Διεθνής Διάκριση, τι κερδίζεις;

Dimitris_aerospace

Νεοφερμένος

Ο Dimitris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εμπεσός (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Γεια σας!

χθες πληροφορήθηκα ότι βγήκα 3ος στον κόσμο σε έναν διαγωνισμό της ΝΑΣΑ, διαγωνισμό αεροδιαστημικής. υπάρχει περίπτωση να πάρω από το υπουργείο αυτό το 10% που δίνεται στους αθλητές. ή τουλάχιστον κάτι άλλο??
συγνώμη για τυχόν λάθη. απο την χάρα μου γράφω γρήγορα.
ευχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Αν ήταν διεθνής ολυμπιάδα, τότε μπορείς να εισαχθείς σ' όποια σχολή θέλεις χωρίς εξετάσεις, αρκεί για τη σχολή που θες να εξετάζεται η φυσική ως μάθημα κατεύθυνσης στις πανελλήνιες.

Συγχαρητήρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας!

χθες πληροφορήθηκα ότι βγήκα 3ος στον κόσμο σε έναν διαγωνισμό της ΝΑΣΑ, διαγωνισμό αεροδιαστημικής. υπάρχει περίπτωση να πάρω από το υπουργείο αυτό το 10% που δίνεται στους αθλητές. ή τουλάχιστον κάτι άλλο??
συγνώμη για τυχόν λάθη. απο την χάρα μου γράφω γρήγορα.
ευχαριστώ!:)

:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Μπράβο Δημήτρη.Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!
Και εις ανώτερα!:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Πραγματικά μπράβο! :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Γεια σας!

χθες πληροφορήθηκα ότι βγήκα 3ος στον κόσμο σε έναν διαγωνισμό της ΝΑΣΑ, διαγωνισμό αεροδιαστημικής. υπάρχει περίπτωση να πάρω από το υπουργείο αυτό το 10% που δίνεται στους αθλητές. ή τουλάχιστον κάτι άλλο??
συγνώμη για τυχόν λάθη. απο την χάρα μου γράφω γρήγορα.
ευχαριστώ!:)
Μπράβοοο!!Πάντα επιτυχίες!:bravo::bravo::jumpy:
Δεν ξέρω όμως αυτό που ρωτάς.:/ Γιατί δε το googlareis?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_aerospace

Νεοφερμένος

Ο Dimitris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εμπεσός (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους. @ Djimmakos, δεν ήταν διεθνής ολυμπιάδα, όπως αυτές των μαθηματικών, απλά ήταν ένας παγκόσμιος διαγωνισμός. εγώ δεν θέλω να σπουδάσω εδώ ελλάδα, αλλά θέλω να είμαι σίγουρος ότι αν δεν με δεχτούν στην αμερική θα έχω να πάω κάπου να σπουδάσω, στα σίγουρα. γιατί πανελλαδικές και ΣΑΤ δεν πάνε μαζί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top