Αλλαγή βιβλίων

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν θα αλλάξουν τα βιβλία της 3ης απο την νεα σχολική χρονια;Αν ναι, ποια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
νομίζω ότι τα βιβλία αλλάζουν μόνο για τα παιδιά της φετινής τρίτης γυμνασίου δηλαδή για τα πρωτολυκειάκια όταν εσύ θα είσαι τρίτη καθώς αυτά θα δώσουν με το νέο σύστημα. Εσείς θα δώσετε κανονικά σαν κι εμάς. Δεν αλλάζει κάτι. Δεν είμαι και σίγουρη, μην σε πάρω στο λαιμό μου, απλά είναι παράλογο ν αλλάξουν τα βιβλία σ εσάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Mη το λες όταν αυτοί είχαν πάει 3η γυμνασίου είχαν αλλάξει και σε αυτούς μερικά.Βέβαια εδώ μιλάμε για πανελλήνιες οπότε ίσως να μην τους πιάσει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Mη το λες όταν αυτοί είχαν πάει 3η γυμνασίου είχαν αλλάξει και σε αυτούς μερικά.Βέβαια εδώ μιλάμε για πανελλήνιες οπότε ίσως να μην τους πιάσει:)

νταξ στην Ελλάδα ζούμε. Ποτε δεν ξέρεις! Απλά μου φαίνεται λίγο παράλογο.... we will see.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelina001

Νεοφερμένος

Η angelina001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, επειδή ενδιαφέρομαι να αγοράσω κάποια μεταχειρισμένα βοηθήματα μπορεί κάποιος με σιγουριά να μου πει ποιά χρονιά άλλαξε η ύλη στη δευτεροβάθμια εκπαίδευση??? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Επισήμανση: Τα μηνύματα 5 - 9 προήλθαν από νήμα με παρόμοιο περιεχόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Μερικα βιβλια δν εχουν αλλαξει μεχρι σημερα, οπως τα μαθηματικα. Τα υπολοιπα νομιζω ξεκινησαν να αλλαζουν απο το σχολικο ετος 06-07. Γιατι εκεινη τη χρονια στην πρωτη γυμνασιου προλαβα τα καινουρια βιβλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelina001

Νεοφερμένος

Η angelina001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Τα μαθηματικά έχουν σίγουρα αλλάξει..ΜΜΜ εσυ μάλλον θα πρόλαβες εκείνες τις ανεπαίσθητες αλλαγές! Τώρα τελευταία τα αλλάξαν.. Νομίζω απο το 2011 και μετά αλλά δν είμαι απόλυτα σίγουρη :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Τα μαθηματικά έχουν σίγουρα αλλάξει..ΜΜΜ εσυ μάλλον θα πρόλαβες εκείνες τις ανεπαίσθητες αλλαγές! Τώρα τελευταία τα αλλάξαν.. Νομίζω απο το 2011 και μετά αλλά δν είμαι απόλυτα σίγουρη :/

Μπορει, παντως δν ειχαν βιβλια ξαναγραμμενα απο την αρχη οπως σε αλλα μαθηματα, πχ Γλωσσα, Ιστορια κλπ. Οταν ημουν Γυμνασιο μας ειχαν πει οτι θα αλλαξουν σταδιακα ολα, δν ξερω αν υλοποιηθηκε αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelina001

Νεοφερμένος

Η angelina001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ναι υλοποιήθηκε!έχουν βάλει κεφάλαια της 3ης λυκείου (Π.χ. μαθηματικά) στην 1η και 2α λυκείου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top