Να βαθμολογήσουμε τους καθηγητές μας

apollyon

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Με άριστα το 20
Μαθηματικά κατεύθυνσης = 13:yahoo:
Άλγεβρα+Γεωμετρία= 15:D
Φυσική Γενικής = 11:fool:
Φυσική Κατεύθυνσης =16:thumbup:
Τεχνολογία Επικοινωνιών=20:thumbsup:
Χημεία Γενικής+Βιολογία=20(ο καλύτερος!!!):worship::worship::worship:
Έκθεση + Κείμενα=9:whatever:
Θρησκευτικά =0:mad:(ήρθε πριν λίγο καιρό στο σχολείο-ο προηγούμενος ήταν πολύ καλύτερος=17:warn:)
Αγγλικά = 18:crazy:
Γυμναστική = 20(η τύπισσα είναι ΚΟΡΥΦΗ!:clapup::clapup::clapup:)
Δίκαιο = 15:upside:
Αρχαία = 10:yawn:
Αστρονομία = 17:look:
Ιστορία = 20:vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loobs

Νεοφερμένος

Η μελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Με άριστα το 20:
αρχαία κατ+έκθεση=19,5 [πολλές ασκήσεις βρε αδελφέ! μας έχει βγάλει την πίστη στα αρχαία.. αλλα καλά μας κάνει, κατεύθυνση είναι...]
φιλοσοφία=17 [αν κ ειναι η ίδια με αρχαία κατ+έκθεση:P τί να κάνουμε, στη φιλοσοφία βαριέμαι]
λατινικά=-2 [η γυναίκα είναι για χαστούκια]
ιστορία=10 [η γυναίκα είναι καθυστερημενη αλλά τουλάχιστον προσπαθεί, γι'αυτό και το επιεικέστατο 10!]
αλγεβρα+γεωμ=18 [πολύ καλό μάθημα, λιγο σκύλα ομως!!]
αντιγόνη=3 [βαριέται και να πλυθεί -κυριολεκτικά όμως:P- όχι μόνο να κάνει μάθημα, κ κάθε μέρα μπαίνει στην τάξη με νεύρα.. μου χαλάει την ψυχολογία μόνο που τη βλέπω!!]
γυμναστική=13 [καθυστερημένη αλλά τη γλιτώνει γιατί μ'αρεσει το μάθημα]
θρησκευτικά=20! [ο τυπάς είναι θεός, δεν υπάρχει!:clapup:]
φυσική=-5 [:mad:-δεν μπορώ καν να σχολιάσω]
χημεία+βιολογία+βιολ.επιλ=20 [θεός!!:clapup:]
αγγλικά=22!!:D
κείμενα=100!!! :D[την αγαπάω απίστευτα... είναι ο καλύτερος άνθρωπος που έχω γνωρίσει ποτέ! και το καλύτερο μάθημα που έχω κάνει ποτέ... έχει γίνει πια περισσότερο φίλη παρά καθηγήτριά μου... είμαι ερωτευμένη!!!:P]

πάντως, είμαι ευχαριστημένη γενικά φέτος [ίσως δε φαίνεται χαχα], είμαι χαρούμενη να πηγαίνω σχολείο!! σε αντίθεση με πέρυσι, που οι περισσότεροι ήταν άθλιοι κ στην ιδέα κάθε πρωί ότι πρέπει να πάω σχολείο ήθελα να βάλω τα κλάματα...
φέτος έχουμε κάνει πολλά πράγματα έξω από το συνηθισμένο μάθημα, κυρίως με αυτήν που μας κάνει κείμενα [:)] κ τον βιολογο, οι οποίοι έχουν τρελή όρεξη κ κάθε σ/κ γυρνάμε όλη την Αθήνα σε διάφορες δραστηριότητες.. μέχρι κ ταινία φτιάξαμε φέτος!! φτιάξαμε -μέσα στο σχολικό πρόγραμμα- ένα ντοκυμαντέρ για το σχολείο μας, την περιοχή μας κ ό,τι δεν θέλουμε να χαθεί από αυτό... τρομερή εμπειρία!!
δεν μπορώ να πω, αν σκοτώσω μερικές μερικές από κει, το σχολείο μου είναι τέλειο!!!
είναι τόσο ωραία τα όσα κάνουμε, που ακόμα και τις άθλιες καθηγήτριες ανέχομαι.. απλά περνάω μερικές δυστυχισμένες στις γενικά χαρούμενες μέρες στο σχολείο!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

