Αρχές Οικονομικής Θεωρίας: να το επιλέξω;

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα προτεινες καποιο ιδιαιτερο Σουρωτηρι,της ταξης της 1-2 ωρες τη βδομαδα για επιλυση αποριων,αποσαφηνιση καποιων ορων κλειδια και καμια ασκηση ή θα τα καταφερω και με ενα βοηθημα και μεθοδικο διαβασμα.
Καθαρα για λογους συγκρισης γυρω στα 4-5 ατομα ενδιαφερομαστε να παρουμε του χρονου τις ΑΟΘ,και το βιβλιο το χω ηδη στα χερια μου και οταν βαριεμαι το διαβαζω για κανα μισαωρο οταν μπορω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Γενικά πιστεύω ότι για ένα παιδί που τα πιάνει, 1 ώρα την εβδομάδα αρχίζοντας από Σεπτέμβρη, φτάνουν για να περάσεις την ύλη 2 φορές. Αν έχω μια συμβουλή να σου δώσω, είναι να μην παρατήσεις την θεωρία στην διάρκεια της χρονιάς, γιατί εκεί χάνουν οι περισσότεροι μαθητές μονάδες, από την ερώτηση θεωρίας.

Σε ποιο νομό είσαι, αν επιτρέπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Νομος Κοζανης.
Βασικα καποιο προβλημα με το διαβασμα ή την κατανοηση εννοιων δεν εχω.Και αν εχω θα ρωτησω,δεν τιθεται θεμα.Το ζητημα στις ΑΟΘ νομιζω ειναι η κατανοηση καποιων tricky σημειων,που πρεπει να δυσκολευει καποια παιδια ή να τα περνανε στο ντουκου και φυσικα η μεθοδολογια για επιλυση ασκησεων που απο οτι ειδα στα θεματα που βαζουν ειναι σχετικα απλες.Αν δεν το υποτιμησω ευελπιστω σε ενα αρκετα μεγαλο βαθμο και γιατι οχι κοντα στο αριστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Ωραία, όπως και να'χει, έχε υπόψιν σου πως και μέσα από αυτό το forum λύνονται απορίες και συζητιούνται συγκεκριμένα κομμάτια της ύλης. Αν δεν είμαι εγώ, θα είναι κάποιος άλλος, αυτό είναι σίγουρο. Μην ανησυχείς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Κοιτα οτι ο ανθρωπος ειναι κορυφη,ειναι.Κακα τα ψεμματα εχει μυαλο και μεταδοτικοτητα.Και αν διαβασεις ειδικα μπορείς να σκίσεις.Απλα το προβλημα μου ειναι οτι με τοσες ωρες συνολικα θα βρεθω στα προθυρα της κατάρευσης.Για αυτο με αγχωνουν οι ΑΟΘ.Γενικα προβλημα με τα μαθηματα δεν εχω,Σε ολα ειμαι ΟΚ,εκτος της Φυσικης που εχω καποια κενα,τα οποια εννοειται πως θα καλυψω.Δεν ξερω πραγματικα τι να κανω.Και το καλοκαιρι πλησιαζει απειλητικα...:eek:

Μη σε απασχολούν οι ώρες. Ούτως ή άλλως η γ' λυκείου είναι συνυφασμένη με την υπερπροσπάθεια, ούτε που θα το καταλάβεις πως θα περάσει η χρονιά. Επιπροσθέτως οι μικρές επαρχιακές πόλεις συνήθως έχουν εντατικά τμήματα στα φροντιστήρια, όπου γίνεται εξαιρετική δουλειά, για αυτό βλέπουμε πολλούς αριστούχους από επαρχία. ;)
Για ΑΟΘ το καλύτερο είναι να διαβάζεις μόνος σου με τη βοήθεια ενός καλού βοηθήματος και τα σαββατοκύριακα, αν υπάρχει η δυνατότητα, να κάνεις ιδιαίτερο 2- 3 ώρες για απορίες, ασκήσεις κτλ. Έχε κατά νου ότι η προσπάθεια ξεκινά από τα σίγουρα, βαθμολογικώς, μαθήματα και συνεχίζεται με συνεχή εξάσκηση στα πιο ζόρικα δηλαδή Έκθεση, Μαθηματικά και Φυσική κατεύθυνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ωραία, όπως και να'χει, έχε υπόψιν σου πως και μέσα από αυτό το forum λύνονται απορίες και συζητιούνται συγκεκριμένα κομμάτια της ύλης. Αν δεν είμαι εγώ, θα είναι κάποιος άλλος, αυτό είναι σίγουρο. Μην ανησυχείς :)
Καποιο καλο βοηθημα για τις ΑΟΘ εχεις να μου προτείνεις;Γιατι η ποικιλια ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ πραγματικα.;)

