Γεωπονικό Αθηνών

charmedjim

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
περυσι παντως οι εγγραφες ξεκινησαν στις 16 αν θυμαμαι καλα!μισο να δω το τριπτυχο!

και ναι!!!εχω δικιο:P(αν και εγω πηγα στις 17)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
αααααααααααααααα!!!ποια τεταρτη ?? αυτη τη τεταρτη??εγω γτ ειμαι στον κοσμο μου και δεν εχω ακουσει ακομα τπτ για εγγραφες?ενημερωστε με παρακαλω γτ ετσι που παω δεν θα ερθα να γραφτω κθλ:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannaaua

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ναι αυτή την Τετάρτη ξεκινάνε οι εγγραφές!Αλλά απ'ότι άκουσα θα γίνουν με αλφαβητική σειρά...εγώ πήρα τηλέφωνο στο τμήμα μου στη σχολή και μου είπαν ότι είμαι την Τετάρτη 9-11:30. Είναι συγκεκριμμένες ώρες και μέρες δηλαδή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariosgers

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παιδια παραλιγο να παρουμε φωτια :PΕυτυχως δεν παθαμε τπτ! Η δικη μου εγγραφη ειναι απο οτι μου ειπαν στις 22/9 ωρα 9-11.30...αλλα δεν νομιζω αν παω μια αλλη μερα να πειραξει τοσο ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Καλά δεν είναι ότι δεν θα σε γράψουν ,τυπικές είναι οι ώρες για να μην γίνει χαμός στο ίσιωμα. Αλλά μια μπηχτούλα παίζει να στην πουν:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariosgers

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Ωραια :thanks: Και μια αλλη ερωτηση...στο 1ο εξαμηνο υπαρχουν μαθηματικα...για τι μαθηματικα μιλαμε? τι υλη διδασκεται πραγματικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Ναι υπάρχουν τα λεγόμενα Μαθηματικά Α και είναι πάνω-κάτω επέκταση των μαθηματικών του λυκείου+πίνακες.

Ρίξε μια ματιά στο χρονοδιάγραμμα της ύλης, είναι απ τη χρονιά μου βεβαια αλλά σχεδόν τα ίδια κάνουν κάθε χρόνο:

https://img36.imageshack.us/img36/5018/sarosi00063.jpg
https://img196.imageshack.us/img196/3654/sarosi0007.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Συμβουλή προς όλους τους νέους στο ΓΠΑ: Περάστε τα Μαθηματικά Α στο 1ο εξάμηνο και γενικώς να ξεμπερδεύετε. Πολύ καλή περίπτωση είναι να το περάσετε με τις προόδους. Εκμεταλλευτείτε το (κοινώς μέσα στο εξάμηνο διαβάστε μόνο μαθηματικά). Αν σας μείνει... πάει πτυχίο και άντε να τα ξαναθυμηθείς!

Αν θυμάμαι καλά υπάρχει και το Μαθηματικά Β για τους ΑΟ&Α και ΑΦΠ&ΓΜ με περισσότερα μαθηματικοκαλούδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Αν θυμάμαι καλά υπάρχει και το Μαθηματικά Β για τους ΑΟ&Α και ΑΦΠ&ΓΜ με περισσότερα μαθηματικοκαλούδια...


Πρέπει να χεις δίκιο, κι εγώ έχω μια τέτοια εντύπωση! Ειδικά για την Αξιοποίηση, η Οικονομία νομίζω ότι πρέπει να χει μερικές στατιστικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariosgers

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Πηρα τλφ στης ζωικης και δεν απαντανε...:'(
εγω πως 8α ξερω ποτε να παω??:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannaaua

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι Rufus!Θα βρεθεί η λύση!;) Εμένα το επίθετό μου ξεκινάει από Γ και μου είπαν να πάω άυριο...τώρα εσύ ξαναπροσπάθησε να πάρεις τηλέφωνο,δεν μπορεί κάποτε θα το σηκώσουν!Αλλιώς ίσως πρέπει να κουβαληθείς στη σχολή να ρωτήσεις...