anastasios5

Νεοφερμένος

Ο anastasios5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αρχαια Θεωρητικης:Τελεια καθηγητρια της Βαζω 19
Λατινικα θεωρητικης:Ασχολιαστος του βαζω 10 με το ζορι
Αρχες Φιλοσοφιας:Καλος του βαζω 18
Αρχαια Γενικης:Αρκετα καλη 18
Κειμενα-Εκθεση:Βαρετη αλλα καλη 16
Αλγεβρα:Καλος αλλα περιεργος 18
Γεωμετρια:κανει χοντραδες,δεν εχει τροπους 15
Ιστορια:Πολυ καλη 18,5
Αγγλικα:Τελεια 19
Γυμναστικη:καλος στη δουλεια του:18
Βιολογια-Χημεια:Πολυ καλη 19
Δικαιο:........no comments 18
Εφαρμογες υπολογιστων επιλογης:Τελεια 19
Φυσικη:πολυ πλακατζης και καλος στην δουλεια του 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrusa!

Νεοφερμένος

Η xrusa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατεύθυνσης + Άλγεβρα : 15
Γεωμετρία : 1 με το ζόρι
Φυσική κατεύθυνσης : 10
Φυσική γενικής : 16
Τεχνολογία εποικινωνιών: 20
Αρχαία : 13
Κείμενα + έκθεση: 9
Ιστορία : 16
θρησκευτικά: 19
Βιολογία + Χημεία : 18
Γυμναστική : 10
Σχέδιο (επιλογής) : 17
Δίκαιο : 12
Αγγλικά: 9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathisdim

Νεοφερμένος

Ο stathisdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Μαθηματικά κατευθυνσης = 8
Άλγεβρα = 1(καταφερε να με κανει να ξεχασω αυτα που ηξερα)
Γεωμετρία =6
Φυσική γενικής =9
Φυσική κατεύθυνσης= 8
Χημεία Γενικης/Κατευθηνσης= 6
Βιολογία =9
Έκθεση + Κείμενα = 8
Αρχαία = 6
Ιστορία = 6
Θρησκευτικά = 2(μας κανει και αρχαια μεσα στο μαθημα)
Αγγλικά = 4(οταν μιλαει αγγλικα γελαει ολη η ταξη)
Γυμναστική = 7
Δίκαιο = 7(αν και δεν προσεχει ΠΟΤΕ κανεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Μαθηματικα-Γεωμετρια-Αλγεβρα: 16-18 δεν ξερω ακομα, καινουριος ειναι
Γυμναστικη: 5 και πολυ του ειναι
(-Κυριε επαθα κραμπα!... Κυριε επαθα κραμπα!!... ΚΥΡΙΕΕΕ!! ΕΠΑΘΑ ΚΡΑΜΠΑ ΣΑΣ ΛΕΩ!!!... -Ε; Τι; Αμαννν...)
Φυσικη Κατ.-Χημεια Γεν.-Φυσικη Γεν.: 18-19
Χημεια Κατ.: 18-19
Γερμανικα: 18-19
Αγγλικα: 15 με επιοικεια
Θρησκευτικα: 18-19
Πολιτικη κ' Δικαιο: 18-19
Αρχαια-Ιστορια: 17-18 με επιφυλαξη
Βιολογια: 19-20
Εκθεση-Κειμενα: -45 (μειον σαραντα πεντε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Χημεία Κατ: 20 (από τους λίγους που αξίζουν :clapping: )
Μαθηματικά Κατ: 12 (αυτός τα λέει,αυτός τα ακούει.Λίγη αυστηρότητα δεν βλάπτει :| )
Φυσική Κατ- Φυσική Γεν- Χημεία Γεν: 5 :look: (η χαρά του κάθε φροντιστή -.-)
Άλγεβρα-Γεωμετρία: -10000000000000000000000 (συνεννόηση 0 με αυτόν τον άνθρωπο:mad:)
Βιολογία: 20 (τα λόγια είναι περιττά :P)
Αγγλικά: 10 (και πολύ της είναι :knife:)
Γυμναστική: 10 (και με αυτόν ήμουν πολύ επιεικής :rolleyes:)
Έκθεση-Αντιγόνη-Λογοτεχνία: 17 (νταξ,καλούλα είναι αλλά μας ζαλίζει :hypno:)
Ιστορία: 18 (ωραία παραδίδει,αλλά ποιός την προσέχει :whistle:)
Θρησκευτικά: 16 (σαν καθηγήτρια καλή είναι,σαν άτομο πάλι.. :/:)
Δίκαιο: 1 (Μαμάααααααααααααα :'()
Πληροφορική: 18 (Σε ένα δίωρο 15 λεπτά μάθημα :look:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Λοιπόν με άρεσε το θέμα οπότε με άριστα το 20:
Μαθηματικά (Θετικής Κατεύθυνσης): 18
Φυσική (Θετική Κατεύθυνσης): 18
Χημεία (Θετικής Κατεύθυνσης): 19,5
Άλγεβρα: 18,5
Έκθεση: 14
Βιολογία: 19
Χημεία: 18
Γεωμετρία: 15
Φυσική: 15
Ιστορία: 19
Αρχαία: 17
Δίκαιο: 19,5
Κείμενα: 12
Θρησκευτικά: 14
Γυμναστική: 19
Περιβαντολλογική: 18
Αγγλικά: 19
Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος και οι καθηγητές είναι πολύ καλύτεροι από πέρσι. Θα ήθελα κάτι πολύ καλύτερο στην έκθεση αλλά δεν μπορώ να κάνω τίποτε για να την ξεφορτωθώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαράλαμπος μβ