Μη σε απασχολούν οι ώρες. Ούτως ή άλλως η γ' λυκείου είναι συνυφασμένη με την υπερπροσπάθεια, ούτε που θα το καταλάβεις πως θα περάσει η χρονιά. Επιπροσθέτως οι μικρές επαρχιακές πόλεις συνήθως έχουν εντατικά τμήματα στα φροντιστήρια, όπου γίνεται εξαιρετική δουλειά, για αυτό βλέπουμε πολλούς αριστούχους από επαρχία. ;)
Για ΑΟΘ το καλύτερο είναι να διαβάζεις μόνος σου με τη βοήθεια ενός καλού βοηθήματος και τα σαββατοκύριακα, αν υπάρχει η δυνατότητα, να κάνεις ιδιαίτερο 2- 3 ώρες για απορίες, ασκήσεις κτλ. Έχε κατά νου ότι η προσπάθεια ξεκινά από τα σίγουρα, βαθμολογικώς, μαθήματα και συνεχίζεται με συνεχή εξάσκηση στα πιο ζόρικα δηλαδή Έκθεση, Μαθηματικά και Φυσική κατεύθυνσης.
Πραγματι ειδικα στο σχολειο μας και στα σχολεια της περιοχης μου υπαρχει ενας κατακλυσμος αριστουχων.Ας ελπισουμε να γινει καλη δουλεια παντως.Αν και με φοβιζει αρκετα η Φυσικη οφειλω να ομολογήσω.:/:
Αρα μαλλον θα καταληξω σε καποιο ιδιαιτερο 1 με 2 ωρες τη βδομαδα και τη βοηθεια ενος καλου βοηθηματος που θα εκτιμουσα παρα πολυ αν μου προτείνατε καποιο.Τωρα 5 κεφαλαια υλη δεν τη θεωρεις και μεγαλη.Με 2-3 ωρες εβδομαδιαιο διαβασμα και καποια ιδιαιτερα ισως γραψω ενα αρκετα καλο βαθμο.Απλα πειτε μου τι να προσεξω οι παλιοτεροι για να μην την "πατήσω" στα ευκολα για παραδειγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Καποιο καλο βοηθημα για τις ΑΟΘ εχεις να μου προτείνεις;Γιατι η ποικιλια ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ πραγματικα.

Δυστυχώς όχι, δεν έχω να σου προτείνω κανένα καλό βοήθημα, γιατί πολύ απλά εγώ δουλεύω με δικές μου ασκήσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Πραγματι ειδικα στο σχολειο μας και στα σχολεια της περιοχης μου υπαρχει ενας κατακλυσμος αριστουχων.Ας ελπισουμε να γινει καλη δουλεια παντως.Αν και με φοβιζει αρκετα η Φυσικη οφειλω να ομολογήσω.:/:
Αρα μαλλον θα καταληξω σε καποιο ιδιαιτερο 1 με 2 ωρες τη βδομαδα και τη βοηθεια ενος καλου βοηθηματος που θα εκτιμουσα παρα πολυ αν μου προτείνατε καποιο.Τωρα 5 κεφαλαια υλη δεν τη θεωρεις και μεγαλη.Με 2-3 ωρες εβδομαδιαιο διαβασμα και καποια ιδιαιτερα ισως γραψω ενα αρκετα καλο βαθμο.Απλα πειτε μου τι να προσεξω οι παλιοτεροι για να μην την "πατήσω" στα ευκολα για παραδειγμα.

Μαθηματικά Γενικής χρησιμοποίησα το βοήθημα του Σαββάλα. Είχα διαβάσει καλά θεωρία και έκανα συνέχεια ασκήσεις.
Έκθεση είχα Μεταίχμιο και Παττάκη. Έδωσα προσοχή στα λεξιλογικά και έκανα περιλήψεις, τίτλους κτλ για εξάσκηση. Παράλληλα έγραφα 2- 3 εκθέσεις εβδομαδιαίως.Επίσης είχα δώσει έμφαση στην επικαιρότητα και προσπαθούσα να σκέπτομαι τα υπέρ και τα κατά του κάθε θέματος όπως περίπου κάνουμε για τις εξετάσεις των ξένων γλωσσών.

Τα ανωτέρω με επιφύλαξη, μήπως υπάρχει κάτι καλύτερο τώρα. Στα λοιπά μαθήματα δεν έχω άποψη καθώς ήμουν σε άλλη κατεύθυνση και το ΑΟΘ το παράτησα. :whistle: Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πας σε βιβλιοπωλείο και να συγκρίνεις τα βοηθήματα για να κατασταλάξεις. Εναλλακτικά ρώτα τους καθηγητές σου, τι προτείνουν.