Άλλη μια ερώτηση προς τους παλιούς!Στο πρώτο εξάμηνο πόσα μαθήματα επιλογής πρέπει να πάρουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Δε ξέρω σε τί τμήμα έχεις περάσει, αλλά τουλάχιστον Φυτική και Βιοτεχνολογία έχουν στο πρώτο εξάμηνο ένα μάθημα επιλογής,και μπορείς να διαλέξεις ανάμεσα σε: Μετεωρολογία, Τοπογραφία, Aρχιτεκτονικό και Μηχανολογικό Σχέδιο, Κοινωνιολογία,και 'Φύλο,Ισότητα Ευκαιριών & Ατομικά Δικαιώματα'.

Νομίζω ότι ο πιο πολύς κόσμος πάει στα πρώτα τρία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannaaua

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ναι βιοτεχνολογία έχω περάσει...α ωραία δηλαδή.Μάλλον για Μετεωρολογία ή Σχέδιο σκέφτομαι αλλά θα δω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
γεια και απο μενα!εγω μπαινω αισιως στο δευτερο ετος!(μεγαλωσα:P).ειμαι στο τμημα α.φ.π.&γ.μ.. θα χαρω να σας λυσω οποιαδηποτε απορια:)
καλυτερα εγω παρα τα κομματα:P

ειμαι πρωτοετης στο τμημα ε.φ.π. θα ηθελα να με ενημερωσεις σχετικα με τις ωρες των εργαστηριων,ποιες ωρες περιπου και ποσο πιο αργα τελειωνειις απο την σχολη?
τα εργαστηρια ειναι καθημερινα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique

Νεοφερμένος

Η Angelique αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλημερααα!!Εγω πηρα τηλεφωνο στην γραμματεια του τμηματος με τα τροφιμα και μου ειπαν οτι οι εγγραφες γινονται καθημερινα 10.00-13.00..δεν μου ειπαν ημερα και ωρα...(?)Την βεβαιωση προσβασης την παιρνουμε απο το σχολειο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλημερααα!!Εγω πηρα τηλεφωνο στην γραμματεια του τμηματος με τα τροφιμα και μου ειπαν οτι οι εγγραφες γινονται καθημερινα 10.00-13.00..δεν μου ειπαν ημερα και ωρα...(?)Την βεβαιωση προσβασης την παιρνουμε απο το σχολειο???


η βεβαιωση προσβασης σου εχει δωθει μαζι με το απολυτηριο σου χρειαστηκε για την καταθεση του μηχανογραφικου.
ζητα να σου δωσουν το τηλ του τμηματος που εχεις περασει και εκει θα σου πουν συγκεκριμενη ωρα και ημερομηνια...στα τροφιμα πηρα και εγω και τελικα πηρα αλλου και μου ειπαν να παω στις 24/09
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique

Νεοφερμένος

Η Angelique αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
η βεβαιωση προσβασης σου εχει δωθει μαζι με το απολυτηριο σου χρειαστηκε για την καταθεση του μηχανογραφικου.
ζητα να σου δωσουν το τηλ του τμηματος που εχεις περασει και εκει θα σου πουν συγκεκριμενη ωρα και ημερομηνια...στα τροφιμα πηρα και εγω και τελικα πηρα αλλου και μου ειπαν να παω στις 24/09

Σ ευχαριστω πολυ!!Μηπως ομως εχεις και το τηλεφωνο?? Ζηταω πολλααα??:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Σ ευχαριστω πολυ!!Μηπως ομως εχεις και το τηλεφωνο?? Ζηταω πολλααα??:thanks:


2105294525 αλλα αυτο ειναι στο τμημα φυτικης παραγωγης,ζητησε το αντιστοιχο για σενα η αν μπορουν να σε εξυπηρετησουν αυτοι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique

Νεοφερμένος

Η Angelique αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Σ ευχαριστωωω παρααα πολυυ!!Λογικα απο αυριο θα παρω να ρωτησω γτ τετοια ωρα....τπτ!χα!Εχετε ακουσει ποτε ξεκιναμε μαθηματαα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top