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος μβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Μαθηματικά 8+/10
Φυσική 9/10
Χημεία 8/10
Βιολογία 8+/10
Έκθεση 9/10
Αρχαία Ιστορία Ελένη 9/10
Θρησκευτικά 9/10
Αγγλικά 9/10
Γυμναστική 8/10
Λογοτεχνία 9-/10
Πληροφορικά 8/10
ΚΠΑ 9/10
Γερμανικά 9/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@!!

Δραστήριο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατεύθυνσης, Άλγεβρα,Γεωμετρία: 18
Φυσική (Κατεύθυνσης): 19 (ο τύπος είναι Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ αλλά πρέπει ώρες ώρες να ανήκεις στη MENSA για να καταλάβεις τι λέει :/:)
Χημεία (Κατεύθυνσης + Γενικής): 15
Έκθεση/ Λογοτεχνία: 12/ 18
Βιολογία:17
Φυσική Γενικής: 8
Ιστορία:10
Αρχαία: 19
Δίκαιο: 19
Γυμναστική: 17
Αγγλικά: 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Ας βαθμολογήσω και εγώ..(Με τέλεια το 10)
Χημεία Κατ. 9 ( Απίστευτα up-to-date. Χωρίς φροντ. μπορείς να γράψεις 20 άνετα. Δυστυχώς όμως μας ταράζει στα τεστ)
Φυσική Κατ. 9,5 ( αν και όλοι θα του έβαζαν -9)
Μαθηματικά Κατ. 6,5 ( Δεν κάνουμε καθόλου ασκήσεις στον πίνακα ούτε εξηγεί αναλυτικά το μάθημα)
Άλγεβρα 10 ( Αγγίζει το πρότυπο καθηγήτριας )
Γεωμετρία 9 ( Θα ήθελα να εστιάζει σε μεγαλύτερη ποκιλία ασκήσεων όπως στην Άλγεβρα)
Φυσική 8,5 ( Παρακάνει μάθημα υψηλού επιπέδου για Γενική)
Χημεία 9 ( Δεν είναι αυστηρός όσο πρέπει και έβαλε εύκολο διαγώνισμα παρόλο που οι μισοί έγραψαν 0)
Έκθεση 5 ( Ένα στοιχείο αναφέρω: ΟΛΗ τη χρονιά έχουμε γράψει 5 σελίδες ανάλυση και ασκήσεις)
Λογοτεχνία 7 ( Κάνει ενδιαφέρον μάθημα για τους καλούς μαθητές)
Αρχαία 7 ( Κρατά γενικά ουδέτερη στάση )
Αγγλικά 8 ( Υπομονετική και συμπαθής )
Ιστορία 10 ( Θησαυρός γνώσεων )
Θρησκευτικά 8,5 ( Καλός αλλά ιδιότροπος )
Φυσική Αγωγή 5 ( Ανύπαρκτος )
Δίκαιο 7,5 ( Καλός αλλά απαιτητικός )
Βιολογία Γενικής & Επιλογής 10 ( Ιδανική )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Έκθεση-κείμενα => 9
Ιστορία => 0:P
Αντιγόνη => 9
Άλγεβρα-γεωμτρία-μαθηματικά κατ. => 7
Φυσική γενικής => 10
Φυσική κατ. => -100445421202454212100215 ( :whatever: )
Χημεία γενικής => 8
Χημεία κατ. => 7
Αγγλικά => 9
Βιολογία => 9
Πληροφορική => 10