Πάντως μη σε φοβίζουν τα μαθήματα, κάνε την προσπάθεια σου και θα τα πας περίφημα. Καλή επιτυχία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δυστυχώς όχι, δεν έχω να σου προτείνω κανένα καλό βοήθημα, γιατί πολύ απλά εγώ δουλεύω με δικές μου ασκήσεις :)
ΟΚ θα ψαξω στο εμποριο για κατι που θα μου κανει "κλικ" και θα ρωτησω την καθηγητρια μου.

Μαθηματικά Γενικής χρησιμοποίησα το βοήθημα του Σαββάλα. Είχα διαβάσει καλά θεωρία και έκανα συνέχεια ασκήσεις.
Έκθεση είχα Μεταίχμιο και Παττάκη. Έδωσα προσοχή στα λεξιλογικά και έκανα περιλήψεις, τίτλους κτλ για εξάσκηση. Παράλληλα έγραφα 2- 3 εκθέσεις εβδομαδιαίως.Επίσης είχα δώσει έμφαση στην επικαιρότητα και προσπαθούσα να σκέπτομαι τα υπέρ και τα κατά του κάθε θέματος όπως περίπου κάνουμε για τις εξετάσεις των ξένων γλωσσών.

Τα ανωτέρω με επιφύλαξη, μήπως υπάρχει κάτι καλύτερο τώρα. Στα λοιπά μαθήματα δεν έχω άποψη καθώς ήμουν σε άλλη κατεύθυνση και το ΑΟΘ το παράτησα. :whistle: Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πας σε βιβλιοπωλείο και να συγκρίνεις τα βοηθήματα για να κατασταλάξεις. Εναλλακτικά ρώτα τους καθηγητές σου, τι προτείνουν.

Πάντως μη σε φοβίζουν τα μαθήματα, κάνε την προσπάθεια σου και θα τα πας περίφημα. Καλή επιτυχία! :)
Σε ευχαριστω για τις προτάσεις σου!;)Αν και στα παραπανω μαθηματα το φροντιστηριο νομιζω θα με καλυπτει απολυτα.Ισως παρω κανενα θεματικο κυκλο για επιπλεον ενασχοληση.:hmm:

Καθε αλλη πρόταση δεκτή παιδιά.Ισως και αλλοι βρισκονται στη θεση μου.:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Γεια σας ειμαι μαθητης της Β' Λυκειου και αναρωτιομουνα αν αξιζει να παρω ΑΟΘ του χρονου..Δεν ενδιαφερομαι για στρατιωτικες και οικονομικες σχολες αλλα μονο για σχολες του 4ου πεδιου (πληροφορικη). Βλεποντας τα φετινα θεματα στην φυσικη και στα μαθηματικα κατευθυνσης μ εκανε να αναρωτηθω αν αξιζει να παρω ΑΟΘ καθως αν βαλουν δυσκολα θεματα σ αυτα τα μαθηματα που τιποτα δεν ειναι σιγουρο και συμπεριλαμβανοντας οποιαδηποτε ατυχια γραφοντας ενα καλο βαθμο στο ΑΟΘ μπορει να σου δωσει παρα πολλα μορια και ας ειναι 4ο πεδιο! Βεβαια δεν ξερω αν αξιζει ολο αυτο το αγχος, το διαβασμα ενος επιπλεον μαθηματος καθως αυτες τις ωρες που μελετουσα ΑΟΘ , θα μπορουσα να διαβαζω ενα δυσκολο μαθημα οπως ειναι η εκθεση ή διαβαζοντας περισσοτερο φυσικη και μαθ κατ οπου εκει λυνοντας ενα επιπλεον ερωτημα που ενδεχομενως δεν θα ελυνες μπορει να σου καλυψει τα μορια που θα σου δινε ενας καλος βαθμος στο ΑΟΘ. Τι πιστευετε εσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
το ΑΟΘ νομίζω ότι δίνει μόρια μόνο στο 5ο πεδίο για τις οικονομικές σχολές. Στα άλλα πεδία μετράνε τα 4 μαθήματα κατεύθυνσης, η έκθεση και ένα από τα 4 μαθήματα επιλογής (βιολογία, μαθηματικά, ιστορία, φυσική ΓΠ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Μετράει και το Α.Ο.Θ. στα μόρια και για τα άλλα πεδία αλλά όχι ως μάθημα βαρύτητας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ε193

Νεοφερμένος

Η Ε193 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
βοηθαει το αοθ και στα αλλα πεδια εκτος 5ου!
και εγω το εχω διαλεξει!
τσεκαρε εδω με μια δοκιμη.. https://www.propylaia.gr/index.php?option=com_facileforms&Itemid=48
νμζω οτι οντως ισχυει οτι βοηθαει κ στα αλλα πεδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
εμάς δεν μας έκαναν καμιά ενημέρωση οι καθηγητές.. τι ζώα

