Φοιτητική ζωή στην Αλεξανδρούπολη

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouko

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ευρωπός (Κιλκίς). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
προσφατα πηγα Αλεξανδρουπολη σε μια φιλη μου που σπουδαζει εκει...ειναι φανταστικη πολη κ πιστευω οτι εχει αρκετη ζωη...εγω παντως περασα φανταστικαααααα:no1:και η φιλη μου που σπουδαζει εκει ειναι αρκετα ικανοποιημενη...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panp27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panp27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Είμαι από Αλεξανδρούπολη! Είναι φανταστική για φοιτητές αφού συνδιάζει τα πάντα!!! Ούτε "κουραστική" πόλη είναι (βλ. Θεσ/κη, Αθήνα), και μπορείς να κάνεις ότι μπορείς να κάνεις και στις άλλες "γνωστες" μεγάλες πόλεις!!! Άσε που και παρέες μπορείς να κάνεις πολύ πιο εύκολα λόγω του "οικογενειακού" κλίματος που επικρατεί στις σχολές λόγω του μικρότερου αριθμού φοιτητών (και όχι σαν το χάος με των τεράστιο αριθμό φοιτητών των μεγάλων πόλεων... όπου εκεί είναι δυσκολότερα...). Αλεξανδρούπολη - Θεσσαλονίκη (έχω "δοκιμάσει" και τα δύο...) 1-0!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
και γω τα χω δοκιμασει και τα 2
θεσσαλονικη-λεξανδρουπολη απειρο-0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skeirin19

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλησπέρα.Ξέρετε τίποτε για σπίτια που νοικιάζονται στην Αλεξανδρούπολη,κατά προτίμηση στο κέντρο;Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doreta

Νεοφερμένος

Η Doreta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδιά όπως είπα και στο forum για τη μοριακή βιολογία και γενετική η πολη ειναι φοβερη και ειμαι σίγουρη οτι θα περασετε τέλεια. Εγω απο αθήνα περασα εκει, και δεν απογοητεύτηκα κα-θό-λου! ειναι απίθανα, ακομα και για παιδια μεγαλύτερων πόλεων! στείλτε πμ για ο,τι αλλο θελετε! θα χαρω να βοηθήσω! Ειδικά τα παιδιά που φέτος θα ρθουν στη μοριακή! good choice you guys! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Χειμώνα και άνοιξη την έχω επισκεφτεί ελάχιστα την πόλη οπότε δεν πολυξέρω πως είναι τα πράγματα τότε. Πάντως το καλοκαίρι ΦΥΣΑΕΙ! Μαζεύει τρελό κόσμο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MSM

Νεοφερμένος

Η MSM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
θα ήθελα πληροφορίες για το πότε θα γίνουν οι εγγραφές στο τμήμα της ιατρικής στην Αλεξανδρούπολη, καθώς επίσης τι έγγραφα πρέπει να επισυναφθούν μαζί με την αίτηση εγγραφής.
ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos06

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Από 16 έως 31 είναι...την τετάρτη που θα κάνω την εγγραφή θα σου πω τ ακριβώς θέλει.,

On topic :
Πέρασα κ εγώ φέτος αλεξ/πόλη θα παω αύριο για εγκατάσταση κ γ εγγραφές..ωραία πολη μου φάνηκε όταν πηγα για σπίτι..με αυτα που διαβάζω στο forum εχω ενθουσιαστεί μακάρι να είναι τόσο καλά κ ελπίζω να κάνω παρέες γρήγορα γιατί δεν ξέρω κανέναν :-S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
ωραια ειναι εδώ,θα περασεις καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MSM

Νεοφερμένος

Η MSM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ευχαριστώ Θάνο! εγώ την Παρασκευή έρχομαι για σπίτι και ελπίζω να βρώ! :) τι περασες στην Αλεξανδρούπολη;
-----------------------------------------
καλέ θάνο συνάδελφοι είμαστε!:) κοίταξα στο προφιλ σου και είδα ότι ιατρική πέρασες!:) και εγώ ιατρική πέρασα στην Αλεξανδρούπολη! Αντε τώρα θα ξέρεις εμένα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos06

