Πόσες ξένες γλώσσες μιλάτε και ποιες είναι;

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Αγγλικα C2
Γερμανικα C1
Γαλλικα Β2 και παμε προς C1
Ελληνικα(;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
αγγλικα, γαλλικα και θελω οπωσδηποτε να μαθω καλυτερα ισπανικα και πορτογαλικα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
αγγλικά ( CPE)
γερμανικά ( C1)
γαλλικά
ποντιακά:P
ελληνικά
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filomathhs

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ελληνικά:P
Αραβικά
Αγγλικά(Michigan Prof, Lower κρατικό, IELTS(7/9)...
Γερμανικά
Γαλλικά(Βασικά πράγματα)
-----------------------------------------
αγγλικά ( CPE)
γερμανικά ( C1)
γαλλικά
ποντιακά:P
ελληνικά
:thanks:

Τα Ποντιακά δεν είναι ξένη γλώσσα:nono:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ξέρω να μιλάω Αγγλικά-Ισπανικά και ελάχιστα Γαλλικα και Πορτογαλλικά:D:no1::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sapienzia

Νεοφερμένος

Η Sapienzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Αγγλικα, Ιταλικα καλα :)
Γερμανικα τα πολυ βασικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Βλέπω το φοορουμ σε λιγο θα πάρει και βραβειο φορουμ με την μεγαλυτερη πολλυγλωσικότητα...:P

Ευγε καλα μου παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
αγγλικα, γαλλικα και θελω οπωσδηποτε να μαθω καλυτερα ισπανικα και πορτογαλικα:)
Είναι φοβερή γλώσσα.Ξέρω 5 πράγματα στα Πορτογαλλικά και με έχουν μαγέψει.Όσο για τα Ισπανικά δεν το συζητώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dandan

Νεοφερμένος

Ο dandan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γλαμανδικα δεν υπαρχουν,ορθογραφικο λαθος ειναι!Η κοπελα ηθελε να γραψει φλαμανδικα,που ειναι η γλωσσα που μιλουν στη Φλανδρα του Βελγιου και βασικα ειναι ιδια με τα ολλανδικα,δεν ειναι ξεχωριστη γλωσσα.
Ειναι σαν να λεμε αγγλικα βρετανιας και αγγλικα ΗΠΑ ή Αυστραλιας, ή ισπανικα καστιγιανικα και ισπανικα λατινικης αμερικης.
Εγω μιλαω αγγλικα, γαλλικα,γερμανικα,ιαπωνικα και μετρια ολλανδικα,ρωσικα και εβραϊκά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Αγγλικά (περιμένω τα αποτελέσματα του ecce αλλά είμαι σίγουρη ότι το πήρ:xixi:α)
Γαλλικά (λίγα πράγματα... περιμένω τα αποτελέσματα του Α2)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
αγγλικα, γαλλικα αι θελω να μαθω ιταλικα και ισπανικα....
-----------------------------------------
Αγγλικά (περιμένω τα αποτελέσματα του ecce αλλά είμαι σίγουρη ότι το πήρ:xixi:α)
Γαλλικά (λίγα πράγματα... περιμένω τα αποτελέσματα του Α2)
και εγω τα περιμενω αλλα ξεκιναω σε λιγες μερες την υλη του B1...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
αγγλικα, γαλλικα αι θελω να μαθω ιταλικα και ισπανικα....
-----------------------------------------

και εγω τα περιμενω αλλα ξεκιναω σε λιγες μερες την υλη του B1...
Καλά αποτελέσματα λοιπόν:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Ευχαριστω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whatwhat.......

Νεοφερμένος

Η emily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
πολυ καλα γερμανικα και ετσι κ ετσι αγγλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
αγγλικα και γαλλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Αγγλικα και λιγο Γερμανικα απο τ σχολιο.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
-Αγγλικά (E.C.C.E. και E.C.P.E.)
-Γαλλικά (A2, B1, B2, C1, Sorbonne 1 και 2)
-Ισπανικά (Intermedio)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Αγγλικά(Γ2)και Γερμανικά(Γ1).Απωθημένο μου βέβαια είναι τα Ιταλικά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Memita

Νεοφερμένος

Η Χρυσανθέμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω μιλαω καλα αγγλικα λιγοοοοοο(πολυ λιγο απο γαλλικα κ κορεατικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top