Μηχανικών Πληροφορικής και Ηλεκτρονικών Συστημάτων (Διεθνές Πανεπιστήμιο Ελλάδας)

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Είχε σπίτι θεσ/νικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_^Gi0rG0s^_

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
δεν ξαναδινω λογο της πολης αλλα λογο της σχολης.θελω πολιτικων μηχανικων και οχι μηχανολογων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
δεν ξαναδινω λογο της πολης αλλα λογο της σχολης.θελω πολιτικων μηχανικων και οχι μηχανολογων.
Ρε παλικάρι μου αφού δεν είχες σκοπό να πας τότε τι τη δηλωσες?Στερεις έτσι μια θέση από ένα άλλο παιδί που ήθελε να μπει.Και δεν μιλάμε για καμία χαμηλοβαθμη σχολή,για πολυτεχνειο μιλάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_^Gi0rG0s^_

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
και τι να κανω ρε παλικαρε να μν δηλωσω καμια αλλη εκτος απο πολιτικων μηχανικων???δν πρεπει να δηλωσω και γω μια σχολη για να παω καπου απ την στιγμη που δν την πιανω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ναι ομως αν ηθελες εξ αρχης να ξαναδωσεις και δεν σε ενδιεφεραν οι μηχ-μηχ κοζανης τοτε κακως την δηλωσες,αφησες καποιον αλλο απεξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
και τι να κανω ρε παλικαρε να μν δηλωσω καμια αλλη εκτος απο πολιτικων μηχανικων???δν πρεπει να δηλωσω και γω μια σχολη για να παω καπου απ την στιγμη που δν την πιανω???
Ας δηλωνες κάποια πιο χαμηλοβαθμη σχολή που πιθανώς να σ΄αρεσε για να μη μείνεις και απ΄εξω.Ας δηλωνες ένα μαθηματικό,ενα φυσικό τεσπα φταίει και το σύστημα που αφήνει τους υποψήφιους να δηλώνουν όσες σχολές θέλουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Όχι ρε παιδιά τι λέτε τώρα.Πως δεν θα την δηλώσει?Στις πανελλήνιες ο καθένας είναι με τον εαυτό του όχι με τους άλλους και είναι λογικότατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Όχι ρε παιδιά τι λέτε τώρα.Πως δεν θα την δηλώσει?Στις πανελλήνιες ο καθένας είναι με τον εαυτό του όχι με τους άλλους και είναι λογικότατο.
Ναι μετά όμως μη λέτε ότι είναι οι βάσεις υψηλές και δεν μπορείτε να μπείτε γιατί όπως σκέφτονται πολλά παιδιά με πολλά μορια έτσι πολλοί μένουν απ΄εξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
δικαιωμα του καθενος να δηλωσει ο,τι θελει. Καλα αν σκεφτουμε το συστημα τι λαθη κανει, απο την αρχη πρεπει να το ξεριζωσουμε. Απο την ριζα του , αυτη η παιδεια εδω , απο τα δημοτικα μεχρι τα λυκεια ειναι αισχος.
Κατ' εμε ενταξει εκτος του οτι πρεπει να μπαινει ο καθενας ελευθερα στη σχολη της προτιμησης του με συγκεκριμενες διαδικασιες που διαφοροποιουνται απο σχολη σε σχολη , πρεπει και τα πραγματα να ειναι πιο αυστηρα μεσα στο πανεπιστημιο.
Αλλα αυτο ειναι off. Απλα ενα σχολιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Περασε κανεις σε αυτη την σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
απο τη στιγμη που εκαναν πολλοι αυτο π εκανες κ εσυ(περασατε σε αυτο το τμημα κ ξαναδινετε) ειναι λογικο να ειμαι 800 μορια πανω απο την περυσινη βαση και να χανω τη σχολη....οποιος δεν θελει τν σχολη δεν την δηλωνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Εγώ πέρασα σε αυτήν την σχολή. Άλλοι δύο ακόμη από το ischool αλλά ο ένας πήρε μετεγγραφή και ο άλλος θα ξαναδώσει του χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_^Gi0rG0s^_

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
απο τη στιγμη που εκαναν πολλοι αυτο π εκανες κ εσυ(περασατε σε αυτο το τμημα κ ξαναδινετε) ειναι λογικο να ειμαι 800 μορια πανω απο την περυσινη βαση και να χανω τη σχολη....οποιος δεν θελει τν σχολη δεν την δηλωνει...
κανεις λαθος αν δεν πιασω πολιτικων θελω μηχ μηχ ειναι η δευτερη επιλογη μου.απλα θελω να ξαναπροσπαθησω μπας και πιασω πολιτικων.τι φταιω εγω που δεν περασες ρε φιλε αυτη εχω για 2η επιλογη,να μεινω εγω απ εξω δηλαδη για να την πιασεις εσυ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ektor

