Τι έχετε να πείτε για την επιτήρηση την ώρα των εξετάσεων;

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εμεις πραγματικα ανταλλασαμε αποψεις στις ασκησεις της εκθεσης...εσεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
χαχα εμας οτι ρωταμε μας λενε δεν ξερω !

Τυχερη που εισαι στο σχολειο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoezaxariadi

Νεοφερμένος

Η ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
και εμεις μπορεσαμε ν αντιγραψουμε στο τελος βεβαια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
πωπω τι ωραια σχολεια που εχετε! σας ζηλευω!
αμα ειναι ετσι η επιτηρηση καλοδεχουμενη =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
πραγματικα παιδια απαξιω να διαβασω βιολογια γεν...σμικρυνση το βιβλιο κ ολα οκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Πραγματικά μεγαλοφυές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Να μη το φανταστείς καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
χα χα...ρε συ δεν μας παρακολουθουσαν...κοτσομπολευαν και γελουσαν..αδικια να μην γραψω κατι που δεν ξερω καλα απο σκονακι...ειναι πολυ δελεαστικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δε νιώθεις περίεργα; Τί ρωτάω ο μαύρος θα μου πεις, στις τρεις τα ξημερώματα, ε; Δε νιώθεις σα να κοροϊδεύεις τον εαυτό σου; Από απλή περιέργεια και μόνο ρωτάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Είχαμε δύο επιτηρήτριες απίστευτα αντιπαθητικές και απωθητικές. Η μία, όταν μας απηύθυνε τον λόγο, μιλούσε απότομα. Και ήταν εκνευριστικό να τις ανέχεσαι να κόβουν βόλτες ανάμεσα στα θρανία αποσπώντας την προσοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ισως εισαι απο τουσ μαθητες που σκιζονταν στο διαβασμα αλλα πραγματικα δεν μπορεις να κρινεις το πως μπορει να το δει καποιος αλλος το θεμα...
προσωπικα, απο τι στιγμη που η ζωη ειναι ενας αγωνας επιβιωσης, ψαχνω με οποιοδηποτε τροπο να βγω κερδισμενη...και αν αυτη μου η κινηση μπορει να μου προσφερει μοναδες, και επειδη εχω και το κοτσια να το κανω, δεν βρισκω τον λογο να μεινω με αναπαντητη ερωτηση....απο κει και περα, ολοι μπορουν να το κανουν και ετσι δεν θεωρω οτι κλεβω την θεση καποιου...
αν κατα την γνωμη σου ειμαι τοσο λαθος τοτε οκ...παω πασο και το ληγω εδω,,,
-----------------------------------------
Είχαμε δύο επιτηρήτριες απίστευτα αντιπαθητικές και απωθητικές. Η μία, όταν μας απηύθυνε τον λόγο, μιλούσε απότομα. Και ήταν εκνευριστικό να τις ανέχεσαι να κόβουν βόλτες ανάμεσα στα θρανία αποσπώντας την προσοχή.

