Πιστεύετε στον εαυτό σας;

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι εμένα την νύχτα με πιάνουν διάφορα:P
Μελαγχολίες κτλ.
Επίσης την νύχτα είμαι πιο θαραλλέα και παίρνω αποφάσεις που το πρωί τελικά δεν μπορώ να εφαρμόσω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ναι αυτό μάλλον. Δεν ξέρω. Είμαι μόνη μου επειδή οι άλλοι κοιμούνται, και κάθομαι και σκέφτομαι διάφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Κι εμένα την νύχτα με πιάνουν διάφορα:P
Μελαγχολίες κτλ.
Επίσης την νύχτα είμαι πιο θαραλλέα και παίρνω αποφάσεις που το πρωί τελικά δεν μπορώ να εφαρμόσω.:P
πόσο συμφωνω!!!:P...μόνο μια φορα έκανα αυτό που αποφάσισα το βράδυ...ευτυχώς και την πιο κρίσιμη...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Η αυτοεκτίμηση έχει να κάνει με το πόσο καλά γνωρίζει κάποιος τον εαυτό του και αν αυτό που είναι ή πιστεύει πως είναι του αρέσει!
Για μένα είναι σημαντικό κάποιος να έχει αυτοεκτίμηση
γιατί έτσι μπορεί να δει κατάματα την ζωή και να αντιμετωπίσει πιο εύκολα την ζωή,να ξεπερνά τα εμπόδια!
Και θέλω να πιστεύω πως έχω αυτοεκτίμηση!
Μ'αρέσει αυτό που είμαι με τα κακά και τα καλά του..
αλλά υπάρχουν φορές που λυγίζεις και ονειρεύεσαι το τέλειο...
ίσως η αυτοεκτίμηση έχει να κάνει με το πόσες φορές λυγίζουμε και συγκρίνουμαι τον εαυτό μας νιώθοντας κατώτεροι!
Τώρα τρόποι βελτίωσης σίγουρα υπάρχουν.
Μπορεί να μην σου αρέσει κάτι πάνω σου, ίσως το σώμα σου ή το χρώμα τον μαλλίων σου!
Βάλε στόχους και κυνήγησέ τους απο κοντά!Μόνο έτσι θα αποκτήσεις αυτό που θέλεις![τα μαλλία με μια απλή επίσκεψη στο κομμωτήριο γινονται κανουργια!:D]
Ίσως να μην σου αρέσει κάτι που δεν αλλάζει πχ. στραβά πόδια,σχήμα προσώπου,μάτια κλπ!
Τότε πρέπει να συνηθίσεις στην ιδέα πως δεν αλλάζει κάτι και πως η ζωή συνεχίζεται!
Ζεις μ'αυτό!
Ίσως να μην σου αρέσει κάτι στον χαραχτήρα σου!
Αυτό αλλάζει!
Προσπάθησε να βελτιωθείς κάνοντας το αντίθετο από αυτό που συνήθιζες!
Ή ζήσε με αυτό!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Για να απαντήσω στην αρχική ερώτηση "Πιστεύετε στον εαυτό σας;"

Εννοείται! Αν δεν πιστεύω σε μένα σε ποιον θα πιστεύω; Και εκτός των άλλων, αν δεν πιστεύω εγώ στον εαυτό μου, πως θα με πιστέψουν οι άλλοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Συμφωνώ με την kaleidoscope απόλυτα! Πρώτοι απ' όλους πρέπει εμείς οι ίδιοι να έχουμε εμπιστοσύνη στις δυνάμεις μας και στον εαυτό μας γενικότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
μπααα...οι θεοί δεν χρειάζονται την αυτοπεπείθηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwnstantina K.

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα - Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Σε αλλα πραγματα ναι σε αλλα οχι και τοσο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Όπως κι αυτός πιστεύει σε μένα. Απεριόριστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top