Νεοφερμένος

Ο ektor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εχεισ δικιο.... αλλα πρεπει παντα να δηλωνεισ τς σχολες στς οποιες οντωσ 8α πηγαινες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
κανεις λαθος αν δεν πιασω πολιτικων θελω μηχ μηχ ειναι η δευτερη επιλογη μου.απλα θελω να ξαναπροσπαθησω μπας και πιασω πολιτικων.τι φταιω εγω που δεν περασες ρε φιλε αυτη εχω για 2η επιλογη,να μεινω εγω απ εξω δηλαδη για να την πιασεις εσυ???

εγω πιστευω πως καλα εκανες και δηλωσες και μηχ μηχ(παροτι ,χωρις παρεξηγηση,πιστευω πως μιλας λιγο εγωιστκα και εκ του ασφαλους) γιατι πολυ απλα μπορει να συνειδητοποιησες οτι αυτο που θελεις να κανεις ειναι να εργαζεσαι ως πολιτικος μηχανικος...!απλα ηθελα να επισημανω το γεγονος οτι ως αποφοιτος μηχανολογος μηχανικος μπορεις να μπεις στο 5ο εξαμηνο των Πολιτικων Μηχανικων ΕΜΠ(αν σε ενδιαφερει η αθηνα) δινοντας μαθηματα,στις κατατακτηριες,τα οποια τα κανεις εις διπλουν στους μηχ μηχ!μια προταση απλα ειπα...η αποφαση ειναι δικη σου!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_^Gi0rG0s^_

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
φιλε σαμι και εγω το εχω σκεφτει για κατατακτηριες αλλα αφου εχω την ευκαιρια να προσπαθησω μια χρονια και να καταφερω αυτο που θελω γτ να μην το κανω και να περιμενω 7 χρονια για να το κανω...οσο για το αν μιλαω εγωιστικα πιστευω πως ο καθενας στις πανελληνιες κοιταει τον εαυτο του γιατι κρινετε το μελλον του και οχι τον αλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
πιστευω πως ο καθενας στις πανελληνιες κοιταει τον εαυτο του γιατι κρινετε το μελλον του και οχι τον αλλον...

συμφωνοι...:no1:!εγω σχολιασα το τροπο που το εθεσες :P!παρ αυτα δεν υπαρχει λογος να επεκταθω...ευχομαι καλη τυχη σε οτι και αν αποφασισεις :no1:!αλλα ξανασκεψου το τιτλο "Πολιτικος-Μηχανολογος Μηχανικος"!εμενα μου θυμιζει πολυμιξερ...ενω παραλληλα με εξιταρει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
συμφωνοι...:no1:!εγω σχολιασα το τροπο που το εθεσες :P!παρ αυτα δεν υπαρχει λογος να επεκταθω...ευχομαι καλη τυχη σε οτι και αν αποφασισεις :no1:!αλλα ξανασκεψου το τιτλο "Πολιτικος-Μηχανολογος Μηχανικος"!εμενα μου θυμιζει πολυμιξερ...ενω παραλληλα με εξιταρει!:D

Κι εμένα:D.

"Πολιτικός Μηχανικός ΑΠΘ-Μηχανολόγος Μηχανικός ΕΜΠ". Ουαααααααααααουυυυυυυυυ:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Κι εμένα:D.

"Πολιτικός Μηχανικός ΑΠΘ-Μηχανολόγος Μηχανικός ΕΜΠ". Ουαααααααααααουυυυυυυυυ:P.

Κάποιον πρέπει να ξέρω με αυτούς τους τίτλους..κάποιον μου θυμίζει.:P
(Είναι ανάγκη να αναφέρεις και τα ιδρύματα? :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Κάποιον πρέπει να ξέρω με αυτούς τους τίτλους..κάποιον μου θυμίζει.:P
(Είναι ανάγκη να αναφέρεις και τα ιδρύματα? :P)

(Όχι, αλλά αν αναγράφονται και τα ιδρύματα μ' εξιτάρει ακόμα παραπάνω:P. Ο κάθε μηχανικός γράφει στην σφραγίδα του και το πανεπιστήμιο που τελείωσε.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top