Πρόχειρο στις πανελλήνιες

atheodor

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Όταν έγραφα έκθεση, ήμουν ψυλοαγχωμένος και ζωγράφισα ένα παιδάκι που κάει βιβλία στο πρόχειρο για να μου ρθει καμιά ιδέα... Ξέχασα να το σβήσω υπάρχει περίπτωση να μου μηδενίσουν το γραπτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iraklis7

Νεοφερμένος

Ο Iraklis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Αν το έκανες στο προχειρο δεν νομίζω γιατί ειδικά στην έκθεση δεν νομίζω ότι θα το κοιτάξουν..
Χωρίς σιγουριά όμως αδερφέ..
Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

atheodor

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μακάρι... Αν όχι δεν μπορώ να κάνω κάτι έτσι; 0/100;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ρε παιδια,τα γραπτα μας πριν φυγουν τα ελεγχει μια επιτροπη και διαγραφει οτι μπορει να φανει σαν σημαδι για το ποιοι ειμαστε...Οπως και με το ονομα,αμα δεν το δουνε οι επιτηρητες,θα το δει μετα η επιτροπη! Μην ανησυχεις,εχει συμβει και σε αλλου πολλους και το προλαβανε στις επιτροπες αυτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
χαχαχαχαχα γαμάτος :no1:
Εγω σκεφτηκα να τους βαλω μεσα στο τετραδιο ενα αναπτηρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Χαχαχαχα! Καλα παιδια τα σπατε ε?? Το σπιρτο παντως δεν θα το προσεχαν κιολας,τον αναπτηρα που να τον καλυψεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

atheodor

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
evi zoi αυτό που λες είναι σιγουρο ή απλά το λες για να με καθησυχάσεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Χαχαχαχα! Καλα παιδια τα σπατε ε?? Το σπιρτο παντως δεν θα το προσεχαν κιολας,τον αναπτηρα που να τον καλυψεις???
μπορούσες να το κολλήσεις με σιλοτέιπ.Οντως το σπιρτο πιο καλο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
evi zoi αυτό που λες είναι σιγουρο ή απλά το λες για να με καθησυχάσεις;;


De facto. Εκανε ενας φιλος μου μια παρομοια πατατα και νομιζε οτι θα τον μηδενιζαν...Στις ενδοσχολικες ομως τον επιασε ο υποδιευθυντης μας και του ειπε οτι εκανε βλακεια αλλα την προλαβανε αυτοι απο την επιτροπη.... Συγκεκριμενα,εκεινος ειχε κανει το σχεδιαγραμμα της εκθεσης στο προχειρο του και απο κατω ειχε βαλει το ονομα του. Εχω ακουσει και αλλα περιστατικα,αλλα αυτο ειναι το μονο επιβεβαιωμενο...
Μην αγχωνεσαι!

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=45563&page=2 Δες και εδω το kebikebirodos..Δεν εισαι ο μονος!!!
-----------------------------------------
μπορούσες να το κολλήσεις με σιλοτέιπ.Οντως το σπιρτο πιο καλο:no1:


Ναι ,να το εχεουμε υποψιν μας για ολα τα μαθηματα! Στην εκθεση ενα σπιρτο, Στη βιολογια μια συριγγα, στα κειμενα... δεν ξερω δεν μου ερχεται κατι... :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εγώ πάντως στο φυλλάδιο με τα θέματα δίπλα από την παρατήρηση που έλεγε να μην γράψουμε πάνω στο φυλλάδιο εκτός από το όνομά μας έγραψα: "ΟΚ!" !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Βασικά γιατί να μηδενίσουν το γραπτό λόγω της ζωγραφιάς; Βάση λογικής, στο πρόχειρο είναι οπότε δεν υπολογίζεται καν στην διόρθωση. Άσε που δε νομίζω να το κοιτάξουν κι όλας. Επίσης, μια ζωγραφιά δεν είναι σημάδι για το ποιοι είμαστε. Βάση λογικής πάντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Οχι δε ειναι ετσι..Γι'αυτο απαγορευονται και τα μπλανκο και οι πολλες μουτζουρες (λενε οτι αμα θελουμ ενα σβησουμε μεγαλο κομματι πρεπει να βαλουμε Χ και οχι μουτζουρα) ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leytis

Νεοφερμένος

Ο leytis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
παιδια εγω χθες στ ΑΟΔΕ στο προχειρο επειδη προσπαθουσα να θυμηθω κατι ,αρχισα να ζωγραζω , εκανα το γηπεδο του παοκ κ εγραψα κ ΠΑΟΚ -4- , αλλα οταν εφευγα το ειπα στην επιτιριτρια κ μ ειπε οτι δν υπαρχει προβλημα
-----------------------------------------
ζωγραφιζω**
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
παιδια εγω χθες στ ΑΟΔΕ στο προχειρο επειδη προσπαθουσα να θυμηθω κατι ,αρχισα να ζωγραζω , εκανα το γηπεδο του παοκ κ εγραψα κ ΠΑΟΚ -4- , αλλα οταν εφευγα το ειπα στην επιτιριτρια κ μ ειπε οτι δν υπαρχει προβλημα
-----------------------------------------
ζωγραφιζω**

Μονο μην ειναι ο διορθωτης αλλης ομαδας διοτι αλλιως .... :jumpy::P (αστειευομαι μην σε αγχωσω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
τα αντιγραφα με τα θεματα τα πετανε παντως....ουτωσ η αλλωσ πανω στις φωτοτυπιεσ γραφουμε τα ονοματα μας...(για να μην γινει ανταλλαγη γραπτων...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Αφου τα πετανε που τα πετανε, γιατι δεν μας αφηνουν να σημειωνουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αφου τα πετανε που τα πετανε, γιατι δεν μας αφηνουν να σημειωνουμε?


Πως δε μας αφηνουν!!! Εγω το γεμισα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Πως δε μας αφηνουν!!! Εγω το γεμισα.....


Αληθεια?? Εμενα στην εκθεση που εκανα κατι υπογραμμισεις με βαλανε και τα εσβηνα μια ωρα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leytis

Νεοφερμένος

Ο leytis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
χαχα αλλα λετε να μ μηδενισουνε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εγώ στο πρόχειρο της ΑΟΔΕ ξαναέλυσα το 4ο θέμα των μαθηματικών με μολύβι και μετά το έσβησα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top