Απουσίες Γ' Λυκείου

teozal

Νεοφερμένος

Ο teozal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τις δικαιολογείς και περνούν στις δικαιολογημένες.

Οκέι. Το 'χω...
Σας ευχαριστώ πολύ.
Καλή επιτυχία σε όλους μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
εγω εχω 28 και υπολογιζω απο την παρασκευη που δεν θα παω να πηγαινω 1 μερα τν βδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ μέχρι τώρα μια απουσία και θα πάω άλλες τρεις φορές στο σχολείο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Εγώ μέχρι τώρα μια απουσία και θα πάω άλλες τρεις φορές στο σχολείο :P
πολλες θα πας εδω εγω εχω 28 και θα παω 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Ακριβώς με βγαίνουν:worry:

1 βδομαδα : 31 απουσιες.
114/31 = 3 βδομαδες και 3 μερες και 3 ωρες.

Γιατι πηγαινεις ακομα ; :P
Μονο που εμας μας ειπαν οτι αμα λειπουμε ολη τη βδομαδα χρειαζεται χαρτι απο νοσοκομειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
1 βδομαδα : 31 απουσιες.
114/31 = 3 βδομαδες και 3 μερες και 3 ωρες.

Γιατι πηγαινεις ακομα ; :P
Μονο που εμας μας ειπαν οτι αμα λειπουμε ολη τη βδομαδα χρειαζεται χαρτι απο νοσοκομειο.
O απρίλιος έχει 4 βδομάδες εγώ λείπω Δευτέρα, Τρίτη και Πέμπτη, Παρασκευή και είναι 24 απουσίες όλο τον μήνα είναι 96 συν μια μέρα με εφταωρο που είχα λείψει και δέκα απουσίες Δευτέρα,Τρίτη μετά το πάσχα που δεν θα πάω 113 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Ρε παιδιά, εαν φτάσει κανείς στο όριο των απουσιών (114) μέχρι να κλείσουμε για το Πάσχα, μετά μόλις ανοίξουμε, δηλαδή στις 13, που ουσιαστικά δε θα πηγαίνει σχεδόν κανείς στο σχολείο, θα υπάρξει πρόβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλοίμονο αν οι γονείς είχαν σχέση με μια τέτοια απόφαση . . .



+1 Dia, απλά κάποιος μου είπε ότι νομίζει πως το χαρτί αυτό πρέπει να εγκριθεί από τον σύλλογο γονέων, οπότε δεν ήμουν και 100% σίγουρη. :P
Άλλωστε, γι'αυτό έγραψα πρώτα "καθηγητών" ;)

Ρε παιδιά, εαν φτάσει κανείς στο όριο των απουσιών (114) μέχρι να κλείσουμε για το Πάσχα, μετά μόλις ανοίξουμε, δηλαδή στις 13, που ουσιαστικά δε θα πηγαίνει σχεδόν κανείς στο σχολείο, θα υπάρξει πρόβλημα?

Ανάλογα με την "πολιτική" του σχολείου... Εμάς πχ μας λένε "δε θα σας χαρίσουμε καμία απουσία ούτε αυτές τις τελευταίες τρεις μέρες", μου φαίνεται, όμως, πως σχεδόν πάντα έτσι λένε, αλλά πράττουν το αντίθετο... Ωστόσο, για καλό και για κακό, υπολόγισε και αυτές τις απουσίες, για να είσαι καλυμμένη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρε παιδιά, εαν φτάσει κανείς στο όριο των απουσιών (114) μέχρι να κλείσουμε για το Πάσχα, μετά μόλις ανοίξουμε, δηλαδή στις 13, που ουσιαστικά δε θα πηγαίνει σχεδόν κανείς στο σχολείο, θα υπάρξει πρόβλημα?
Ανάλογα με το σχολείο. Εγώ υπολόγισα για τις απουσίες και αυτές μετά το πάσχα γτ δεν ξέρω αν θα τις βάλουν ή όχι :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εκείνες οι δύο μέρες μετά του Πάσχα έτσι και αλλιώς πρέπει να πάμε για να πάρουμε τα χαρτιά μας, οπότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ρε παιδιά, εαν φτάσει κανείς στο όριο των απουσιών (114) μέχρι να κλείσουμε για το Πάσχα, μετά μόλις ανοίξουμε, δηλαδή στις 13, που ουσιαστικά δε θα πηγαίνει σχεδόν κανείς στο σχολείο, θα υπάρξει πρόβλημα?
Εμας μας είπε ο διευθυντής ότι αυτήν την εβδομαδα δεν θα βάλουν καθόλου απουσίες. Βέβαια από όσο θυμάμαι κάθε χρόνο έρχονται μια μέρα τα παιδιά να πάρουν προγραμμα και ύλη για τις ενδοσχολικές, έλεγχο, καρτελάκι κλπ. Αλλά και πάλι 10 η ώρα είχαν ξεμπερδέψει, δεν τους κρατούσαν 6ωρο δηλαδή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εκείνες οι δύο μέρες μετά του Πάσχα έτσι και αλλιώς πρέπει να πάμε για να πάρουμε τα χαρτιά μας, οπότε...
Εμάς είπαν την Τρίτη θα πάρουμε αυτά που χρειάζονται για τις πανελλήνιες, θα μας ενημερώσουν άι μετά θα παρουσιάσουν τα πρότζεκτ και αυτά.. Την τετάρτη θα πάρουμε πρόγραμμα και και θα φύγουμε. Άρα τη Δευτέρα απουσίες θα πάρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teozal

Νεοφερμένος

Ο teozal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αν κάποιος λείψει Πέμπτη-Παρασκευή και μετά Δευτέρα-Τρίτη, αυτές μετρούνται σαν συνεχόμενες μέρες ή μπορώ να τις δικαιολογήσω κανονικά με 2 δικαιολογητικά;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Αν κάποιος λείψει Πέμπτη-Παρασκευή και μετά Δευτέρα-Τρίτη, αυτές μετρούνται σαν συνεχόμενες μέρες ή μπορώ να τις δικαιολογήσω κανονικά με 2 δικαιολογητικά;!

Σαν συνεχόμενες μέρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teozal

Νεοφερμένος

Ο teozal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
είσαι σίγουρος;! :/ άλλο μου είπαν εμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Και εγώ αλλιώς τα ξέρω... Την προηγούμενη εβδομάδα δικαιολόγησα Πεμπτη-Παρασκευή και Δευτέρα χωρίς κανένα πρόβλημα, μου είπαν όμως ότι για συνεχόμενες μέρες όπως Τετάρτη-Πεμπτη-Παρασκευή χρειάζομαι χαρτι γιατρού.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teozal

Νεοφερμένος

Ο teozal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
κ εμένα αυτό μου είπαν από το φροντιστήριο!
δεν έχω περιθώριο για αδικαιολόγητες άλλες, όποτε ήθελα να μάθω στα σίγουρα!! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Έτσι γίνεται στο σχολείο μου.Τώρα αν αλλάζει από σχολείο σε σχολείο δε γνωρίζω.Εσύ καλύτερα να απευθυνθείς σε κάποιον καθηγητή για να σιγουρευτείς ή αν δε σκοπεύεις να πας άλλο στο σχολείο τότε πες κανένα φίλο σου να ρωτήσει για σένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αν κάποιος λείψει Πέμπτη-Παρασκευή και μετά Δευτέρα-Τρίτη, αυτές μετρούνται σαν συνεχόμενες μέρες ή μπορώ να τις δικαιολογήσω κανονικά με 2 δικαιολογητικά;!
Έχω ρωτήσει, συνεχόμενες είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top