Πόσο συχνά πηγαίνετε στη σχολή σας;

Πόσο συχνά πηγαίνετε στη σχολή σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 138)
  • Κάθε μέρα

    Ψήφοι: 77 55.8%
  • 3-4 φορές την εβδομάδα

    Ψήφοι: 34 24.6%
  • 1-2 φορές την εβδομάδα

    Ψήφοι: 16 11.6%
  • πιο σπάνια

    Ψήφοι: 11 8.0%

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Πόσο συχνά πηγαίνετε στη σχολή σας? ( Για να παρακολουθήσετε μαθήματα εννοώ ...);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Στο πρώτο εξάμηνο πήγαινα ανελλιπώς (εκτός αν υπήρχαν λόγοι "ανωτέρας βίας", πχ ήμουν άρρωστη), στο δεύτερο λίγο παραπάνω απο τις μισές φορές, αλλά υπήρχαν και ολόκληρες εβδομάδες που έχανα μιας και ήμουν αγρίνιο... Στο τρίτο και τέταρτο δεν πάταγα καθόλου! Φέτος παράτησα και τη σχολή για να ξαναδώσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οταν ειχα μαθηματα καθε μερα, γιατι ηταν εργαστηρια κι ειχαν υποχρεωτικες παρουσιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Κάθε μέρα. Σπάνια έχασα μαθήματα τα προηγούμενα 3 χρόνια. Φέτος πατάω σπανιότατα σε ένα υποχρεωτικό μάθημα που κάνω το οποίο είναι για δάσκαλους και μιλάει για μαθησιακές δυσκολίες, παθολογία στις παιδικές ηλικίες κτλ, πράγματα που τα έχουμε κάνει 10000 φορές οι ψυχολόγοι. Αλλά δεν έχει σημασία που δεν πατάω. Στην ενδιάμεση τα πήγα πολύ καλά! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmavidis

Νεοφερμένος

Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής δεν έχω χάσει μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Κάθε μέρα πήγαινα.....αναλόγως τις μέρες που είχα και μάθημα εννοείται!
βέβαια μπορεί να πήγαινα, να παρακολουθούσα πολλές φορές ένα μισάωρο μάθημα και μετά να την έκανα για καφέ :D αλλά νομίζω πιάνεται ότι πήγαινα...εεεε?????? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τώρα στο μεταπτυχιακό πηγαίνω σε όλες τις παραδόσεις, σε άλλες επειδή πρέπει, σε άλλες επειδή όλοι πάνε και είναι καλός τρόπος κοινωνικοποίησης.

Όταν ήμουν στην Φιλοσοφική στην αρχή πήγαινα σε όλες, μετά που είδα τι παίζει μόνο στα μαθήματα που με ενδιέφεραν ή στα δύσκολα(αυτή η Στατιστική μας έφαγε την ζωή). Και με τίποτα πρωινά μαθήματα(ο ύπνος είναι κάτι ιερό).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω, αφου περασα περιοδους απιστευτης τεμπελιας:P, φετος παω καθε μερα στις 9 το πρωι παρακαλω!!!:clapup: Δεχομαι συγχαρητηρια:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής δεν έχω χάσει μάθημα.

me too :clapup: :clapup: :clapup: (με εξαιρεση μαλλον τη χημεια της τεταρτης :( :redface: οπου ειχα παει να πλακωθω με τη Γραματεια γκρρρ:mad: :mad: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daemon

Νεοφερμένος

Ο daemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Τώρα αναγκαστικά (λόγω μεταπτυχιακού) κάθε μέρα (εξαιρείται η αυριανή που πρέπει να κάνω κάποιες γραφειοκρατικές δουλειές με τη Γραμματεία και ελπίζω να μη χρειαστεί να πλακωθώ. Τελικά το σπάσιμο νεύρων είναι γενικό χαρακτηριστικό των Γραμματειών. Πας ήρεμος κι ευγενικός και φεύγεις με ηρεμιστικά).

Στο προπτυχιακό πήγαινα στα μαθήματα που μου αρέσαν και στα υπόλοιπα απλά δεν πάταγα. Εξαιρείται ο τελευταίος χρόνος που πήγαινα σε όλα τα μαθήματα και ο 2ος που δεν πήγαινα σε κανένα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγώ πήγαινα κάθε μερα και στα εργσατηρια και στις θεωρίες, με βοηθούσε πολύ να περνάω τα μαθηματα χωρις πολύ διάβασμα οταν έδινα 3 μαθηματα την ημέρα σε κάποιες εξεταστικές, δεν το μετάνιωσα και που ξυπνούσα 7 το πρωι για να πάω καποιες μέρες γιατί είχα ένα καλό τελικό αποτέλεσμα, να πάρω το πτυχίο μου ακριβως στην ωρα μου και με εναν καλά βαθμό για τα δεδομένα της σχολής μου:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Αν πάω στη σχολή θα είναι για να βγω από το σπίτι και να πάω για κανένα καφεδάκι μετά.:P Ευτυχώς τα μαθήματα μου δε θέλουν παρακολούθηση!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εμείς στους αρχιτέκτονες είχαμε εργαστήρια και workshops κλπ... Και, στην τελική, και έτσι μαθαίνεις. Από τη μυρωδιά του κτιρίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κάθε μέρα πηγαίνω γιατί δυστυχώς, ακομη κι αν δεν έχεις εργαστήριο, μπορεί να χάσεις τ'αυγά και τα καλάθια με τις ανακοινώσεις που βγάζουν κάθε φορά τελευταία στιγμή... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καμιά φορά τη βδομάδα πλέον, για να δώσω εργασίες και stuff like that. Μόλις 1 μάθημα στα 7 έχω παρακολουθήσει, υποτυπωδώς ως τώρα. :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalcfu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Το πρώτο έτος πήγαινα σχεδόν κάθε μέρα. Το δεύτερο και το τρίτο δεν πάτησα σχεδόν καθόλου γιατί δούλευα. Το τέταρτο έτος παρακολουθούσα ανελλιπώς, γιατί είχα φτάσει να χρωστάω αρκετά μαθήματα και ήθελα να ξεμπερδεύω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blk88memorz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blk88memorz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Επειδή έχω πάρει πέντε εργαστήρια αυτό το εξάμηνο,
πηγαίνω 4 φορές τη βδομάδα στο ΤΕΙ.

Σε θεωρίες, πάλι, έχω να πατήσω απ' το 1ο εξάμηνο.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εξαρτάται... Πηγαίνει ανάλογα με τα μαθήματα που έχω στο εξάμηνο και το κατα πόσο αυτά μου αρέσουν! (παίζει ρόλο και ο καθηγητής :whistle:)

Στο πρώτο εξάμηνο πήγαινα συνέχεια, στο δεύτερο πήγαινα να παρακολουθήσω μόνο Ανάλυση ΙΙ, στο τρίτο ξεκίνησα δυναμικά, έμπαινα σε 2-3 συστηματικά αλλά κάπου μετά τα Χριστούγεννα τα παράτησα :P.

Στο τέταρτο εξάμηνο έχω αρχίσει και μπαίνω στοιχεία μηχανών και μηχανική ρευστών και θα το πάω all the way, όπως με την Ανάλυση ΙΙ. Μάλλον με εμπνέει η άνοιξη, τι να πω... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ Ανάλυση ΙΙ την παράτησα. :whistle:



Από 3ο εξάμηνο μόνο Αριθμητική Ανάλυση πάταγα κι αυτό μέχρι Δεκέμβρη. Μετά πουθενά. Στα άλλα 6 ούτε δευτερόλεπτο. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top