεφτει και εγω πως ακομα και στο θεμα αυτο οπου ειναι ψιλοανουσιο για την καθημερινοτητα μας εχει παρεμβει το αμερικανικο κρατος οπως και σε πολλα αλλα....Κυριαρχει σε πρωτοπορια θα μπορουσαμε να πουμε και αυτος ειναι ο λογος που συμβαινει αυτο κατα την αποψη μου. Ειδαμε οτι ειχε τηλεθεαση σ αυτες τις περιοχες και σκεφτηκαμε γιατι να μην κανουμε και εμεις το ιδιο μηπως ανεβουμε και λιγο αλλα ο κοσμος κατα την γνωμη μου εχει ψιλοβαρεθει ολα αυτα...Super Idol, Pop Idol, Greek Idol, X-Factor, Fame Story...Χαμος! Και συνεχεια τα ιδια και τα ιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Και το γεγονός ότι θα συμμετέχει και ο Νίκος Καρβέλας με κάνει να μην θέλω να το δω ούτε για πλάκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Για πείτε μου ακριβώς τι ρεάλυτι είναι αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
:lol:
οντως το αλφα βαζει κατι ακυρα....

δεν είναι μόνο το Greek Idol άκυρο... είναι και κάτι άλλα με αγρότες, πεθέρες που ψάχνουν νύφες κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Το Greek Idol είναι ένα (σκουπίδι) ριάλιτι όπου οι διαγωνιζόμενοι προσπαθούν να γίνουν pop idols στην Ελλάδα.

Στην κριτική επιτροπή θα είναι και ο Νίκος Καρβέλας, αν αυτό σου λέει κάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
Το Greek Idol είναι ένα (σκουπίδι) ριάλιτι όπου οι διαγωνιζόμενοι προσπαθούν να γίνουν pop idols στην Ελλάδα.

Στην κριτική επιτροπή θα είναι και ο Νίκος Καρβέλας, αν αυτό σου λέει κάτι...


Αυτό που μου λέει εμένα πάντως είναι να κλείσω την τηλεόραση...
Οριστικά!
-----------------------------------------
Εκείνο που μου κάνει εντύπωση όμως είναι πως, ενώ όλοι ασκούν αρνητική κριτική σε αυτού του είδους τα "talent shows" (?), αυτά εξακολουθούν να υπάρχουν και μάλιστα να πολλαπλασιάζονται ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Σιγά...ποιον ενδιαφέρει η γνώμη των άλλων; Τα λεφτά να βγαίνουν και τα υπόλοιπα είναι απλώς περιττά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
Ναι αλλά η αρνητική κριτική λογικά δεν συνεπάγεται χαμηλή τηλεθέαση, άρα και μειωμένα λεφτά...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Ο Ερυθρός Σταυρός διοργανώνει παζάρι με Πασχαλινά είδη (μιας και τελείωσαν τα Χριστούγεννα) και καλεί όλους σας να συμμετάσχουμε για έναν ιερό σκοπό: τη στήριξη του Νίκου Καρβέλα, της γυναίκας του και των 2 παιδιών του.
Και το Πάσχα δείχνουμε με ανοιχτές παλάμες την... ανοιχτή καρδιά μας και βοηθούμε άλλη μία άπορη οικογένεια.


Γίνε κι εσύ Εθελοντής και βοήθησε το Νίκο Καρβέλα!



Όχι γι' αυτόν...
Για τη φουκαριάρα τη Βίσση που καταριέται τη Γραννίτα...


Πέρα από την πλάκα, χαίρομαι για ένα πράγμα. Ο Καρβέλας άρχισε να πεινάει και κατάλαβε ότι οι μαγκιές, τα φιμέ τζάμια και η εκμετάλλευση των ανθρώπων με προβλήματα δεν περνούν πλέον στον κόσμο...
Οι εποχές Κάτμαν και Παρασκευά πέρασαν...
Ο κόσμος πλέον αδιαφορεί για αυτά και σιγά σιγά βάζει μυαλό.
ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Δεν είναι για γέλια αυτά τα θέματα καθόλου μάλιστα...πόσες φορές ακούσατε κορίτσια και αγόρια την επόμενη μέρα να σχολειάζουν τις <<μπούρδες>> που είδαν το πρωιγούμενο βράδυ ή μεσημέρι αντίστοιχα???
Σαν νέοι που είμαστε και κληρωνόμοι αυτής της πατρίδας δεν είναι δυνατόν να επιτρέπουμε τον άλφα και το κάθε κανάλι να μας βομβαρδίζει στην κυριολεξία με αυτά τα πρότιπα..:nono:
Πάμε κατα διαόλου καθημερινά! Ελπίζω μόνο να μήν το καταλάβουμε κάποια στιγμή που δεν θα έχει επιστροφή.!:mad:
-----------------------------------------
Αυτό που μου λέει εμένα πάντως είναι να κλείσω την τηλεόραση...
Οριστικά!
-----------------------------------------
Εκείνο που μου κάνει εντύπωση όμως είναι πως, ενώ όλοι ασκούν αρνητική κριτική σε αυτού του είδους τα "talent shows" (?), αυτά εξακολουθούν να υπάρχουν και μάλιστα να πολλαπλασιάζονται ???

+φωνώ και υπάρχει περίπτωση να το εφαρμόσω κιόλας.!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ναι αλλά η αρνητική κριτική λογικά δεν συνεπάγεται χαμηλή τηλεθέαση, άρα και μειωμένα λεφτά...?
Όχι, δεν σημαίνει χαμηλή τηλεθέαση, γιατί το Alpha (και το κάθε κανάλι) ξέρει ότι με την προβολή από άλλα κανάλια (π.χ. Super Star, Kous Kous κλπ.) θα μαζευτεί περισσότερος κόσμος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
+φωνώ με τον Gray..Ας πούμε ακόμα κι εγώ ...που ξεκίνησα το θέμα κατακρίνοντας εκείνους τους γελίους... παλιά σ'εκείνο που ήταν στην επιτροπή ο Ψινάκης το έβαζα καμιά στιγμή μόνο και μόνο για να γελάσω..( ορίστε αμέσως πώς ανεβαίνει η τηλεθέαση )..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
ναι φιλε και με τον καρβελα ιδικα θα δεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top