Γενικό - [Παλιό Σύστημα] Τεχνολογική - Κύκλος Τεχνολογίας και Παραγωγής

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ε, όχι και έτσι! Δηλαδή στο σχολείο δεν σας το είχαν πει; Πιθανόν σε κάποιο άλλο κοντινό σχολείο να υπήρχε και να ενδιαφερόταν κάποιος.

Ίσως να είναι η πόλη με τους περισσότερους στην Τ-1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ίσως να είναι η πόλη με τους περισσότερους στην Τ-1.

Έτσι είναι! Μόνο εδώ και στη Λάρισα βρίσκεις τόσους πολλούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Και η Λάρισα λοιπόν. Στον Πειραιά ενώ υπάρχει δεν την προτιμούν πολλοί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Στο δικό μας νομό έχουμε 5 άτομα στο Δερβένι και λογικά και καμιά 10-15αριά ακόμα στο Ξυλόκαστρο...Καλά είμαστε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Στο δικό μας νομό έχουμε 5 άτομα στο Δερβένι και λογικά και καμιά 10-15αριά ακόμα στο Ξυλόκαστρο...Καλά είμαστε!;)
Ποιος αλλος θα τα διαλεγε??Αν και απο οτι βλεπω ειναι η πιο ολοκληρωμενη κατευθυνση αν σκεφτεις οτι εχει χημεια που συνδιαζει την θετικη και την ηλεκτρολογια που συνδιαζει την τεχνολογικη κατευθυνση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Στο σχολείο μου μόνο είναι 35 παιδιά Τ-1. Πιο πολλοί κι απ' την Τεχνολογική 2. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ποιος αλλος θα τα διαλεγε??Αν και απο οτι βλεπω ειναι η πιο ολοκληρωμενη κατευθυνση αν σκεφτεις οτι εχει χημεια που συνδιαζει την θετικη και την ηλεκτρολογια που συνδιαζει την τεχνολογικη κατευθυνση!
Το ποιος άλλος δεν το κατάλαβα????????
Και θα συμφωνήσω με το ολοκληρωμένη.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Το ποιος άλλος δεν το κατάλαβα????????
Και θα συμφωνήσω με το ολοκληρωμένη.!
Τιποτα τιποτα κατι δικα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexT1

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Όποιος γνωρίζει να μου πει σχολεία που λειτούργησε η Τεχνολογική - Κύκλος τεχνολογίας και παραγωγής το έτος 2011-2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
φίλε.... τι τα θέλεις όλα τα σχολεία που είχαν τενολογική 1....
προσδιόρισε το(νομό/πόλη).....ναι το δικό μου είχε...ήμουν και τεχνολογική 1
2ο λύκειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
παντως ειναι πολυ ασχημο να μην λειτουργει σε πολλα κυριως επαρχιακα σχολεια η τεχνολογικη 1 γιατι τα παιδια αναγκαζονται ειτε να πανε τχνολογικη 2 που εχει αοδε που θελει παπαγαλια και αεπ που σε μικρες πολεις δεν υπαρχουν φροντιστηρια ειτε στην θετικη.και ενω τα μονα μαθηματα της τεχνολογικης 1 διαρκουν 4 ωρες 2 ηλεκτρολογια και 2 βιοχημεια καθως τα μαθηματικα και η φυσικη ειναι κοινα και διδασκονται σε ενιαιο τμημα θετικης-τεχνολογικης 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexT1

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Έχεις δίκιο
Αθήνα
Κέντρο κυρίως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Άμα θέλεις την βοήθεια μου ή έχεις ενδοιασμούς και θέλεις πληροφορίες μην διστασεις να με ρωτήσεις....επειδή ήμουν τεχνολογική 1 μπορώ να σου πω...
Έχεις δίκιο
Αθήνα
Κέντρο κυρίως
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexT1

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Είμαι παλιός απόφοιτος από σχολείο της επαρχίας και θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες.
Τώρα μένω Αθήνα και ψαχνομαι για να δώσω από Τ1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Είμαι παλιός απόφοιτος από σχολείο της επαρχίας και θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες.
Τώρα μένω Αθήνα και ψαχνομαι για να δώσω από Τ1.
δηλαδη ψαχνεις απλα για εξεταστικο κεντρο.τι να σου πω παρε σβαρνα ολα τα σχολεια.δεν μενω αθηνα οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Τ1 κι εγώ...Αλλά όχι από Αθήνα :/:
Εξαιρετική επιλογή,δε θα τη μετανιώσεις!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Είμαι παλιός απόφοιτος από σχολείο της επαρχίας και θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες.
Τώρα μένω Αθήνα και ψαχνομαι για να δώσω από Τ1.
Αφού δεν θέλεις να φοιτήσεις αλλά μόνο να δώσεις πανελλήνιες, τα πράγματα είναι απλά. Μπορείς να το κάνεις σε οποιοδήποτε λύκειο, άσχετα αν εκεί υπάρχει ή όχι τμήμα Τ-1. Θα πρέπει να κάνεις αίτηση το Φεβρουάριο.
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την Τ-1, υπάρχει θέμα ΕΔΩ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faeton

Νεοφερμένος

Ο faeton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Αυτά που έγραψε ο Dias ισχύουν. Τον Φεβρουάριο κάνεις αίτηση στο πλησιέστερο λύκειο της κατοικίας σου για όποια κατεύθυνση θέλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IasonasM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο IasonasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Αναφέρεται πουθενά ο ακριβής αριθμός των μαθητών που είναι απαραίτητος για την δημιουργία Τ1 ;
Εμάς ενώ είχαν βρεθεί κάποια παιδιά και υπήρχαν καθηγητές να διδάξουν τα μαθήματα μας είπαν πως τους είπαν ( αυτοί που είναι "πάνω" από τους καθηγητές/σχολείο :P ) ότι λόγω την κατάστασης πρέπει να βρεθούν 15 άτομα, που δυστυχώς δεν έχουμε :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top