εεε αυτά...!κ αν ξέχασα κανέναν εδώ είμαστε......! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Μαθηματικα Κατευθυνσης 10
Φυσικη Κατευθυνσης 10
Μαθηματικα Επιλογης 10
Εκθεση 9,5
Ηλεκτροτεχνια 10
Ηλ Μηχανες 10
ΣΑΕ 10
ΕΗΕ 10

ΟΠως καταλαβαινετε ειμαι ενας πολυ τυχερος μαθητης.........:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Φυσική κατ. => -100445421202454212100215 ( :whatever: )

Ρε παιδί μου όλοι οι Φυσικοί πάσχουν; Τέτοια σύμπτωση;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirhnaki21

Νεοφερμένος

Η Ανδρεάδη Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Με αριστα το 10:

Θρησκευτικα: 10 - Πολυ καλος!
Αντιγονη: 9 - Καλος ανθρωπακος.
Λογοτεχνια: 7 - καλη αλλα μιλαει μονη της
Εκθεση: 4 - ΣΚΥΛΑ.
Ιστορια: 10 - Πανεμορφη. Και πολυ καλη.
Αλγεβρα - Γεωμετρια: 1 - Μαθημα δεν κανει μονο φωναζει. 1 45λεπτο=1 ασκηση και αν
Φυσικη γεν+κατ: 0 - Το απολυτο μηδεν ομως... μιλαμε για ΤΙΠΟΤΑ.. Στον κοσμο του ο τυπος..
Χημεια γεν+κατ: 5 - μιλαει μονος του και δεν μπορεις να τον παρακολουθησεις. Καλος ανθρωπος ομως.
Μαθηματικα κατ: 3 - Μπουρτζοβλαχος.
Βιολογια: 5 - ο ιδιος με χημεια
Δικαιο: 4 - παλι καλα πηρε συνταξη αυτη! Σκυλααα..
Αγγλικα: 6 - και καλα αυστηρη αλλα κατι κανει
Ιταλικα (επιλογη): 6 - Αποβολες βροχη.. Γεμιζει το απουσιολογιο..

Ποιον έχετε στα Θρησκευτικά?Έχουμε και εμείς έναν απίστευτο καθηγητή...μιλάμε κορυφαίος...
Δεν έχω γνωρίσει ποτέ πιο πολυδιαβασμένο άνθρωπο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νατ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
χημεία γεν. ,φυσικη γεν. ,χημεια κατ.--> μετριος προς το καλος (αμα το τμημα ήταν διαφορετικο νομιζω θα μπορούσε να κάνει πάρα πολυ καλο μαθημα)
θρησκευτικα--> βαρετη
ιστορια ,αρχαία --> αυστηρη και σπαστικιά (το παιζει αστεία..αλλά δεν είναι )
κείμενα, έκθεση--> μέτρια
φυσική κατ. --> στην κοσμάρα του (προχωράμε πααρα πολυ γρήγορα χωρίς να λυνουμε ασκήσες. Τελειώνουμε το μαγνητικο πεδίο χωρις να έχουμε κάνει ακόμα αδιαβατική)
δικαιο--> απαισια (μα γιατί να νομιζει ότι κάνει το σπουδαιότερο μάθημα)
αγγλικα--> χαλια (κομπλεξική)
βιολογία--> μετρια/κακή (το μαθημα δεν ειναι καλο επειδη είναι γενικής παιδειας λέει)
άλγεβρα/γεωμετρία/μαθηματικά κατεύθυνσης---> πολύ καλός(αν και τώρα τελεύταια ψιλοβαριεται στην κατευθυνση) πραγματικά ο καλύτερος καθηγητης που εχω γνωρισει ποτε σαν άνθρωπος ειναι ανοιχτη βιβλιοθηκη ... σαν τους παλιούς φιλόσοφους..
Αυτά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Here we go!

Θρησκευτικά - 10! Ευδιάθετος, ομιλητικός, διαλλακτικός, πάντα έχει διάθεση για συζήτηση εκτός των πλαισίων του μαθήματος. Ο άνθρωπος αυτός έχει απίστευτες γνώσεις!

Λογοτεχνία Γενικής & Έκθεση (έχουμε την ίδια) - 9. Πολύ καλή! Ωραίο ντύσιμο (όχι ότι παίζει ρόλο, LOL), cool στυλάκι and the like. Λύνει όλες μας τις απορίες με προθυμία. Αν και βαθμολογεί κάπως αυστηρά... πάνω από 80 δεν τις έχω γράψει στην έκθεση μέχρι τώρα :P Δεν την κατηγορώ όμως! Καλά κάνει..