μόνο άμα το επιλέξεις μαζί με τα μαθηματικά; δηλ. 1ο και 3ο πεδίο δεν βοηθάει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ε193

Νεοφερμένος

Η Ε193 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλα εισαι..
εγω νομιζα οτι αοδε και αοθ ηταν το ιδιο..
μες την ενημερωση κ εμεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σου δινει ως και 300 ή 500 μορια σε ολα τα πεδια και αν τα πας καλα και στα μαθ.γεν. ΣΟΥ ΕΚΤΟΞΕΥΕΙ τα μορια στο 5ο.Μια δοκιμη θα σας πεισει.Εγω θα το παρω για να χω και μια καβαντζα στο 5ο μιας και μου αρεσουν σχολες του.Μην απορριπτετε ετσι σχολες μονο απο τις φημες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αν γραψεις 20 μαθημ. γεν και αοθ περνεισ νομιζω 9000 μορια(πανω-κατω)
Αλλα το θεμα σου ειναι αν αξιζει να παρεις αοθ,να σου πω αοθ αξιζει να παρεις επειδη ειναι αρκετα ευκολο και μπορεις με καλο διαβασμα να γραψεις ενα 18-20,το προβλημα ειναι τα μαθηματικα γενικης επειδη περυσι και φετος εβαλαν δυσκολα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
To AOΘ είναι απαραίτητο μάθημα για να ανοίξεις το 5ο επιστημονικό πεδίο!! Αν θες λοιπόν 5ο επιστημονικό πεδίο θα το υποστείς :P
Επίσης θα υποστείς και τα μαθηματικά γενικής καθώς δεν μπορείς να επιλέξεις το ΑΟΘ αν έχεις διαλέξει σαν μάθημα γενικής παιδείας κάτι διαφορετικό από τα μαθηματικά γενικής.
Λοιπόν, επειδή εγώ το πήρα μόνο και μόνο για να μου ανεβάσει τα μόρια στο 3ο πεδίο, ένα σου θα σου πω. Επέλεξέ το χωρίς δεύτερη σκέψη. Σε σύγκριση με τα τέρατα που θα αντιμετωπίσεις του χρόνου (φυσική, μαθηματικά κατ, βιολογία αν πας θετική), το ΑΟΘ θα είναι...βόλτα στο πάρκο. Η θεωρία βγαίνει πολύ εύκολα, οι ασκήσεις του είναι σε λογικά επίπεδα δυσκολίας (δε χρειάζεται να έχεις και...φανταστική φαντασία όπως σε κάποιες των μαθηματικών!!). Γενικώς δε θα δυσκολέψει μέσα στη χρονιά!! Και, ει, είναι και κάτι μόρια παραπάνω!!
Οπότε μην το σκέφτεσαι από θέμα δυσκολίας.
Τώρα δεν ξέρω τι θα κάνουνε στις πανελλήνιες φέτος, δε σου κρύβω ότι φέτος τους έχει φοβηθεί το μάτι μου!! Θα σου πω την Τετάρτη. Πάντως μέχρι τώρα το ΑΟΘ δεν δυσκολέψε ιδιαίτερα κανένα παιδί θέλω να πιστεύω...

ΑΑΑΑΑΑ, το πιο σημαντικό, είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ βαρετό μάθημα, θα βαρεθείς να κάνεις διαιρέσεις και να φτιάχνεις διαγράμματα για το χοιρινό και το μοσχαρίσιο κρέας...Αλλά σιγά, λεπτομέρειες, μπροστά στην έκθεση αυτή η βαρεμάρα δεν είναι τίποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Εμενα βασικα το πολυ 1-2 σχολες μ ενδιαφερουν ελαχιστα απο το 5ο πεδιο κ αυτες θα τις ειχα ως τελευταιες λυσεις αν δεν επιανα καμια του 4ου..Τωρα αυτα τα μορια οσο πιο καλα γραφεις στα αλλα μαθηματα τοσο πιο λιγα παιρνεις απο το ΑΟΘ.. γενικα δεν ισχυει οτι αυτα τα μορια μπορεις να τα βρεις απο τα αλλα μαθηματα καθως το χρονο που θα εκανες και θα διαβαζες ΑΟΘ θα ηταν αξιοποιημενος στο διαβασμα των αλλων μαθηματων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στο ΑΟΘ αμα διαβασεις θα γραψεις 20.Μαθηματικα Κατ.οσο και να ξεσκιστεις δεν εισαι σιγουρος ποτε για το απολυτο.Αλλωστε εδω θα χεις 10 τυπους και 10 στυλ ασκησεων.Κανενα χαος.Μετρημενα κουκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top