Φοιτητική ζωή στην Θεσσαλονίκη

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
οι 40 εκκλησιες ειναι κοντα στα πανεπιστημια με μια πρωτη ματια. με μια δευτερη ομως εχει μια τεραστια κατηφορα προς τα πανεπιστημια και οταν την ανεβαινεις ειναι πραγματικα βασανο. βεβαια εχει καθε λιγο και λιγακι λεωφορειο αλλα ειναι λιγο απομονωμενα απο τον κοσμο.
για σπιτια κοντα στα πανεπιστημια ειναι η αρμενοπουλου, μελενικου, παπαφη και καποιες αλλες τις οποιες δεν τις θυμαμαι. ΑΛΛΑ τα σπιτια σ αυτες τις οδους ειναι πριν 30-40 χρονια και επιεικως αθλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
οι 40 εκκλησιες ειναι κοντα στα πανεπιστημια με μια πρωτη ματια. με μια δευτερη ομως εχει μια τεραστια κατηφορα προς τα πανεπιστημια και οταν την ανεβαινεις ειναι πραγματικα βασανο. βεβαια εχει καθε λιγο και λιγακι λεωφορειο αλλα ειναι λιγο απομονωμενα απο τον κοσμο.
για σπιτια κοντα στα πανεπιστημια ειναι η αρμενοπουλου, μελενικου, παπαφη και καποιες αλλες τις οποιες δεν τις θυμαμαι. ΑΛΛΑ τα σπιτια σ αυτες τις οδους ειναι πριν 30-40 χρονια και επιεικως αθλια.
Ναι αλλά είναι ωραία εκεί ψηλά! Αναπνέεις καθαρό αέρα αδερφέ!:DΚαι οι πολυκατοικίες καλούτσικες μου φαίνονται!
Από ποιο σχολείο είσαι αν επιτρέπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
2ο. εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
κι εγω θεσσαλονικη κατα πασα πιθανοτητα θα παω...εβαλα πρωτη επιλογη παιδαγωγικα θεσσαλονικης και περιμενω τις βασεις για να σιγουρευτω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
γιατι οταν 8α βγουν οι βασεισ 8α ψαχνουν ολοι και αντε να βρεισ τπτ καλο.................


εχεις πολυ δικιο σ αυτο!
-----------------------------------------
40 εκκλησιες πολυ ανηφορα ρε φιλε..καλυτερα καπου πιο μακρια και οχι ποδαροδρομος...δελφων εχει παλια σπιτια.εγω βρηκα το πιο κοντινο ενα απεναντι απο το καυταντζογλιο...τριανδρια η πιο ωραια γειτονια αλλα οι πιο πολλοι φοιτητες μενουν στη λεωφορο στρατου...οταν πας θα τους δεις τους δρομνους που σου λεω...η θεσνικη ειναι παντως η πιο ευκολη πολη να μαθει κανεις...ολες οι οδοι ειναι παραλληλες με τη νικης η καθετες και βγαζουν παντα στη θαλασσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Χαιρεται..Και εγω μαλλον θεσσαλονικη..Ειμαι 419 μορια πανω απο πολιτικων μηχανικων ΑΠΘ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια ειμαι απο θεσσαλονίκη ειναι καταπλικτικα εχει ενα σορο μαγαζια κλαμπ,καφε, μπαρακια,ταβερνες,εχει το λιμανι,την παραλια και τεραστια κλαμπ εεεεεεεε μονο αυτο...το μεγαλυτερο χωραει 4000 κοσμο........!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgioSAc

Νεοφερμένος

Ο giorgioSAc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
οι 40 εκκλησιες ειναι κοντα στα πανεπιστημια με μια πρωτη ματια. με μια δευτερη ομως εχει μια τεραστια κατηφορα προς τα πανεπιστημια και οταν την ανεβαινεις ειναι πραγματικα βασανο. βεβαια εχει καθε λιγο και λιγακι λεωφορειο αλλα ειναι λιγο απομονωμενα απο τον κοσμο.
για σπιτια κοντα στα πανεπιστημια ειναι η αρμενοπουλου, μελενικου, παπαφη και καποιες αλλες τις οποιες δεν τις θυμαμαι. ΑΛΛΑ τα σπιτια σ αυτες τις οδους ειναι πριν 30-40 χρονια και επιεικως αθλια.

40 εκκλησιων,τουλαχιστον εκει που νοικιασα,εχει μεν μια τεραστια κατηφορα,αλλα ειναι πολυ κοντα στα πανεπιστημια(θα κανουμε και γυμναστικη)
Εχει ομως μια θεα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
40 εκκλησιές έχει απίστευτες ανηφόρες. Όταν πρωτοπέρασα και έψαχνα σπίτι πήγα στις 40 εκκλησιές και μου είχε φύγει ο πάτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SeLeni@

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Γεια!Τι λεει???Και εγω Θεσσαλονικη περναω 99%...Αλλα δεν ξερω ποτε να ψαξω για σπιτι!!!!!Λεω να περιμενω να βγουν οι βασεις.Εχω ακουσει οτι πολυ καλη περιοχη ειναι η Χαριλαου!Αντε να δουμε πως θα περασουμε φετος πρωτη χρονια φοιτητες!!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Γεια!Τι λεει???Και εγω Θεσσαλονικη περναω 99%...Αλλα δεν ξερω ποτε να ψαξω για σπιτι!!!!!Λεω να περιμενω να βγουν οι βασεις.Εχω ακουσει οτι πολυ καλη περιοχη ειναι η Χαριλαου!Αντε να δουμε πως θα περασουμε φετος πρωτη χρονια φοιτητες!!!!!:jumpy:

Η Χαριλαου ειναι οντως καλη περιοχη και κοντα στο κεντρο...
Εχουνε νοικιασει εκει αρκετοι φιλοι μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marios8

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
παιδια εγω παιζει να περασω θεσσαλονικη αλλα μου ειπαν οτι η καλυτερη περιοχη για φοιτητες ειναι η τουμπα αν και μακρια απο κεντρο γιατι εχει φθηνα νοικια και καλη συγκοινωνια.....ξερει κανεις καμια ομαδα βολλευ να παιξω εκει στη θεσσαλονικη?Τοπικο ομως...κατι σαν ΜΕΝΤ η ΧΑΝΘ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Γεια!Τι λεει???Και εγω Θεσσαλονικη περναω 99%...Αλλα δεν ξερω ποτε να ψαξω για σπιτι!!!!!Λεω να περιμενω να βγουν οι βασεις.Εχω ακουσει οτι πολυ καλη περιοχη ειναι η Χαριλαου!Αντε να δουμε πως θα περασουμε φετος πρωτη χρονια φοιτητες!!!!!:jumpy:



βασικα η Χαριλαου δεν ειναι και τοσο κοντα...ειναι στο τερμα της εγνατιας...καλυτερα να ψαξεις γυρω απο το Ιπποκρατειο νοσοκομειο, στις τουμπες, 40 εκκλισιες και Τριανδρια...να κοιταξεις να μεινεις σε καπως κεντρικο δρομο και ψηλο οροφο...εγω φοβαμαι βραδιατικα να μαπινω σε στενα...γ αυτο αφησα το σπιτι στο Καυταντζογλειο και βρηκα ενα αλλλο τωρα στη Βασιλησσης Ολγας...οταν πας θεσνικη θα τα δεις ολα αυτα που σου λεω μην ανησυχεις!
-----------------------------------------
παιδια ειμαι απο θεσσαλονίκη ειναι καταπλικτικα εχει ενα σορο μαγαζια κλαμπ,καφε, μπαρακια,ταβερνες,εχει το λιμανι,την παραλια και τεραστια κλαμπ εεεεεεεε μονο αυτο...το μεγαλυτερο χωραει 4000 κοσμο........!!!!!!!!:)


γεια!μια φορα βγηκα στη Θεσσαλονικη σε ενα club shark το ελεγαν και ηταν εκει ο Συσσοβιτης!!!χαχα!!!Α!πηγα και στην καμαρα σε και μπυραριες τσεχικες και κρασαδικα...ωραια η θεσσαλονικη...πολυ ωραια...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
ειμαι απο θεσσαλονικη....κατα την γνωμη μου υπαρχουν καλα σπιτια στην οδο εθνικης αμυνης που ειναι διπλα στα πανεπιστιμια, στην αγγελακη, απεναντι στην ΕΤ3 και το γαλλικο ινστιτουτο, στην βασσιλισης Ολγας αν θελετε να ειστε στο κεντρο...μετα υπαρχουν καλα σοιτισ στην τουμπα κοντα στο γηπεδο του ΠΑΟΚ, και γενικα σε ολη την περιοχη...επισης υπαρχουν καλα σπιτια κοντα στο ιποκκρατειο νοσοκομειο...κ τελος σας αφησα την πλατεια ναβαρινου αλλα προσωπικα δεν την συνοστς γτ δεν εχει και πολυ καλη φημη για τον κοσμο που φιλοξενει.....ελπιζω να βοηθησα........:):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εχω σπιτι αετοραχης καθετη στη λεωφορο στρατου.
η ναβαρινου κατι πρεζονια φιλοξενει ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@my_07

Νεοφερμένος

Η @my_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
ειμαι απο θεσσαλονικη....κατα την γνωμη μου υπαρχουν καλα σπιτια στην οδο εθνικης αμυνης που ειναι διπλα στα πανεπιστιμια, στην αγγελακη, απεναντι στην ΕΤ3 και το γαλλικο ινστιτουτο, στην βασσιλισης Ολγας αν θελετε να ειστε στο κεντρο...μετα υπαρχουν καλα σοιτισ στην τουμπα κοντα στο γηπεδο του ΠΑΟΚ, και γενικα σε ολη την περιοχη...επισης υπαρχουν καλα σπιτια κοντα στο ιποκκρατειο νοσοκομειο...κ τελος σας αφησα την πλατεια ναβαρινου αλλα προσωπικα δεν την συνοστς γτ δεν εχει και πολυ καλη φημη για τον κοσμο που φιλοξενει.....ελπιζω να βοηθησα........:):bye:

στην αγγελακη ποσο περιπου ειναι τα ενοικια ?εχει ψαξει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Μακρια απο Καμαρα και Ροτοντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Λοιπόν παρακαλώ όποιον είναι γνώστης (πραγματικός) της Θεσσαλονίκης να μου δώσει τα φώτα του. Κατά 99.9% περνάω ΑΠΘ. Ξέρετε κάποια καλή περιοχή για σπίτι ;; Που να μπορώ να πηγαίνω με τα πόδια στο πανεπιστήμιο ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
τι σχολη εισαι?/μποτσαρη,κωνσταντινουπολεως.σταση αναπηρων,χαριλαου,τριανδρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top