Φυσική - Επιεικώς 7. Nέος, ωραίος (σύμφωνα με το 90% του γυναικείου πληθυσμού του σχολείου) δε λέω. Αλλά μου σπάει τα νεύρα ώρες ώρες. Μας φωνάζει με τα επίθετα.. ούτε κάνει ιδιαίτερη προσπάθεια στο να δεθεί περισσότερο μαζί μας. Μάλιστα κάποτε δήλωσε πως δεν θα επέτρεπε να τον "εκμεταλλευτούμε" επειδή μας περνά μόνο 9 χρόνια. Meh. Σε γενικές γραμμές είναι εντάξει τύπος though.

Βιολογία - Ένα αξιοπρεπές 8.5. Άνετα ο πιο μάγκας καθηγητής στο σχολείο. Θα μπορούσα να πληκτρολογήσω ολόκληρο δοκίμιο γι'αυτόν αλλά βαριέμαι τώρα...

Μαθηματικά - Ό,τι και ο Φυσικός πάνω-κάτω. Μόνο που αυτός είναι λίγο πιο ανοιχτός. Λέει όμως χάλια ανέκδοτα! A και 40άρης.

Κοινωνιολογία - Ιδιαίτερη περίπτωση! Δυσκολεύομαι να τον βαθμολογήσω.......χμμμ :hmm: κάποια άτομα είναι αδύνατο να τα ψυχολογήσεις. Ενδιαφέρον μάθημα, επίσης λάτρης του κινηματογράφου. Πολύ σοφός! Πετυχημένες ατάκες.. :P Εκνευρίζεται αν τον διακόψεις ενώ παραδίδει....

Γυμναστική - 5. Ψώνιο! Καρακουτσομπόλης...

Αγγλικά - 8. Πολλοί μαθητές τη μισούν και δεν καταλαβαίνω γιατί! Μια χαρά είναι... μερικές φορές βέβαια σε προσβάλλει με το χιούμορ της άθελά της.

Κατεύθυνση!!

Αρχαία & Λατινικά - 10! Εξαιρετική, ανεπανάληπτη, μοναδική. Ταυτίζομαι απόλυτα μαζί της! Για μένα αποτελεί πρότυπο παιδαγωγού. Έχει πλάκα! ^^ Μάθημα λεπτομερές, διεξοδικό. Κρεμόμαστε από τα χείλη της! Το τμήμα μαζί της λειτουργεί με απόλυτο συγχρονισμό... Αισθάνομαι πραγματικά τυχερή που μου έτυχε πέρυσι και φέτος! Θα μου λείψει :'( Μας διδάσκει επίσης Θουκυδίδη.

Λογοτεχνία - 8. Καλούλη θα τον χαρακτήριζα. Ποτέ δε φωνάζει, πάντοτε μιλά ήρεμα. Ωστόσο, δεν με ευχαριστούν απόλυτα τα σχόλια που μας δίνει σε κάθε κείμενο. Είναι λιγάκι ελλιπή! Φωνή........υπνωτική. Χρειάζεται ισχυρότατη θέληση για να μην αποκοιμηθείς!

Ιστορία - 6.5/7. Ισχυρογνώμων και ξερόλας more or less! Θεωρεί πως έχει πάντα δίκιο. Δεν ακούει και καλά κιόλας και το αποτέλεσμα είναι να δημιουργούνται συχνά παρεξηγήσεις! Η υποδιευθύντρια του Λυκείου. Η πλειοψηφία τη συμπαθεί. Μας φέρνει πολλές πηγές να αναλύσουμε, πράγμα που κρίνω πολύ χρήσιμο! 50-something φινετσάτη τύπισσα με τσαμπουκά. Απλώς θέλει λίγο χρόνο να τη συνηθίσεις!

