Οικονομικών Επιστημών Αθήνα ΕΚΠΑ

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Το τμημα οικονομικων επιστημων του εκπα δεν ειναι καθολου θεωρητικο τμημα. Εχει πολλα μαθηματα μαθηματικων και ποσοτικων μεγεθων και οι θεωρητικοι αντιμετωπιζουν συνηθως πολλα προβληματα. Μην παρασυρεστε απο αυτα που λενε περι θεωρητικου τμηματος. Ειναι ενα καθαρα οικονομικο τμημα.
-----------------------------------------
Το τμημα οικονομικης επιστημης του παπαει κατατασσεται τεταρτο ματαξυ των κορυφαιων τμηματων οικονομικων επιστημων. Πρωτο ειναι του ΟΠΑ, ακολουθει του ΠΑΜΑΚ, επεται το οικονομικο της νομικης και τελευταιο ειναι το οικονομικο του ΠΑΠΕΙ.

τεταρτο το οικονομικης επιστημης του παπει???ποιος το λεει αυτο?
-----------------------------------------
εχει το παντειο οικονομικα τμηματα;

εχει καποια παραπλησια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
εχει το παντειο οικονομικα τμηματα;

οικονομικης περιφεριακης αναπτυξης νομιζω λεγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
το τμημα οικονομικης επιστημης του παπει κατατασσεται αναμεσα σε πανεπιστημιακους κυκλους στην τεταρτη θεση των οικονομικων τμηματων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
το τμημα οικονομικης επιστημης του παπει κατατασσεται αναμεσα σε πανεπιστημιακους κυκλους στην τεταρτη θεση των οικονομικων τμηματων.
μακακες του παπει λεγεται οικονομικης επιστημης
ενω της νομικης οικονομικων επιστημων
ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ λεει πολλα:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
μακακες του παπει λεγεται οικονομικης επιστημης
ενω της νομικης οικονομικων επιστημων
ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ λεει πολλα:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:


Πες ενα απο αυτα τα πολλα...Ειμαι περιεργη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
δεν σαμποταρω την σχολη σας!!αλλωστε και εγω μεχρι τελευταια στιγμη εκει πιστευα οτι ειμαι!!!!αλλα μην ακουω μακακιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
δεν σαμποταρω την σχολη σας!!αλλωστε και εγω μεχρι τελευταια στιγμη εκει πιστευα οτι ειμαι!!!!αλλα μην ακουω μακακιες

Δεν ειπα οτι σαμποταρεις τη σχολη...Το ξερω οτι δεν το κανεις αλλωστε πριν τις βασεις νομιζαμε οτι θα ειμαστε συμφοιτητες...:)
Απλα δεν καταλαβα τη διαφορα στο ονομα κ γιατι λεει πολλα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
της νομικης ειναι πιο θεωρητικο τμημα
και τα μαθηματα των 2 σχολων εχουν μεγαλη διαφορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
της νομικης ειναι πιο θεωρητικο τμημα
και τα μαθηματα των 2 σχολων εχουν μεγαλη διαφορα

Α, καταλαβα....Πριν κανω το μηχανογραφικο ειδα τα μαθηματα του Παπει και οντως εχουν διαφορα με αυτα της νομικης.:no1: Θα εχετε και Αγγλικα:( Εμεις τιποτα...

Τελος παντων ελπιζω να μην ειναι ΠΟΛΥ θεωρητικα τα μαθηματα της νομικης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:μια χαρα ειναι το οικονομικο νομικης!!!!!!!
θα το δεις εξαμηνα αγγλικα:jumpy:
εγω ειμαι σκραπας!ουτε κοουερ δεν εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Το οικονομικο της νομικης δεν ειναι καθολου θεωρητικο τμημα. Απεναντιας. Επειδη του παπει λεγεται οικονομικης επιστημης, δεν σημαινει οτι ειναι εφαμιλλο του ΟΠΑ. koulis ,για να ξερεις, δεν εχω περασει στο οικονομικο της νομικης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Το οικονομικο της νομικης δεν ειναι καθολου θεωρητικο τμημα. Απεναντιας. Επειδη του παπει λεγεται οικονομικης επιστημης, δεν σημαινει οτι ειναι εφαμιλλο του ΟΠΑ. koulis ,για να ξερεις, δεν εχω περασει στο οικονομικο της νομικης.
Κουτσοπόλα speaking: αλλά πού έχεις περάσει? :P
Πάντως μου κάνει εντύπωση τι απήχηση έχει το ΟΠΑ σε αυτούς που ενδιαφέρονται για οικονομικά. Εγώ το έμαθα σαν πανεπιστήμιο όταν έκανα μηχανογραφικό. Άσε που άκουγα ΑΣΟΕΕ και δεν καταλάβαινα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Κουτσοπόλα speaking: αλλά πού έχεις περάσει? :P
Πάντως μου κάνει εντύπωση τι απήχηση έχει το ΟΠΑ σε αυτούς που ενδιαφέρονται για οικονομικά. Εγώ το έμαθα σαν πανεπιστήμιο όταν έκανα μηχανογραφικό. Άσε που άκουγα ΑΣΟΕΕ και δεν καταλάβαινα:lol:

Εχω περασει στο τμημα οικονομκης επιστημης του ΟΠΑ. Περνουσα σε ολα τα τμηματα της ΑΣΟΕΕ αλλα επελεξα αυτο. Το ηθελα απο την πρωτη στιγμη. Εσυ woochoogirl που εισαι φοιτητρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
δεν ειπα οτι η ασοεε εχει το ιδιο ονομα με το παπει
αλλα και παλι το ιδιο πτυχιο θα εχουμε!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Σαφως θα εχουμε το ιδιο πτυχιο με μια σημαντικη διαφορα ομως. Το πτυχιο του ΟΠΑ εχει μεγαλυτερη αποιχηση στα πανεπιστημια του εξωτερικου αλλα και στην ελληνικη αγορα εργασιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
δεν ειπα οτι η ασοεε εχει το ιδιο ονομα με το παπει
αλλα και παλι το ιδιο πτυχιο θα εχουμε!!!!!!!!!!!

εγω ακομα (εδω και 2 χρονια)δεν εχω καταλαβει γιατι διαφερουν τα ονοματα οκονομικης επιστημης-οικονομικων επιστημων...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Εχω περασει στο τμημα οικονομκης επιστημης του ΟΠΑ. Περνουσα σε ολα τα τμηματα της ΑΣΟΕΕ αλλα επελεξα αυτο. Το ηθελα απο την πρωτη στιγμη. Εσυ woochoogirl που εισαι φοιτητρια?
Πληροφορική ΑΣΟΕΕ.Άσχετη με οικονομικά όσο δεν πάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Τα τμηματα οικονομικων επιστημων αποτελουν μερος πανεπιστημιων. Τα τμηματα οικονομικης επιστημης αποτελουν μερος οικονομικων πανεπιστημιων.
-----------------------------------------
Σε ποιο ετος εισαι woochoogirl?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
μα το πανεπιστημιο πειραια δεν ειναι οικονομικο πανεπιστημιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
βεβαιως και ειναι.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top