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Αν κ δεν ξέρω πότε τελειώνουν οι εξεταστικές λογικα θα βρεις διότι κάποιοι θα ξενοικίασουν!εγώ έψαχνα αρκετές ώρες είχα απογοητευτεί στην αρχή αλλά στο τέλος βρήκα υπομονή θέλει συναδέλφε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Από 16 έως 31 είναι...την τετάρτη που θα κάνω την εγγραφή θα σου πω τ ακριβώς θέλει.,

On topic :
Πέρασα κ εγώ φέτος αλεξ/πόλη θα παω αύριο για εγκατάσταση κ γ εγγραφές..ωραία πολη μου φάνηκε όταν πηγα για σπίτι..με αυτα που διαβάζω στο forum εχω ενθουσιαστεί μακάρι να είναι τόσο καλά κ ελπίζω να κάνω παρέες γρήγορα γιατί δεν ξέρω κανέναν :-S
Επιτελους και ενας φιλος εδω πανω:jumpy::jumpy::jumpy:!! Δε λεω, ωραιο να εισαι μεσα στις γυναικες, αλλα ενα φιλαρακι το ηθελα... Σε ποια σχολη περασες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos06

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ιατρική πέρασα :)εσυ σε ποια σχολή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ιατρική πέρασα :)εσυ σε ποια σχολή?
Στο παιδαγωγικο και ενω εχω γνωρισει πολλες συμφοιτητριες, δεν εχω βρει ακομα κανεναν συμφοιτητη:P:(:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soral

Νεοφερμένος

Η Soral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά εγώ ιατρική αλεξανδρούπολης πέρασα αλλά βρήκα σπίτι στη νέα χιλή..!Λέτε να με φάει η μοναξιά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδιά εγώ ιατρική αλεξανδρούπολης πέρασα αλλά βρήκα σπίτι στη νέα χιλή..!Λέτε να με φάει η μοναξιά???
Oχι, ξερω αλλες δυο κοπελες τουλαχιστον που βρηκαν σπιτι εκει!! Το μονο κακο ειναι πως θα χαλας ολα σου τα λεφτα στα ταξι, για να πηγαινοερχεσαι τα βραδια:P:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soral

Νεοφερμένος

Η Soral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Χμμ..όντως...αλλά είμαι περισσότερο σπιτόγατα οπότε θα δούμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos06

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γειά σου συμφοιτητρια!Θα συμφωνήσω με αυτό που είπε ο κωσταντίνος..διότι το αστικό σταματά στις 11 απ'ότι θυμάμαι κ θα πρέπει να πάρεις ταξί αλλιώς μια χαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adri

Νεοφερμένος

Η adri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Από 16 έως 31 είναι...την τετάρτη που θα κάνω την εγγραφή θα σου πω τ ακριβώς θέλει.,

On topic :
Πέρασα κ εγώ φέτος αλεξ/πόλη θα παω αύριο για εγκατάσταση κ γ εγγραφές..ωραία πολη μου φάνηκε όταν πηγα για σπίτι..με αυτα που διαβάζω στο forum εχω ενθουσιαστεί μακάρι να είναι τόσο καλά κ ελπίζω να κάνω παρέες γρήγορα γιατί δεν ξέρω κανέναν :-S

Κι εγώ στην Ιατρική πέρασα. Πήρα τηλέφωνο στη Γραμματεία της σχολής και μου είπαν ότι χρέιάζονται
1) επικυρωμένο αντίγραφο του απολυτηρίου
2) επικυρωμένο αντίγραφο ταυτότητας
3) επικυρωμένο αντίγραφο βεβαίωσης πρόσβασης, αν δε θες να παραδώσεις την ίδια τη βεβαίωση
4) 4 φωτογραφίες
5) κι εκεί θα μας δώσουν μία υπεύθυνη δήλωση που θα βεβαιώνει ότι δεν είμαστε γραμμένοι σε άλλο ΑΕΙ ή ΤΕΙ

Ιατρικές εξετάσεις δε χρειάζονται. Όποιος πάει και κάνει την εγγραφή ας μας ενημερώσει για να είμαστε σίγουροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top