Πολυμέσα/Δίκτυα - ? Who? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostie

Νεοφερμένος

Η lostie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
για να μην πολυλογω οι μισοι ειναι ασχετοι χωρις υπερβολες... ο φυσικος δεν ξερει τους τυπους που τον εχουμε χημεια γεν. φυσικη κατ. και γεν ειναι απειρος και μεσα στην ταξη γινεται πανικος.Εχει πει ο ιδιος οτι βαριεται να ερχεται στο σχολειο και το φυσικο το εβγαλε σε 9 χρονια θα του εβαζα
(4) μονο για την προσπαθεια η οποια ειναι ανυπαρκτη οποτε του βαζω (3)

μαθηματικος!! αλγεβρα γεωμετρια και μαθηματικα κατ. Εκτος του οτι μπαινει μεσα στη ταξη και μιλαει μιλαει μιλαει για πορειες για οικογενειες κτλ δεν λυνει ασκησεις... Περνανε οι διδακτικες ωρες με το να μιλαει μιλαει μιλαει!!! Της βαζω (5)

γυμναστης.. την πεφτει σε ολες... τελος. (2)

εκθεση και κειμενα==> ο πιο βαρετος ανθρωπος που εχω συναντησει στη ζωη μου... μιλαει και ειναι λες και διαβαζει απο μεσα ο τονος της φωνης της ειναι ενας (6) μονο και μονο επειδη προσπαθει

ο χημικος ξεχναει να πει πραγματα να ναι καλα τα φροντ! εε ενα (6)

10 βαζω στον θρησκευτικο και σε μια φιλολογο που μας κανει αντιγονη
μπαινουν μεσα στη ταξη και γινεται ποιοτικο μαθημα εχουν κερδισει το σεβασμο μου. Ο θεολογος ειναι απιστευτος αν και δεν ειμαι πολυ της θρησκειας δεν μου εχει αλλαξει αποψη πανω σε αυτο και δεν εχει προσπαθησει καν... αυτο μου αρεσει οτι δεν προσπαθει να επιβαλει τα πιστευω θελει απλα να προσεχουν και να συμμετεχουν ολοι σε θεματα για τη ζωη γενικοτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Γενικώς φέτος έιμαι πολύ ικανοποιημένη με τους καθηγητές μου (μη θεωρηθώ και αχάριστη-έχουν υπάρξει πολύ χειρότεροι)
Μαθηματικά Κατεύθυνσης= 8 αν είχε και όρεξη για μάθημα θα ήταν τέλεια (αλλά μην τα θέλουμε όλα δικά μας)
Άλγεβρα-Γεωμετρία= 6 ξέρει μαθηματικά, είναι cool τύπος, αν έκανε και μάθημα...
Φυσική γενικής και κατεύθυνσης= 3 επιβεβαιώνει τη φήμη ότι οι φυσικοί είναι λίιιιιιιιγο τρελοί
Χημεία Γενικής και Κατεύθυνσης=10 the best ever!!! απλά ο άνθρωπος δεν υπάρχει...
Αρχαία-Κείμενα-Έκθεση=4 Η η ασχετοσύνη προσωποποιημένη, η ώρα της ενδείκνυται για κοπάνα, ύπνο ή εκτόνωση συσσωρευμένης ενέργειας
Δίκαιο= -10 ο κλασικός μονόλογος του καθηγητή .45 λεπτά μιλά μόνη της, άλλοι κοιμούνται, άλλοι χαζεύουν απ'το παράθυρο,άλλοι ζωγραφίζουν, άλλοι βάφουν τα νύχια τους,άλλοι βγάζουν τα φρύδια τους,άλλοι κρεπάρουν τα μαλλιά τους, αλλά ΚΑΝΕΙΣ δεν παρακολουθεί!Γιατί άραγε;
Βιολογία Γενικής και επιλογής= Ενδιαφέρον μάθημα, ενδιαφέρον άνθρωπος
Αγγλικά=5 Εκνευριστική, θεωρεί το μάθημά της το σημαντικότερο (όλο τεστ τεστ τεστ αμάν πια!)
Γυμναστική=0 κλασική περίπτωση αργόσχολου δημόσιου υπάλληλου που αν δεν είναι για καφέ μας δίνει καμιά μπάλα του βόλευ να παίξουμε
Ιστορία=2 Ντάξει δεν περίμενα να λατρέψω αυτό το μάθημα, αλλά μιλάμε για πολύ βαρετή γυναίκα
Θρησκευτικά=10 πολλές γνώσεις, όρεξη για μάθημα, μεγάλη μεταδοτικότητα, ενδιαφέρον μάθημα γενικότερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
εγω βασικα δεν ξερω αλλα τους περισσοτερους θα τους βαλω ενα 9-10/10
γενικα ολους τους καθηγητες τους συμπαθω.
Αγαπημενοι μου ειναι
Αρχαια(πολυ καλη)
Αλγεβρα
Χημεια(καταπληκτικη)
Φυσικη
Θρησκευτικα(πολυ κουλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top