σε εμας ελαχιστα περιφερονταν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δικαίωμά σου να κάνεις ό,τι θες. Δεν είμαι εγώ αυτός που θα σε κρίνει. Σα μαθητής δεν έκανα ποτέ κάτι τέτοιο (σα φοιτητής επιχείρησα να το κάνω μια φορά, αλλά αργότερα το μετάνιωσα για το λόγο που αναφέρω παρακάτω), όχι επειδή δεν είχα τα κότσια ή, επειδή διάβαζα τόσο πολύ που να μη φοβάμαι κάτι, αλλά επειδή ποτέ δεν θα αισθανόμουν καλά με τον εαυτό μου σε περίπτωση που το έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
γι' αυτο σου λεω who μου...ειναι στον ανθρωπο πιστευω...μπραβο για την σταση σου παντως απεναντι στο θεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι υπάρχει κάποιος λόγος, για τον οποίο να αξίζω συγχαρητηρίων. Τέλος πάντων. Καλή συνέχεια με τις εξετάσεις σου εύχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
αξιζεις γιατι μιλας με βαση το δικαιο.... σε αντιθεση με εμενα που μιλω για την αναγκη της επιβιωσης με οποιοδηποτε τροπο...ελπιζω να μου πανε ολα καλα....
σ'ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Εγώ ελπίζω να σε πιάσουν και να μηδενιστείς και θα σε κάρφωνα αν ήμουν στην τάξη.Μαλάκες είναι οι άλλοι ρε Κατερινάκι δεν το κατάλαβα δηλαδή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Συγγνώμη που επεμβαίνω, ίσως να μην έπρεπε, αλλά το σκονάκι κατά τη διάρκεια του σχολείου είναι άχρηστο και χαζό.Η συστηματική χρήση του δηλαδή, που αποτέλεσμα έχει να μην μαθαίνεις και να στηρίζεσαι σ' αυτό.(Αν απλά σε ''ξελασπώσει'' μια δυο φορές οκ).Το σκονάκι κάποιες φορές στο Πανεπιστήμιο (με ύλη ενός μαθήματος γύρω στις 1500 σελίδες π.χ.) είναι αναγκαίο κακό.Στις Πανελλήνιες όμως, είναι εγκληματικό.Να εξηγηθώ:όταν είσαι στο Πανεπιστήμιο, τη θέση σου, την έχεις ήδη κερδίσει.Το σκονάκι, το πολύ πολύ να σε βοηθήσει να περάσεις πιο γρήγορα ένα δύο μαθήματα (στα περισσότερα σε κάποια τμήματα, και με ανοιχτό βιβλίο να σ΄αφήσουν, αν δεν έχεις μελετήσει-παρακολουθήσει, δεν κάνεις τίποτα.)Στις Πανελλήνιες όμως, πραγματικά, κλέβεις τη θέση κάποιου που έχει κοπιάσει.Το επιχείρημα ''έχω τα κότσια και το κάνω'', άρα ο βαθμός μου αξίζει, βοηθάει μόνο στις τύψεις σου.Σαφώς και δεν θα σταματήσεις επειδή διαβάζεις αυτά, τώρα που βρήκες το κόλπο σκασίλα σου τι λέει μια τρελή μες στη νύχτα.Αλλά μια και το παραδέχεσαι, έστω και ανώνυμα,είναι λογικό ν' ακούς και την άλλη πλευρά.Το ενδεχόμενο να σε πιάσουν το 'χεις σκεφτεί?Για τους συμμαθητές σου δε μιλάω, εννοείται πως σ' έχουν πάρει χαμπάρι.Εκτός κι αν περάσεις σε άλλη πόλη και δε σε νοιάζει... συμμαθήτριά μου σε άλλο μάλιστα τμήμα, είχε περάσει με το παλιό κόλπο της τουαλέτας σε κάθε μάθημα, Ελληνική Φιλολογία στα Γιάννενα.Έγινε ρεζίλι στο σχολείο, πλέον όλοι τη φώναζαν η ''συχνοουρία'' κλπ.Τελικά ήρθε με μετεγγραφή στη Φιλολογία Αθηνών.Το άξιζε?Εκτός του ότι τώρα που είναι πάλι εδώ, όλοι ξέρουν και θυμούνται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Aliki εγώ πιστεύω ότι μας δουλεύει και αν δεν το κάνει τότε πρέπει να την πιάσουν να την μηδενίσουν να δούμε αν θα ξανακάνει σκονάκι...
Ποτέ δεν ξαναήμουν τόσο επιθετικός αλλά στο θέμα της αδικίας και της απάτης δεν μπορώ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Δεν πιστεύω ότι το λέει έτσι...από πολλά στον τρόπο που τα έγραψε.Δεν το παίζω ηθικολόγος, αλλά κάτι τέτοια περιστατικά, πραγματικά με ενοχλούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top